Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tak?m? silkelemek, nefes ald?rmak ad?na en ge? 65 te de?i?ikli?e gitmeliydi o da Kerim'i ortaya almak olmamal?yd?. Ma? ba??ra ba??ra gitti hoca da bizim gibi oturup izledi bug?n.

Yorum Yap

Bilic 2 senedir fi?i ?ekece hala bekliyoru ne fi?mi? arkada?. Hep ayn? yorum gol att?ktan sonra ?ok basit goller yedik. Hocaaaa gol at?p neden kapan?yosun bu kadar neden Bu tak?m kapanmay? bilmiyorsa normal oyununu oynayacaks?n 2.yi at?p i?i bitireceksin bu Korkakl?kla ma? kazanamazs?n

Yorum Yap

arkada? aman ele?tirmeyin . ?imdi kelleniz al?n?r yoksa .. bu kadar oyunu okumamas? ?aps?zl?k art?k kald?ram?yor bu taraftar be . her r?portajda uefa ?ok ?nemsiz yok lig ?nemli yok yorgunuz . arkada? t?rkiye kupas?ndan elendin i?te krediyi kulland?n . alt taraf? febeden gs den 2 ?er ma? fazla yapacan . haa bu arada onlarda t?rkiye kupas?nda devamlar . hadi her?eyi ge?tim bu inat ne ya olcay inad? ne . g?rm?yormu rakip uzun top at?yor al at?nc? neden korkuyosun yedik i?te 2 tane . neden halen tek forvet . sivas ma??ndan ?ncede yazd?k 1 ay ?ncede yazd?k 2 ay ?ncede yazd?k . bu i? b?yle olmaz her zaman diyorum bu tak?m uefada buradaysa ligde buradaysa t?re - dembaba - atiba sayesindedir bu da net.

Yorum Yap

Demba ba haftalard?r kay?p hoca sahte 9 oynat?yorsun da olcay o i?e ka???lar? yapm?yor. Koy Cenk ya da Mustafa y? baba n?n yan?na.

Sezon gidici hocam g?rsen diyorum.

Yorum Yap

Bir tek dile?im var,
            Olcay'? kes yeter...

Yorum Yap

Oyuncu tercihlerine ?ok laf edemiyorum ??nk? kadro olarak yetersiziz ama ?u geriye yaslanma olay?na nas?l bir ??z?m ?retemedin hocam inanam?yorum.2. yar?ya resmen 1-0 ?nde ba?lad?k,10 dakika falan da iyi futbol oynad?k ama o ma??n oradan buralara gelmesi ger?ekten inan?lmaz.Bi ara adamlar ablukaya ald? tak?m?,orta sahay? ge?emedik.Her ?ne ge?ti?imiz ma?larda ayn? olay? ya??yoruz.Devre aras?nda da yazd?m ?ne ge?ersek kesin yaslan?p gol yeriz diye.Tak?m Lucescu'nun tak?mlar? gibi kapand???nda oyunu kitleyip,kale ?n?nde duvar ?rse anlar?m ama kapand???m?zda g?stere g?stere gol yiyoruz.?nlem al art?k hocam ?u olaya l?tfen ?nlem al....

Yorum Yap

Kendimi aldat?lm??lar gibi hissediyorum. s?vsem olmuyor sussam g?n?l raz? de?il. ayr?ca fizik g?? devaml?l?k nedir?, 30 ma? sonras? nas?l oynan?r bruj g?sterdi, biz hala "Umudumuzu bizden s?k?p alamaz"larday?z malesef.

Yorum Yap

benim en ?ok bekledi?im hamle, o 1.96 l?k forvet oyuna girdikten sonra o?uzhan-at?n? de?i?ikliydi. necip i orta sahaya al?p at?n?? at stopere. adamlar zaten hava toplar?yla bo?du bizi. kafay? yedim evde ma?? izlerken yapma hocam Allah a?k?na ya

Yorum Yap

Hocan?n ilk 11'i ve ba?lang?? stratejisi gayet ba?ar?l?yd?. Ama 1-0 sonras? oyuna hamle yapmas? gerekliydi, bu noktada bu ak?am ba?ar?s?z oldu. Olcay sahada ruh gibi geziyor ka? ayd?r, kesememesi de ayr? bir handikap.

Ama yine de, deste?e devam edilmesi g?r???ndeyim. Yol devam ediyor.

Yorum Yap

Hocam kusura bakma, ben senden umudu kestim. Hep d?zelecek eksik yanlar?n diye bekledim ama olmad?. Ciddi manada tam ingiltere ligi orta s?ra tak?mlar? hocas?s?n ya da turnuva hocas?.

-Ma?a ??kt???n taktikte s?k?nt? yok ama nas?l ??kt?ysak ?yle gidecek san?yorsun ma?. B plan? yok. Oyuna m?dahale 0. Zaten umudumu kestiren de bu.
                      Carvalhal'?n ?ok sa?ma bi yaz?s? vard?, oyuncu de?i?ikli?i ile ilgili, san?r?m sende de ayn? mant?k var, oyuncu de?i?tirmek i?in korkuyorsun, de?i?tirsen de ezber de?i?iklikler zaten.

