Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Mustafa denizli 2 sene ?nce gelse olabilirdi ?uanda gelirse olmaz.

Bu sene ?ampiyon yapsa seneye yine yok kendisi.Seneye yine hoca arar?z.
    G?kay ne diyon Bi bakay?m dedim ba?l??a sen de mi hoca arar oldun korkutma beni.
    Ge?mi? sayfalarada bi g?z atsayd?n...

Neyse Atiba-Veli ikilisini yan yana oynatmaya devam etti?i s?rece kar??s?nday?m hocan?n.

Yorum Yap

?ift forvet oynayal?m, forvetde ise ne Cenk ne de Pektemek..

Demba Ba - Frei

Bari adam ge?ip gol atan forvetimiz olur.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
        Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
        Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
        ersun hoca iyi olur bence

Yorum Yap

Ersun Yanal m? ?

Yok art?k daha neler ...

Yorum Yap

Aslı Mustafa Kayar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
            Karde?im,

Bu olay?n iki y?n? var, sizin savundu?unuz ?ey bu tak?ma gelebilecek en iyi teknik direkt?r budur, daha iyisini getiremeyiz, ba?kan da bunu beceremez mi diyorsun?
            Buysa s?k?nt?, peki derim, ba?kan becerir beceremez oras?n? bilemem.

Benim s?yledi?im a??k, Be?ikta? T?rkiye'nin en k?kl? ve en ?zek kul?b?d?r, bu camia daha az?yla yetinmemelidir.
            Bili?, iyi insan, d?zg?n bir karekter evet, ama malesef teknik anlamda bizi haketti?imiz noktaya ??karabilecek bir teknik direkt?r de?il.

Ben yetinmekten b?kt?m art?k, elindeki malzemeden maximum verim alabilecek, futbolcular?n ensesinde boza pi?irecek bir teknik direkt?r istiyorum.
            Ma? kaybedebiliriz, bu sorun de?il ama ?uvalla para alan adamlar sahada y?r?medikleri zaman onlara bunun hesab?n? soracak bir otorite ihtiyac?m?z var.

Malesef bu otorite Bili? de?il, olamaz da.
            Rasim Karadan bahsediyorsunuz sanirim Turgut abi
            Ben ?u anda ki?iler ?zerinden konu?muyorum, ??nk? bir TD var zaten, ancak o ayr?l?rsa ki?ilere yo?unla??r?z.
            Benim ?z?ld???m nokta, Bili?'i ger?ekten seviyorum, iyi bir futbol direkt?r? olabilir, ama iyi bir TD de?il ne yaz?k ki.
            Rasim Kara iyi bir TD olabilir, ger?ekten kendisini ?zellikle oyuncular ?zerindeki etkisi a??s?ndan pek tan?m?yorum ama iyi bir taktisyen oldu?unu biliyorum.

?zellikle parmak bast???m nokta, istikrar diyerek yanl?? ki?ide ?srar edip y?llar?m?z? heba etmeyelim.
            Do?ru ki?iyi bulal?m, onunla istikrar yakalayal?m.

Rasim Kara ismine s?cak bakar?m, bir nedeni de T?rk olmas?. Bence yerli TD bizim yap?m?za daha uygun.

Pardon ama her sene ayn? muhabbet. Nereden anlayaca??z kimde ?srar edece?imizi?

Bili? istekli mi istekli. Hatalar?ndan ders al?yor mu al?yor. Tamamd?r benim i?in. Kadronun berbat olu?unu konu?al?m bence.

Yorum Yap

Ersun Yanal m? ?

Yok art?k daha neler ...
              k?sa boylu ?abuk adamlarla oynamay? seven bir hoca, t?re olcay kerim tam ona g?re oyuncular ?ok iyi rand?man alaca??na eminim.

ayr?ca bu ligde daha k?t? futbol oynatt??? tak?m g?rmedim, ankarag?c? gen?ler eski?ehir fb, milli tak?mda da d?zeni oturtamamas?n?n sebebi hakan ??k?r lobisiydi adam?n ba??n? yediler.

peki sen neden be?enmiyorsun.

