Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Onur rakiplerinin dezavantajlari nolacak peki hep kendimizden bahsediyoruz.
    Fenerle galatasarayi bukadar kotu baska hangi sezon bulucaz ?
    Birinin basinda ismail kartal
    Digerinde sezon prandalli hamza var.
    Ki ikiside sene basindna beri calkantili donemler gecirmisken.
    Onura sormu?sun kardes?m ama g?r?nce yaz?m ded?m
    as?l olan kadrolar cok cok salak b?r? olmadan ?y? b?r kadroyu orta karar b?r hocan?n el?ne ver o tak?m y?r?r
    aykut cokmu ?y? hocayd? yar? f?nal oynatt? f?nal? k?l pay? ka??rd?
    Z?co ?le samp?yonluklar kazand? bugun z?co ne yapar
    bugun fbn?n durumu ?sma?lden deg?l volkandan sowdan alperden kuyttan
    bugun ver ?sma?l? b?ze per?san olmazsak ad?m? deg?st?r?r?m
    el?nde baz? b?lgelerde cok ?y? futbolcular oldu?u an ?ster ?stemez tekn?k d?rektor hatalar? m?n?muma ?n?yor
    adamlar hoca fark? olmadan alex?n et?nden s?t?nden yararland?lar
    had? ersun tsy? transfer yapmadan geld?g? ?lk sene samp?yon yaps?n gorel?m
    gsde evet prandell? vard? kar???kt? ama oyuncular?n b?reysel performanslar? ve ballar? cok etk?l? oldu
    Musleran?n en az 7-8 puan? vard?r sne?jder?n sadece BE??KTAS ve fb derb?ler? vard?r futbolculugundanda karakter?ndende nefret eder?m ama burak b?le en az 5-6 mac dondurdu
    ?sted?g?n kadar kotu hoca ol el?nde b?reyse katk?lar? fazla olan oyuncular oldu?u zaman bu kotuluk yans?m?yor
    hele kars?lar?nda b?z?m g?b? k?r?lgan b?r tak?m oldu?unda

Yorum Yap

Fazla yazmaya gerek yok Gs ile Fb'nin bizden ?ok daha kaliteli futbolcular? var. Bir ?ok konuda bizden ?ok daha ?st?nler. Stadyumlar? var hakemler ?zerinde ciddi bask? kurabiliyorlar. 13 - 14 milyon euro bas?p oyuncu alabiliyorlar. Ligde sivrilen kaliteli isimler onlar? tercih ediyor. Sel?uk ?nan, Alper Potuk v.b.
      Bili?'i ele?tirmeden ?nce bu sayd?klar?m? objektif olarak d???nmek gerekiyor. Tolga Trabzon'un yedek kalecisi, Franco Kolombiya'n?n sivrilen gen? bir oyuncusu, Ersan Adanaspor'un stoperi, Serdar Gaziantep'in sa? beki, Motto Brezilyan?n s?radan bir sol beki... Veli Avusturya liginin 400.000 euro bonservisli oyuncusu, Atiba bize gelmese 2. ligde Antalyaspor'un ortasaha oyuncusu olacakt?. G?khan T?re Rubin Kazan'?n yedek oyuncusu bak?n G?kdeniz Karadeniz 35 ya??nda o tak?m?n kaptan?!... DembaBa ve Sosa'ya laf?m yok. Olcay 2. Lige d??m?? Bundesliga oyuncusu!

Bu adamlara ?? sene ?nce sorun Liverpool'u eleyeceksiniz filan hepsi dalga ge?erdi. Vakti olan GS'li ve FB'li oyuncular?n kariyerine baks?n. ?ok k?zd???m?z Emre ?irkefi bile ?nter'de, Atletico Madrid'te, Newcastle'da oynad?. Bili? oyunu okuyam?yor filan futbol ulemalar?n?n sa?lamas? bence... ?nce ger?eklere bakmak laz?m.

Yorum Yap

Bizimde en kotu halimiz 3. Oluyor zaten 2 senedir verilen bunca kredinin sonunda bilic'in bize kattigi nedir peki ?

Yaa hepsini gectim basina butun felaketler gelmis fenerbahce'yi yenemememiz ne bahanesi olabilir ?

Yorum Yap

Bizimde en kotu halimiz 3. Oluyor zaten 2 senedir verilen bunca kredinin sonunda bilic'in bize kattigi nedir peki ?

