Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bende hocal???n? be?enmiyorum,derbiden sonra ?ok a??r ele?tirdim fakat ?u an kesinlikle deste?imize ihtiyac? var.

Yorum Yap

2014/2015 ?S1 07.02.2015 MS Atletico Madrid 4 - 0 Real Madrid
      2014/2015 ?SPK 15.01.2015 MS Real Madrid 2 - 2 Atletico Madrid
      2014/2015 ?SPK 07.01.2015 MS Atletico Madrid 2 - 0 Real Madrid
      2014/2015 ?S1 13.09.2014 MS Real Madrid 1 - 2 Atletico Madrid
      2014/2015 ?SSK 22.08.2014 MS Atletico Madrid 1 - 0 Real Madrid
      2014/2015 ?SSK 20.08.2014 MS Real Madrid 1 - 1 Atletico Madrid
      2013/2014 ?MP 24.05.2014 T UZ Real Madrid 4 - 1 Atletico Madrid
      2013/2014 ?S1 02.03.2014 MS Atletico Madrid 2 - 2 Real Madrid
      2013/2014 ?SPK 11.02.2014 MS Atletico Madrid 0 - 2 Real Madrid
      2013/2014 ?SPK 05.02.2014 MS Real Madrid 3 - 0 Atletico Madrid
      2013/2014 ?S1 28.09.2013 MS Real Madrid 0 - 1 Atletico Madrid
      2012/2013 ?SPK 17.05.2013 T UZ Real Madrid 1 - 2 Atletico Madrid
      2012/2013 ?S1 27.04.2013 MS Atletico Madrid 1 - 2 Real Madrid
      2012/2013 ?S1 01.12.2012 MS Real Madrid 2 - 0 Atletico Madrid
      2011/2012 ?S1 11.04.2012 MS Atletico Madrid 1 - 4 Real Madrid
      2011/2012 ?S1 26.11.2011 MS Real Madrid 4 - 1 Atletico Madrid
      2010/2011 ?S1 19.03.2011 MS Atletico Madrid 1 - 2 Real Madrid
      2010/2011 ?SPK 20.01.2011 MS Atletico Madrid 0 - 1 Real Madrid
      2010/2011 ?SPK 13.01.2011 MS Real Madrid 3 - 1 Atletico Madrid
      diego simeone atleticonun ba??na ge?ti?i zaman 2011 ve bu y?la kadar derbi sonu?lar? , bu i?ler ?yle bi hoca gelsin derbileri silsin s?p?rs?n ile olmuyor.bu uzun vadeli sonu g?zel bir proje ve bilic mutlaka bizimle kalmal? ad?m kadar eminim sonu ayn? olacak.maymuna cevirece?imiz g?nler ?ok uzak de?il. #sabret

ayr?ca bu bizim derbiler ile k?yaslanamayacak kadar bir taraf?n bask?n oldu?u bir derbi

Yorum Yap

15 gunluk arayi iyi degerlendir hocam.fizik olarak yorgunluk bahanemiz kalmayacak artik.takimi mental olarak sampiyonluga haz?rla.video mu izletirsin kavga mi edersin umurumda degil.besiktas bu sene sampiyon olacak!

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          diego simeone atleticonun ba??na ge?ti?i zaman 2011 ve bu y?la kadar derbi sonu?lar? , bu i?ler ?yle bi hoca gelsin derbileri silsin s?p?rs?n ile olmuyor.bu uzun vadeli sonu g?zel bir proje ve bilic mutlaka bizimle kalmal? ad?m kadar eminim sonu ayn? olacak.maymuna cevirece?imiz g?nler ?ok uzak de?il. #sabret

ayr?ca bu bizim derbiler ile k?yaslanamayacak kadar bir taraf?n bask?n oldu?u bir derbi
          Simeone'nin 7 de s?f?r yap?p 8'inci derbisini g?z?me kestirdim.

Yorum Yap

Hocam gerekirse 100.y?l belgeselini izle veya baska seyler yap ama su tak?m? 9hafta motive et ve sampiyon yap. Elestirsemde bende seninleyim.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Simeone'nin 7 de s?f?r yap?p 8'inci derbisini g?z?me kestirdim.
              Abi ister misin Bilic de arena da gs'yi yensin ve ?ampiyon olsun
              100.y?ldaki ma? geldi akl?ma ?uan acaip ?mitlendim

Yorum Yap

A.madrid bar?a son 14 ma? bir kez kazanm?? madrid mesela..Bu da bir veri
                ?stikrar hepimizin en ?ok istedii ?ey son 10 senelik d?nemde..Sab?rs?z?z amenna..
                Lakin g?z g?re g?re de
                yap?lmayan hamle dei?iklik vs. g?rnce sinirleniyoruz maalesef..
                Po
                tansiyeli ?ok ?ok yksek bir tak?m?z..sald?rmay? ??erendi?imiz zaman oluruz biz...?n? yani...

