Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Gokhan Ozdes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hi? de su felan akmaz gsnin ma?lar? ?ok kolay, bi TS ma??ndan puan kaybedebilirler, 8 galibiyet 1 beraberlik(arena) anca bizi mutlu sona ula?t?r?r.
    ?s yi 2 hafta geriden takip ediyoruz , fikst?r?m?z onlarla hemen hemen ayn?
    2 ?st mesajda neden ?yle d???nd???m? belirttim.
    Her?ey bizim elimizde 9 da 9 yapal?m ?ampiyonuz,a vantaj kaybettik do?ru ama hala ?ans?m?z var

Yorum Yap

Mersin ?dman Yurdu da ?nce gs sonra fb ile sahas?nda oynuyor resmen zirveyi etkileyecek adamlar.

Mersindeki Be?ikta? l?lar organize olsun bence o ma?lara.

Yorum Yap

Nelerden medet umar olmu?uz
        Bu ligde kendi hesab?n? kendin g?receksin
        3 derbi oynam???z iki tanesini alm?? olsak
        hadi onu ge?tim
        balkes-erciyes-eses ma?lar?nda b?rak?lan aptalca puanlar? b?rakmazsak a??k ara liderdik ?u anda.

Yorum Yap

Hamburg hocasiz kaldi. 2. lige d?smezler ise seneye bilic oraya gitsin tam ona g?re bir kul?p.

Yorum Yap

Ge?enlerde G?ntekin Onay,Slaven Bili?'i ele?tiren bir yaz? yazm??t?..
            Ben de o yaz?dan dolay? G?ntekin Onay'? ele?tirip Bili?'i savunmu?tum..
            Fb ma??ndan sonra Bili?'in kredisi benim nezdimde t?kendi..
            O ma?? kazansayd?k bile bu fikrim de?i?meyecekti.
            Bili? o ma?ta ma??n ba??ndan sonuna kadar beraberli?e oynad?..Ma??n hi?bir b?l?m?nde fb yi yenerim d???ncesine ve inanc?na sahip de?ildi.

Ge?en g?n bir dergiye verdi?i r?portaj?ndan bi b?l?m okudum.
            Bili?,'' Ge?en sezon 3-2 ?nde oldu?umuz Fb ma??n?n devre aras?nda ma? b?yle bitsin de bir an ?nce gidelim..Gs ma??nda tak?m korner veya tac at??? kazand???nda sevinen futbolcular?m?z var'' dedi..

Bu futbolcular Gs ma??nda korner kazand? diye seviniyorsa 10 ki?i fb yi 3-2 ?ndeyken yenece?ine inanm?yorsa o zaman o futbolcular 1.4 milyon 1.7 milyon istiyorum demeyecek.
            Hem fb ve Gs deki oyuncular gibi para isteyeceksin hem de onlardan ?ok geride oldu?unu d???neceksin, kimse kusura bakmas?n ben y?netimin yerinde olsam, Bili?'in bu demecinden sonra bir ?ok futbolcunun ?cretinde inidirime giderim yada zam falan yapmazd?m..?nce ?ampiyonluk kazan?n, kupa kald?r?n,Derbi kazan?n sonra gelin ?cretlere zam yapal?m derdim....

Futbolcular hala ayn? d???ncede olmal?lar ki bu kadar k?t? fb nin ?st?ne gidemediler..Anadolu tak?m? gibi hareket ettiler..O zaman Anadolu top?usu muamelesi g?r?rs?n.?cretinde o miktarda olur..

Tak?m ?ampiyon olamazsa sorumlusu Bili? ve futbolculard?r.Bili? ???nc?l???n ba?ar? oldu?u bir lige,Bir ?ok futbolcunun da Fb ve Gs den al?nan 1 puana sevinen bir tak?ma gitmelerini tavsiye ederim..

Yorum Yap

https://www.change.org/p/be%C5%9Fikt...etition-no_msg

?mzalamak isteyenler i?in.

Emre Bel?zo?lu'nun bug?ne kadar sergilemi? oldu?u centilmenlik ve ahlak kurallar? d???ndaki tutumlar ve Be?ikta?'?n hocas?na son iki ma?ta etti?i a??k k?f?rler nedeniyle, Emre Bel?zo?lu'nun bulundu?u milli tak?ma hi?bir Be?ikta?l? oyuncuyu g?ndermeyin

Yorum Yap

Sene sonu sampiyon yapabilir ama bu onun yetersiz hoca oldugunu degistirmeyecek.
                Ayni fenerde ismail kartalin sampiyon yapsa dahi hoca olmadigi gercegi gibi.
                Ertugruldan beri ilk defa carvalhal,samet dahil bi hocanin gitmesini istiyorum.

Yorum Yap

o k?f?r goruntuleriyle hakaret davasi acabilir bence emre belozogluna

Yorum Yap

fener macinda o son golu yanlislikla biz atsaydik kral bilic comandante bilic olacakti gene yalniz.bunu da unutmayalim

Yorum Yap

Bu sezon 2.olsak dahi bence ba?ar?d?r iyidir,gs ?ampiyon olursa b?y?k ihtimal ?amp. ligine gidemeyecek ba?kanlar? bile s?yledi yani 2. olan direk gidebilir.O y?zden ikincilikte ?ok ?nemli..

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu sezon 2.olsak dahi bence ba?ar?d?r iyidir,gs ?ampiyon olursa b?y?k ihtimal ?amp. ligine gidemeyecek ba?kanlar? bile s?yledi yani 2. olan direk gidebilir.O y?zden ikincilikte ?ok ?nemli..
                        Bu dusunce ile biz zaten sampiyon olamayiz ki rakiplerin ikinciligi kabul etmezken biz ikincilikte onemli derken ne bekliyoruz ki ben bunu anlamiyorum.. Yapmayin lutfen.

Yorum Yap

?kincilik? Biz bitmi?iz, a?layan?m?z yok.

Yorum Yap

her?ey kendi elimizde, 9 ma?? da kazan?p ?ampiyon olsunlar.

3. olursak bili? de g?nderilir.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?kincilik? Biz bitmi?iz, a?layan?m?z yok.
                              2.li?i ba?ar?l? m? g?rece?iz!
                              Karde?im sen Be?ikta?'l?s?n. Bursal? yada, eski?ehirli de?ilsin.

Yorum Yap

trubinlerin,dembaba dembaba diye bag?rmaktan,ya da ya allah bismillah diye diye ba??rmaktan ba?ka birde bili? e fatura kesmesi ilgin?.. demba ba liverpool ma??ndan sonra dedi ya. allah b?yle istedi ! e bu durumda allah b?yle istemi? olabilirmi... mustafa y? oynatmas? hatam? evet hata.. sabah aksam hi? bir katk?s? olmayan bu top?uyu memnun etmek i?in trubinlerin neler yapt?g?n?da biliyoruz.. fener ma??nda demba ba olcay oguzhan girdikleri pozisyonu gole ?evirmeyi beceremiyorlarsa kesin hata yine bili?tedir dimi!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X