Yaa hepsini gectim basina butun felaketler gelmis fenerbahce'yi yenemememiz ne bahanesi olabilir ?
          Sen ne zaman futbol yorumcusu oldun ki ?imdi gelip bize bilic yorumu yap?yorsun abi ,
          Kirli ?ama??rlar?n? d?kt?rme bana

Yorum Yap

INGILIZ BASINI, PREMIER LIG EKIPLERINDEN WEST HAM UNITED'IN BJK TEKNIK DIREKTORU BILIC'E SEZON SONUNDA TEKLIF YAPMAYA HAZIRLANDIGINI YAZDI. HABERDE, BILIC'IN DE INGILTERE PREMIER LIGI'NDE CALISMAYI COK ISTEDIGI BELIRTILDI.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Schuster ile bi ?ey mi yapsalar napsalar ki.

Yorum Yap

O koridorda hocas?n? ,tak?m?n? savunmayan oyunculara diyecek laf?m yok benim.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sonda s?yleyece?imi ba?ta s?yleyeyim..
                  Slaven Bilic bugun g.saray veya f.bah?enin teknik adam? olsa net 10 puan farkla ligi cebine koymu? kul?bede her ma? sigara i?iyordu..

Bilic, Fikret Orman?n 3 y?ll?k Be?ikta??n da ayn? kurulan tak?m gibi ciddi bir projeden ibarettir bana g?re.
                  2. Y?l?n? hen?z doldurmas?na 9 hafta varken liderle aras?nda 1 puan fark ve ortada 27 puan vard?r..Slaveni ele?tirmekten ziyade ona giydirirken carvalhal ve s.aybaba'dan dem vurmak bu yap?lanmay? ve Be?ikta?'? yok saymakt?r, g?rmezden gelmektir.Hi? kimse kusura bakmas?n Slaven Bilic ne carvalhal gibi futbolcular?n dilinde sak?z olmu?tur nede samet aybaba gibi ?ampiyonlu?u gizli hedef olarak g?stermi?tir.Yapt??? tek ?ey ge?mi?ten gelen karamsarl???n i?inde beklentileri y?kseltip kendi do?rular?n?n i?inde gelgitler ya?amas? ve ayn? teknik direkt?rl???n? yapt??? Be?ikta? gibi bir e?i?in ?n?nde ''O TAKLAYI'' atlamaya ?al??maktad?r..

??nk? b?t?n spor kamuoyu biliyor bu yap?lanman?n en az 5 y?l i?inde elde edece?i ba?ar?lar? !

Slavenin en b?y?k dezavantaj? ise kurmu? oldu?u/olunan kadronun tecr?beden 2-3 y?l uzak olu?udur.Stadyum bile demiyorum dikkat edin.Bunun yan?nda y?netimsel olarak g??l? olunamamas? ise buna ayr?ca sebep olmu?tur..Bu heryerde b?yledir, y?netimler yeri geldi?inde futbolcununda teknik adam?nda her a????n? kapatmak zorundad?r.Bak?n?z ?smail Kartal?n fenerbah?esi bak?n?z Aziz Y?ld?r?m oyunlar?..Ayr?ca buras? her yerinden tecr?be akan H?rvatistan milli tak?m? olmad??? i?in d?nyadaki en iyi 2.Milli teknik adam? da olamam??t?r.

Ben inan?yorum Slaven Bilic bu kadro ile ?ampiyon olduktan sonra her ne kadar istenilen b?y?k ma?lar? alamasada aln?ndan ?p?lesi ve uzun y?llar devam edilmesini istedi?im biri olacak

Bu yolda giderken bizlerinde , y?netiminde, futbolcular?nda tabiki slaven bilicin'de ??renece?i ?ok ?ey oldu?unu ve hatalar?m?zdan d?nmemiz gerekti?ini biliyorum..
                  Her?ey ZAMAN !! Biz en yetenekli olan?z ..

Yok ben proje filan anlamam b?y?k kul?b?m diyorsan?z sizin bilece?iniz i? ...

Kurun r?ya tak?m?n?z? getirin r?ya teknik direkt?r?n?z? bizde izleyelim.. Ama ne olursunuz Samet Aybaba Mustafa Denizli demeyin..

imzam? atar?m abi, eline sa?l?k.
                  Sezon sonuna kadar foruma yazmama karar?m vard? kendimce...Ama bu yaz?n?n alt?na imzam? atmazsam dayanamazd?m. Arkanday?z Bilic. Derbi yenilgileri ?ok moralimizi bozuyor ama o e?ik a??ld???nda (ki elbet a??lacak) gerisini fb ve gs d???ns?n.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bilic carvalhal,sametten dahami kotu sezonda geldi takimin basina ?
                    Baskansiz,futbol sube sorumlusu dahi yokken takimda avrupada ayni basariyi yakalamadimi carvalhal'de?
                    Sameti herkes itin gotune soktu
                    Feda sozununda dahi takimi 3. Yapmadimi ?
                    2 sezonda bunlardan farkli olarak bilic ne yapti ?
                    Ufak bir fark ama stad?m?z yok
                    Asl?nda kocaman bir fark. Avrupa i?in ?ok etki eder miydi bilmem ama lig i?in ekstradan 8-9 puan ekletecek bir fark.