Yorum Yap

Slaven Bilic nokta

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bende hocal???n? be?enmiyorum,derbiden sonra ?ok a??r ele?tirdim fakat ?u an kesinlikle deste?imize ihtiyac? var.
                    Ayn? ?ekilde ben de. ?ampiyon olmal?y?z. Gerekirse derbi kazanmadan.

Yorum Yap

9 ma?? al?n, istanbulu yakal?m.

Yorum Yap

Aslı Burak Ates tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Zaten olu?an tabloda ?ampiyonluk ?ans?m?z var ve ciddi seviyelerde. T?rkiye ligi'nin seviyesiyle zaten belirli puan aral???nda olmak yeterli ki hi? derbi kazanmadan hatta derbilerde hi? varl?k g?sermeden de ?ampiyon olmak m?mk?n. Bizim sorunumuz kazand???m?z ma?larda bile oyunumuzla rakipten ?st?n olabildi?imiz ?ok fazla durum yok. Futbolun ikinci planda oldu?u bir ortamda elbette sorun olmuyor gelecekte de olaca??n? zannetmiyorum. Avrupa vs ileri giderken biz h?zla geri gitmeye devam ediyoruz. Kazand???m?z ma?larda bile kalp krizi s?n?r?nday?z demek m?mk?n.

Rakiplerin yerlileri baz? pozisyonlarda bizden iyi baz?lar?nda de?il. Bariz bir kalite fark? yok bence, Caner G?khan ikilisi gibi bir kombinasyon bizde yok rakiplere bak?nca da bizim yerli h?cumcular?m?z seviyesinde yerliler yok (G?khan T?re, Cenk Tosun, O?uzhan, Tolgay, Kerim gibi). Bizim tek sorunumuz eksik olan k?s?mlarda rakiplerin yapt??? gibi eksik k?s?mlar? nitelikli adamlarla doldurmamak. Bunun da en ?nemli sebeplerinden biri hoca bence. E?er Veli yeterli g?r?n?yorsa elbette tak?mda kal?r s?zle?mesi de uzat?l?r. Ersan, Necip, Olcay, Serdar, Pektemek, vs gibi adamlar i?in de durum ayn?. Bug?n U?ur Boral'?n s?zle?mesini y?netim yenileme derdinde de?ilse kendi keyiflerinden de?ildir herhalde.
                        Abi anlam?yorum nesi k?t? rakiplerin bu sene ? Galatasaray son 15 ma??n?n 11 ini kazanm?? 3 ?nde berabere kalm?? 1 ini kaybetmi?. Fenerbah?e 14 ma?l?k yenilmezlik serileri yapm??, kendi sahas?nda ligin en iyi performans?n? g?stermi?. Ayr?ca bu rakiplerin haftada tek ma?lar? var. Son 10 seneye falan bakarsak da lig ?ampiyonu olan tak?m?n puan baremi olan 72-80 aral??? puanlara neredeyse iki tak?m?n da ula?ma ihtimali ?ok y?ksek. Ve neymi? bu sene Fenerbah?e ile Galatasaray k?t?ym??. O zaman hep k?t? olarak ?ampiyon oldu bu tak?mlar. Zaten normal ?ampiyonluk puan k?staslar? i?erisindeler. D???n?n ki biz Lucescu d?neminden beri ilk kez bu aylarda b?yle bir puanday?z ve Fenerbah?e ile Galatasaray da yan?m?zda. Hani ?u bahsetti?imiz en iyi senemiz olan 2003 senesindeki puan?m?zdan bahsediyorum. Neresi k?t? Galatasaray ile Fenerbah?e nin lig performans?n?n ?imdi ?

