Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Stad bitince Bilic yapt??? sa?ma sapan hatalardan ders mi alacak, bunu anlayamad?m ben? Adam iki senedir tek bir hatas?ndan ders ??karmad? neredeyse, stad? g?r?nce ""aa ne de g?zel stad bu sene hatalar?mdan ders ??karmal?y?m." demesini mi bekliyorsunuz?

Yorum Yap

Aslı Ali Emir Cihan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Stad bitince Bilic yapt??? sa?ma sapan hatalardan ders mi alacak, bunu anlayamad?m ben? Adam iki senedir tek bir hatas?ndan ders ??karmad? neredeyse, stad? g?r?nce ""aa ne de g?zel stad bu sene hatalar?mdan ders ??karmal?y?m." demesini mi bekliyorsunuz?
      15 y?lda 2 ?ampiyonluk kazanm?? bir tak?m?n en b?y?k sorunu Bilic mi peki ? Bilicten ?nce ortal??? kas?p kavuran bir tak?m m? vard?. Veya Bilic gidince Be?ikta? ortal??? kas?p kavuracak m? ? Sizin beklentiniz ne y?nde ?

Yorum Yap

Hocan?n r?portaj?n? izledim..Bu r?portajdan anlad???m kadar?yla Bili? sezon sonu ?stanbulda olmayacak..Deme?leri o y?ndeymi? gibime geldi.Sanki burdaki futbol d?zeninden b?km?? gibi geldi bana..Hi? umut verici bir r?portaj olmam??

Yorum Yap

Aslı Yusuf Arslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Lucescu ile anla?ma ihtimalimiz varsa Bilic gidebilir.Vodafone Arena gelirleri ve yabanc? s?n?r?n?n da kalkmas? ile Lucescuyla ?ok ba?ar?l? olabiliriz.Bir?ok oyuncunun performans? artar,Brezilya'dan ?ok yetenekli oyuncular bulup iyi fiyatlara satabiliriz Shaktarda oldu?u gibi.
          Tespitlerinize kat?l?yorum.?n?m?zde ki sene mutlaka lucescu ne yap?p edip getirilmeli.

Yorum Yap

Arkadaslar bir noktay? ka??r?yoruz san?r?m..
            Bug?n kul?b?m?ze ger?ekten de morinho ya da guordiola gelsede ?u d?zende inan?n ?ok biley de?i?mez..
            Bizim ?zerimizde oynanan oy?nlar,art niyetli hakem hatalar?,ma? g?nlerinin se?imi hep aleyhimize ?al???r..
            ?lk yar?da oynan gs ma??n?n ilk gol?n? hat?rlay?n..ya da topal ?n dembabaya yapt??? penalt?y? veya volkan ?n o pozisyondaki k?f?r?n?...

K?sacas? sistem hep aleyhimizedir..
            2 hafta olumsuzluk ya??yal?m ?abucak demorilize oluyoruz ve ?zellikle bu tr?b?nde ba?l?yor..
            Lobisiz bi kul?pde Bili? ger?ekdende ba?ar?l?d?r..

Yorum Yap

Lucescu gelecekse X gitsin Lucescu gelecekse Y gitsin Z gitsin 10 senedir ayn? hikaye bitmedi... Bili?'in art?lar?n? eksilerini bir araya getirirken 700-800 bin euroluk bonservissiz adamlarla oynad??? niye yaz?lm?yor. Hakikaten biz kendimizi ne san?yoruz? Fb'nin oyuncular?n?n ge?mi?ine tecr?besine bakin. Gs'ninkilere bak?n bir de bizim tak?ma bak?n. Fb ile Gs ?zellikle evinde toplad??? puanlarla ?ampiyon oluyor. Fb bilmem kac senedir evinde yenilmiyor. ?ki sene ?nce feda feda diye ortal?kta doland???m?z? unutmu?uz. Bili? bu iki sene boyunca renklilerle ba?a ba? m?cadele etmi?se ba?ar?l?d?r. Derbi kazanam?yor ??nk? ?ifte standart var. Her derbide bir ?nemli oyuncu cezal?, sa? bek sol bek dev?irme... Adam ne yaps?n? Hem y?netimin hatalar?yla hem hakemlerle u?ra??yor. ?imdi yan?na bir de biz eklendik... ?yi demi? Bursa ma?? derbi diye...