-Bo? bir inad?n var. Haftalard?r oynamayan Olcay her ma? sahada yine. Hay?r eskiden 70 dk sa? ba? yoldururdu sonra bi gol atard?, taraftar?n yar?s? + sen kanard?n neyse de, ?imdi o da yok. Adam ceza sahas?na bile girmiyor.
                      Her ma? hata yapan bir Ersan var mesela, niye At?n?'a ?an? vermezsin bir ma? dahi?
                      Sosa ka? ma? d?k?ld?, en son sakatland? da ?yle kestin.
                      Demba Ba keza ?yle.
                      Veli i?in bir?eyler yazmay? kesmi?tim de, Allah bizlere Veli ?ans? versin diyerekten bir iki ?ey s?yleyeyim. Bu adam hangi yetene?iyla/?zelli?iyle; senin, y?netimin ve taraftar?n yar?s?n? etkiliyor anlam?yorum. Bu ma? Veli'yi ikinci yar?n?n ba?lar?nda bi ofansta faulde g?rd?m bir de bi ara ceza sahas?nda m?dahale yapt?(tek olumlu hareketi 90 dk boyunca). Ha bir de bi ara geriye top da??tmaya geldi o kadar.

- 1-0 olsun bizim olsun mant???ndan bir ??kamad?n hocam, hay?r sonu? ?yle olsa sorun olmayacak ta, defans yapam?yoruz i?te daha neyin zorlamas? bu. GS, FB gerideyken veya berabereyken son dklarda kar?? kaleyi ablukaya al?r, bizde ise berabereyken lig sonuncusu Bal?kesir, bizim kaleyi ablukaya al?yor.

- Eksik olan hi?bir y?n?m?ze ??z?m bulamad?n. Duran top kullanmada ve kar??lamada o kadar k?t?y?z ki, s?ylenebilecek hi?bir ?ey yok.
                      Ayn? ?ekilde ?ne ge?ince geriye kapanmam?za da hi?bir ??z?m ?retemedin ki, bu senin takti?in zaten.

- Be?ikta?'?n b?y?kl???n? kavrayamad?n. Derbilerdeki korkak?a oyunun.
                      Buna ek olarak, Arsenal'a Liverpool'a kar?? nas?l oynuyorsak di?erlerine kar?? da ayn? oynuyoruz.

- Aptal?a g?r?len kartlar, aptal?a yap?lan penalt?lar vs bunlarada ??z?m yok. Bal?kesir ma??ndaki gereksiz penalt?yla bug?nk? gereksiz penalt?y? bir tak?m normalde 3 4 senede bir ya?ar, biz 10 g?n i?inde iki kez ya??yoruz, bu da demek oluyor ki kulak ?ekilmiyor, ?nlem al?nm?yor.

...

Uzar gider Hocam. Ha git demiyorum, senden iyisi bulunmayacaksa, hele Sergen vs gelecekse sen kal, hatta kim olursa olsun TR'den herhangi biri gelecekse sen kal. Ama yok ?imdiden titiz bir ?al??mayla, kaybetmeye tahamm?l? olmayan, ba?ar?ya a?, oyunu okumas?, takti?i, sistemi vs'si iyi olan bir hoca aran?r ve bulunursa git. Ama onu yapacak y?netim nerde...
                      Neyse, sezonun ilk yar?s? oynatt???n iyi top i?in, ?? Arsenal ekibine kar?? dik durdu?un i?in sana te?ekk?r ederim. (Club Brugge'u elersin ona inanc?m tam zaten.)

Yorum Yap

Neyse sezon bitene kadar tam destek.. Hep beraber sampiyonluga inanalim, inandiralim.. O olimliyat dolacak ve Brugge'u eleyecegiz ve takima hocanin veremedigi ozguveni verip kadikoye yollayacagiz.
                        Bu saatten sonra sezon sonuna saklamak lazim elestirileri

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Takim ?u yorgunluk sendromundan cikamad?. Devre arasina nasil bitik bir ?ekilde girmi?dik ?imdi ayn? yerdeyiz.

Yorum Yap

Aslı Arif Hansu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Takim ?u yorgunluk sendromundan cikamad?. Devre arasina nasil bitik bir ?ekilde girmi?dik ?imdi ayn? yerdeyiz.
                            Sorunumuz fiziksel de?il mental.Ma? yapmaktan,seyahat etmekten yoruldu tak?m.Sanki 40 ya??na gelmi? te futboldan so?umu? oyuncular gibi olanlar var tak?mda.O dedi?in d?nemlerde tak?m fiziksek olarak d????teydi ama ma? i?inde d?nem d?nem de olsa futbol oynuyordu.?nce bas?yordu,?ok pres yap?yordu.?imdi ma? 1-0 gelsin de oyunu b?yle bitireyim gideyim havas?ndalar.Liverpool ve bursa m?lar? hari? 2. devrede futbol oynamad?k bu zamana kadar...

Yorum Yap

Ilk yarida ki konya ma??ndan beri bitigiz

Yorum Yap

Sa?l?k olsun Hocam. Ama cidden ?u yorgunluk sendromu ve ?ne ge?tikten sonra tepki verememek tak?m? geriye g?t?r?yor. Geriye d??t?kten sonra verilen reaksiyon verilmiyor maalesef ?ne ge?ilince...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X