Biz ilk devre boyunca kazand???m?z de?il kaybetti?imiz ma?larda bile ?st?nl?k g?sterdik bu kadar da insafs?z olmayal?m. ?kinci devreyle birlikte bir d?????m?z var. Bu da oyuncular?n olduk?a formsuz halleriyle alakal? daha ?ok. Demba resmen yerlerde s?r?n?yor, Sosa sakatl?k belas? y?z?nden iki ad?m ?tesine pas atam?yor, Olcay kalenin a?z?nda ?er?eveyi tutturmaktan aciz, O?uzhan fizik geli?tirecek diye oyun i?inde yarat?c?l???n? kullanmaya odaklanam?yor. Elimizdeki tek h?cum kozu G?khan T?re ve ikinci devre gelen Tolgay ?u anki duruma bakarsak. Zaten son ma?larda da bu iki oyuncunun ?aresizce sa?a sola ko?turmas?ndan ba?ka bir ?ey de izlemedik. Savunmay? hi? saym?yorum. ??yle diyeyim ki savunmam?zda en sa?lam adam ikinci devre gelen Daniel Opare. O da sakatland?. D???n?n siz vehameti. Rakipleri b?rak anadolu tak?mlar?yla bile zay?f kalacak savunma oyuncular?m?z var. Cenk Tosun, Kerim falan saym??s?n?z ama Galatasaray ?n yedekten ?ekti?i Yasin Kerim den ?ok daha haz?r bir oyuncu, Cenk Tosun un da sakatl?ktan ba??n? kald?rd???n? yeni g?r?yoruz.

Son olarak eksikleri kapatmamak hocayla alakal? de?il. Hoca sene ba?? giden Jones ve Fernandes in yerine iki ayr? adam istedi, sa? beke ve stopere oyuncu istedi, hatta bir s?re Salah la falan ilgilendi?imizi var sayarsak kanat b?lgesine de oyuncu istiyor. Sol beke Motta belki de son tercihti ama y?netimin kolay?na ka?t??? i?in Motta ile anla??ld?. Tecr?beli stoper diye Yal??n getirildi o istenmeyince yerine adam al?nmad?, Fernandes in yerine Sosa getirildi bilmem ka? hafta sakat kald? sonra tam iyile?ti tak?m? ?ahland?racak derken f?t?k sorunu ??kt? ?imdi seneyi nas?l tamamlayaca?? muamma, Jones yerine Tolgay anca ikinci devre getirildi sakatl?klardan, yorgunluktan darmada??n olmu? bir tak?mda Tolgay ?n kurtar?c? olma ihtimali yok ?u an ama Jones un g?revini yapabilecek kapasitede do?ru bir transfer bana g?re de. Yani hocan?n istediklerinden as?l sadece Tolgay ve Demba getirildi diyebiliriz. Tolgay ikinci devre getirildi Demba da sakatlanan alternatifleri y?z?nden yorgunluktan ??kt?. Stopere al?nan Milo?evi? bile alternatif olamad? sakatland? seneyi kapatt? keza Opare bir var bir yok. Bu ?artlar alt?nda Bilic i sorumlu g?rmek bence ?ok anlams?z abicim kusura bakmay?n. Size kat?lamayaca??m.

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi i?erdeki ma?larda berabere de mi kalamazd?k yani. Ki berabere kalsak 4 puan ?ndeydik zaten bug?n.
                          Valla benim d???ncem, kalamazd?k. Her?eyden ?nce beraberli?i d???n?nce neler oluyor g?rd?k
                          Ben herkesten ?ok istiyorum, Bili? ba?ar?l? olsun, 10 sene kals?n ama g?rm?yorum bu ?????, bile bile de lades diyemem, vicdan?m? susturamam
                          Turgut A?abey peki kim gelsin..
                          Bilic korkak Schuster cesur delbosge g?bekli tigana k?rdanl?...
                          Herkes derbilere tak?lm?? durumda..
                          Hakl? oldu?u yerler konular var sayg? duyar?z..
                          Bulundu?umuz s?k?nt? ya?ad???m?z bu d?nemlerde ?uan liderle bir puan fark varsa bu bilicin eseridir..
                          Daha iyi olamaz m?yd?k olabilirdik ama bu bilicin k?t? oldu?u anlam?na gelmez..
                          Sistem oturuyor savunma hatt?n? da oturdu?umuz zaman h?cuma kaliteli bir ayak al?nd??? zaman ?ok farkl? olaca??z..
                          ??nk? rakiplerin ya?land? tak?msal sorunlar ve iskelet kadro yap?lar? bozulacak..

?imdi bilic gitsin gelecek yeni hoca sistemini oturtmas? bizi rakplerimizle ayn? kefene koyacak..
                          Yine yeniden s?f?rdan ba?layaca??z..
                          Yine kaybeden bizler ve y?llar?m?z olacak..
                          Siz rahats?n?z ya??n?zdan dolay? g?zelim ?ampiyonluklar? g?rd?n?z
                          27 ya??na geldik 2,5 ?ampiyonluk hat?rl?yoruz
                          Ay?pt?r g?naht?r
                          kat?l?yorum, gs ve fb ?n?m?zdeki iki sene s?k?nt?l? ge?ecek, fb n,n tak?m? gen?le?tirme hareketi h?zl? olablir ama ben azizdeki transfer yetene?i ile (3 al biri tutsun) h?zl? olma ?ans? g?rm?yorum