Yorum Yap

Lucescu gelecekse ben bile giderim ama o ayarda biri gelmedik?e Bilic iyidir.

Yorum Yap

Bence art?k lucescu sevdas?ndan vazge?meliyiz.
                  Olmayacak bir dua'ya amin diyip kendimizi avutmayal?m, ne y?netimimiz alabilir luce'yi ne de lucescu gelir.
                  ?u son 9 hafta be?ensek de be?enmesek de Bilic'e destek olmak zorunday?z.

Yorum Yap

herg?n hersene gazetelere bak?yorum s?rekli ayn? ?eleri yaz?yolar hersene.kim inan?r bunlara neden bo?a haber yap?yolar kimse inanm?yor diyordum ama t?be adamlar hakl?ym??.bizde yalan habere inanan daha ?ok ..

lucescuymu? y?l 2015 hersene geliyor bir tak?ma ..

Yorum Yap

Bence 1-2 sezon daha bilicle devam daha sonra art?k bir Be?ikta?l? bir hoca getirilmeli ligin yar?s?nda Be?ikta?l? hoca var

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bili?'i g?ndermek neyin kafas? ya?

Bana 4 4'l?k hoca g?sterin. Varsa da bize niye gelsin?

Bili?'in hatalar? olsa da Vodafone Arena'y? en ?ok hakeden ki?idir kendisi.

Ben ilk 6-7 haftada lige havlu att???m?z sezonlar? unutmad?m. Adam stads?z tak?ma 2 senedir ?ampiyonluk kovalat?yor!
                        Ge?en y?l 2.li?i kovalad?k yaln?z.
                        Hat?rlad???m kadar?yla Fb ?ok ?nceden ?ampiyonlu?unu ilan etmi?ti.
                        Ama bu y?l iyi gidiyoruz.

Yorum Yap

Bilic giderse zaten biz yollad???m?z i?in de?il,kendi ?ngiltere hayalinin pe?inde oldu?u i?in gidecektir.Kald?ki ger?ekten akl?nda ?ngiltere varsa zorla onu burada tutmaya ?al??mak hem bizim tak?m?m?za hem ona zarar verir ,g?zel bir vedada yapar?z hocam?za,tekrar s?yl?yorum e?er ki kendi gitmek istiyorsa.
                          Oldu ki gitti Lucescu ya da ?enol G?ne?ten ba?ka hocada ?u mevcut durumu ,ortam? koruyamaz.

Yorum Yap

Bilic'i Be?ikta? g?ndermez , giderse kendi iste?i ile ingiltereye gider.B?yle bir durum s?z konusu olursada Sergen Yal??n gelir ?ok net.

Sorarsan?z Bilic ile devam etmek en mant?kl?s?.

Yorum Yap

Aslı Caner Ali Akoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben ilk 6-7 haftada lige havlu att???m?z sezonlar? unutmad?m. Adam stads?z tak?ma 2 senedir ?ampiyonluk kovalat?yor!
                              Kovalamak nedir yahu, yakalad???m?za bakal?m biz. Kovalayana mama vermiyorlar.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Caner Ali Akoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kovalamak nedir yahu, yakalad???m?za bakal?m biz. Kovalayana mama vermiyorlar.
                                Ben ?yle bakm?yorum olaya. ?ampiyonlu?u gs ma??nda kaybedersek benim i?in ba?ar?s?z say?lmaz tak?m. Ama o ma?a kadar yar??tan koparsak kesinlikle ba?ar?s?z say?l?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X