Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sen Bursa ma?lar?n? bu kadar ?nemsersen, adamlara ?zel beste yaparsan, ya?anan olaylar ortada iken, her ma? seyircisiz oynan?r hale gelmi?ken kimse kusura bakmas?n ama Bilic ??k?p derbiden de ?te bir d?nya derbisi dese bile adama laf edemeyiz.
    +1
    A?z?ndan bal damliyor abi

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Bence ?ok bile bekledi de?i?iklik i?in. Bursa biraz becerikli olsa 2-0 olurdu yar?m saatte. Ama devre aras?nda iyi f?r?alam?? tak?m?. Yoksa ba?ka t?rl? kendine gelemezdi bizimkiler

Yorum Yap

70 'den ?nce oyuncu de?i?tirmiyo dediniz,40. dakika da adam de?i?tirdi,Serdar'? oynats?n dediniz onuda oynatt? ki en iyi de?i?ikliktir,Necipten kimse orda k?t? oynayamaz,70-80 aras? Kerim Frei'yi al?rd? Tolga'n?n sakatl?k durumundan dolay? alamad?.Oyuncu de?i?iklikleri tam zaman?nda yapt?,ma? d?nd?..

Yorum Yap

Demek ki neymi? Bilic oyunu iyi okuyam?yor de?ilmi?.

Kul?bede oyunu de?i?tirecek oyuncusu varsa saha i?inde aksayan bir ?ey varsa ilk yar? bitmeden al?yormu? oyuna.

Yorum Yap

bu arada mustafa denizli diyenler lig tv izlesin velinin korner pozisyonuna faul? yapan veli dedi

iranda farkl? oynan?yor san?r?m modern futbol

d?zeltiyorum mustafa denizli futbolu unutmu? sa?mal?yor

Yorum Yap

Hocam anlamissindir bizim 11 imizin :

--------------------Tolga---------------------

Serdar-----Franco----Ersan-----Motta

----------------Atiba---Ozzie---------------

-----Tore----------Sosa----------Olcay----

------------------Demba Ba----------------

Oldugunu veya cift forvette Sosa sola Olcay yedege Pektemek.Ba'nin yanina ama Veli asla ve asla 11 olmamali.

Yorum Yap

yapm?? oldu?u hamlelerle ma?? kazand?rd?

Yorum Yap

Biz "bir cok maci" ornek gosterip elestirince "bir macta hemen asip kesiyorsunuz" diyorsunuz ama siz hoca "1 macta" vaktinde oyuncu degistirince, "bakin gordunuz mu " tarzinda elestirenlere atifta bulunarak hemen savunmaya geciyorsunuz...

Lutfen 1 maca bakarak yorumlar yapmayalim...

Yorum Yap

at?nc? da gorduk sayende
                    in? at?ncta bu sans? de?erlendirir

Yorum Yap

Bravo hocam, her zamanki gibi deste?e devam.

Yorum Yap

skora bakm?yorum bugun berabere kalsak seni g?nderen cok olurdu hocam bu forumda sadece ilk yar? kimse b?yle bi rakip beklemiyordu ama sen i?i sa?lam tut hocam galibiyet g?zel b?yle devam in?allah

Yorum Yap

ma? ba?l???n? takip ettim , tabi herkes sinir k?p?yd? ilk yar? hatta son zamanlardaki en k?f?rl? ma? ba?l???yd?, futbolcular bilic gitsin istiyo diyenler,kendini kovdurmak m? istiyo diyenler, korkak diyenler...oysa veli diyo ki devre aras?nda hocam?z damardan girdi oyundan memnun olmad???n? s?yledi konu?tu bizimle ,olcay diyo ki hatalar?m?z? bize devre aras?nda anlatt? vs..

neyse dikkat et kendine ?ok istiyorum ?ampiyon yap ?u tak?m?

Yorum Yap

Bug?n ikinci de?i?ikli?ini be?endim. ?lk de?i?iklik i?in O?uzhan'? ??karmay? d???nmezdim. At?n? i?in Olcay de?il de Belki Demba ??kabilirdi. Yine sinirlendim hoca sana ma? i?inde umar?m bundan sonraki haftalar g?zel ge?er bizim i?in...

Yorum Yap

En zay?f b?lgemiz g?bek yani Atiba-Veli ikilisi.Oraya bu kazmalardan birini en az?ndan keserek O?uzhan? monte etmek,Sosa y? da ?nde kullanmak gerek.

Yorum Yap

Atiba - Veli de?il hocam ...

Atiba yada veli + o?uzhan ve sosa ...

2 tane yan pas d??? katk?s? olmayan ?n libero ile tak?m 2 gr ileri gidemiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X