ama bizimde seneye 1 orta saha ve 1 stopere para harcamam?z gerekiyor
                          ben ?ampiyon olmay? kesinlikle istemedi?im i?in ve de bili?'in bu tak?m? her sene ?ampiyon yapaca??n? bildi?im i?in tez gitmesini istiyorum.
                          yaw alemsiniz, sanki benim derdim ba?ka, ke?ke ba?arsa diyoruz, olmuyor napal?m.
                          kim gelsin derken, i?e yarar kimse yok bu da idare eder mi diyelim? kesmez bizi o kadar? napal?m, kald?ram?yorum ben b?yle korkak futbolu.
                          shuster'in gitmesini hi? istemedim, onda ?srar edilseydi ?ok mutlu olurdum.

Yorum Yap

her ne kadar oyuncu se?imini, oyunu okuman? ele?tirsem de bu s?re?te arkanday?m hocam.
                            her ?erde bir hay?r vard?r derler ya, belki de ?u ya?ananlar ba?kan-hoca-taraftar-futbolcu hep birlikte kenetlenmemize vesile olacakt?r.

Yorum Yap

Renklinin a??klamas?ndan hemen sonra s?ra egemen spor bas?n?nda.

Ahl?ks?zl???n egemenli?i alt?ndaki T?rkiye spor bas?n? ve cellatlar? ald?klar? emirleri sadakatle icra ediyorlar;

Slaven Bilic West Ham'a gidecek
                              Paulo Bento Be?ikta?'a gelecek.

Paulo'yu nereden tutarsan?z tutun li?me li?me par?alan?r.

Jorge Mendes'in orta??
                              Pop?ler ifadeyle luz?r (looser) bir teknik direkt?r.

Bu daha ba?lang??
                              G?l?mseme?e devam : ))

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Turgut A?abey peki kim gelsin..
                                Bilic korkak Schuster cesur delbosge g?bekli tigana k?rdanl?...
                                Herkes derbilere tak?lm?? durumda..
                                Hakl? oldu?u yerler konular var sayg? duyar?z..
                                Bulundu?umuz s?k?nt? ya?ad???m?z bu d?nemlerde ?uan liderle bir puan fark varsa bu bilicin eseridir..
                                Daha iyi olamaz m?yd?k olabilirdik ama bu bilicin k?t? oldu?u anlam?na gelmez..
                                Sistem oturuyor savunma hatt?n? da oturdu?umuz zaman h?cuma kaliteli bir ayak al?nd??? zaman ?ok farkl? olaca??z..
                                ??nk? rakiplerin ya?land? tak?msal sorunlar ve iskelet kadro yap?lar? bozulacak..

?imdi bilic gitsin gelecek yeni hoca sistemini oturtmas? bizi rakplerimizle ayn? kefene koyacak..
                                Yine yeniden s?f?rdan ba?layaca??z..
                                Yine kaybeden bizler ve y?llar?m?z olacak..
                                Siz rahats?n?z ya??n?zdan dolay? g?zelim ?ampiyonluklar? g?rd?n?z
                                27 ya??na geldik 2,5 ?ampiyonluk hat?rl?yoruz
                                Ay?pt?r g?naht?r
                                kat?l?yorum, gs ve fb ?n?m?zdeki iki sene s?k?nt?l? ge?ecek, fb n,n tak?m? gen?le?tirme hareketi h?zl? olablir ama ben azizdeki transfer yetene?i ile (3 al biri tutsun) h?zl? olma ?ans? g?rm?yorum

ama bizimde seneye 1 orta saha ve 1 stopere para harcamam?z gerekiyor
                                ben ?ampiyon olmay? kesinlikle istemedi?im i?in ve de bili?'in bu tak?m? her sene ?ampiyon yapaca??n? bildi?im i?in tez gitmesini istiyorum.
                                yaw alemsiniz, sanki benim derdim ba?ka, ke?ke ba?arsa diyoruz, olmuyor napal?m.
                                kim gelsin derken, i?e yarar kimse yok bu da idare eder mi diyelim? kesmez bizi o kadar? napal?m, kald?ram?yorum ben b?yle korkak futbolu.
                                shuster'in gitmesini hi? istemedim, onda ?srar edilseydi ?ok mutlu olurdum.
                                Olacak abi bunun sinyalleri var, sen yeter ki destek ??k..
                                Bak yine schuster dedin
                                Yine derinlere dalmaya ittin.
                                Ama schuster 8 gol yedi de mi !
                                Gazetenin birinde bento yazm?? o mu gelsin abi
                                Be?ikta? korkak oynam?yor abi haddini bilerek oynuyor..

Dipnot: Hal? saha ma??na ne dersin abi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X