En k?t? de derbilerden 2 puan ald?racak bir fark.
                    Evet asl?nda b?y?k bir fark, avrupa ma?lar?n? etkilerdi, zaten bili? avrupada biraz farkl? davran?yor.
                    Derbi meselesine kat?lm?yorum, stad?m?z olsa da bili? derbilerden puan alamaz.

Yorum Yap

Onur rakiplerinin dezavantajlari nolacak peki hep kendimizden bahsediyoruz.
                      Fenerle galatasarayi bukadar kotu baska hangi sezon bulucaz ?
                      Birinin basinda ismail kartal
                      Digerinde sezon prandalli hamza var.
                      Ki ikiside sene basindna beri calkantili donemler gecirmisken.
                      cevap veriyorum ?n?m?zdeki sene de bulaca??z

Fener ?smail kartalla m? devam edecek , zannetmiyorum yeni bir teknik adam getirecekler (muhtamel Carlos), tak?m?n ya?? bir sene daha b?y?yecek, kimi nereye transfer edecekleri belli de?il, teknik adam? belli de?il (kartal kal?rsa daha k?t? onlar?n i?in),

gs de bu sene se?im var, bakal?m yarsuvat kimin n?bet?isi imi? kim topa girecek g?rece?iz. bence hamza kalacak kemer s?kma sezonu olacak, transfer yapmayacaklar hatta elden ??karabileceklerini ??karacaklar.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sen ne zaman futbol yorumcusu oldun ki ?imdi gelip bize bilic yorumu yap?yorsun abi ,
                        Kirli ?ama??rlar?n? d?kt?rme bana
                        Konumuz bilic benim kirli camasirlarim degil
                        Ayrica benim alnim ak

Yorum Yap

Ya birakalim artik dogrucu davut olayini. Onlardan ne farkimiz kalir diye diye hakemiyle rakibiyle ligte canimiza okuyorlar. Kimse fair playligi iplemiyor, yeter. Kufur mu ediliyor biz 10 katini edelim. Nabza gore serbet. Ettiyse de iyi etmis.

Vodafone Karakartal'dan mesaj geldi. Teklif ediceklermis, Bilic de zaten PL gitmeyi istiyormus.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bilic carvalhal,sametten dahami kotu sezonda geldi takimin basina ?
                            Baskansiz,futbol sube sorumlusu dahi yokken takimda avrupada ayni basariyi yakalamadimi carvalhal'de?
                            Sameti herkes itin gotune soktu
                            Feda sozununda dahi takimi 3. Yapmadimi ?
                            2 sezonda bunlardan farkli olarak bilic ne yapti ?
                            Ufak bir fark ama stad?m?z yok
                            Asl?nda kocaman bir fark. Avrupa i?in ?ok etki eder miydi bilmem ama lig i?in ekstradan 8-9 puan ekletecek bir fark.

Evet asl?nda b?y?k bir fark, avrupa ma?lar?n? etkilerdi, zaten bili? avrupada biraz farkl? davran?yor.
                            Abi i?erdeki ma?larda berabere de mi kalamazd?k yani. Ki berabere kalsak 4 puan ?ndeydik zaten bug?n.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi i?erdeki ma?larda berabere de mi kalamazd?k yani. Ki berabere kalsak 4 puan ?ndeydik zaten bug?n.
                              Valla benim d???ncem, kalamazd?k. Her?eyden ?nce beraberli?i d???n?nce neler oluyor g?rd?k
                              Ben herkesten ?ok istiyorum, Bili? ba?ar?l? olsun, 10 sene kals?n ama g?rm?yorum bu ?????, bile bile de lades diyemem, vicdan?m? susturamam

Yorum Yap

bilice hic bir zaman sempati ile bakmad?m .. her zaman g?revini iyi yap?yor mu yapm?yor mu diye bak?yorum ... ve g?r?yorum ki KEND?N? GEL??T?R?YOR.... ?ok a??r a??r da olsa kendini geli?tiriyor arkada?lar... sabredelim...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X