Yorum Yap

Ersun gelsun harika olur. Tugrul abisiyle videolari redtuba duser.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Bilic su an tr liginde elindeki kadroyu en iyi degerlendiren adam. Adama yap 2 transfer daha oyle bakalim ?

Bu kirilgan kadromuz yeni bir hoca falan kaldiramaz.

Mumkunse en az 2 sene daha kalsin bilic

Yorum Yap

bilic giderse (in?allah gitmez) ersun yenal f.o. nun tercih edece?i hoca olur...
                    fb'den kovulmas?n?n bir sebebi de tekne alemleri oldu?u s?yleniyordu ??nk?!

Yorum Yap

Ge?mi? sayfalarada bi g?z atsayd?n...

Neyse Atiba-Veli ikilisini yan yana oynatmaya devam etti?i s?rece kar??s?nday?m hocan?n.
                      Vay be forumdan gitme vakti yakla??yor desene. Sa?l?k olsun. Onu ??kars?n bunu oynats?n ?unu ??kars?n ?b?r?n? oynats?n bence de. Kar??s?nda olmak gerek. ??nk? ?b?r?n? oynatm?yor..

Yorum Yap

?u ?ift forvet oynayal?m diyen arkada?lar
                        muhtemelen demba ba-cenk(mustafa) diyorlar bi kadro yapabilirler mi acaba???
                        o?uzhanl? sosa l? ???

bu tak?m?n art?k kendi sahas?ndaki Anadolu tak?mlar? ile oynad??? ma?lara bu kadro ile ??kmal?

--------------------tolga(cenk)---------------------
                        serdar---------franco-------ersan(sivok)----?smail(motta)
                        ----------------------atiba--------------------------
                        -------------sosa--------------O?uzhan------------
                        ---G?khan--------------------------------olcay----
                        --------------------demba ba----------------------

?imdi b?yle istedik diye Tottenham ma??na tek ?nlibero ile ??kmas?n i?erde oynayabilirsin ama deplasmada ?zellikle seyircinin bask?n olaca?? ma?ta yapmas?n

Yorum Yap

Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ersun Yanal m? ?

Yok art?k daha neler ...
                          k?sa boylu ?abuk adamlarla oynamay? seven bir hoca, t?re olcay kerim tam ona g?re oyuncular ?ok iyi rand?man alaca??na eminim.

ayr?ca bu ligde daha k?t? futbol oynatt??? tak?m g?rmedim, ankarag?c? gen?ler eski?ehir fb, milli tak?mda da d?zeni oturtamamas?n?n sebebi hakan ??k?r lobisiydi adam?n ba??n? yediler.

peki sen neden be?enmiyorsun.
                          1-) ?stikrar? olan bir hoca de?ildir. 10 hafta iyiyse 10 hafta ?ok k?t?d?r. Bunu gitti?i her tak?mda ya?am??t?r ancak sonu? olarak sadece fenerbah?ede ba?ar?l? olmu?tur. Onda da A.Y'nin pay? muhakkak vard?r. Lige ?ok k?t? ba?lam??t? ancak bir ?ekilde toparlad?.Bizim ve gs'nin ?ok k?t? olmas? ile aradan s?yr?ld?.

2-) Spor bas?n?nda ?ok fazla kar??t? vard?r. Milli tak?mda ve fenerde bile tutunamam??ken Be?ikta?'ta tutunmas? sence m?mk?nm?d?r ?

3-) G?r?ld??? kadar?yla radikal kararlar almay? ?ok seviyor. G?c? yetmezse kendisi gidiyor ?ekil a sow,emenike,hakan ??k?r olaylar?.

4-) Anadolu tak?mlar?nda gen?leri oynatm??t?r. Ancak milli tak?mda ve fenerbah?e de gen?leri de?il garantisi olan oyuncular? tercih etmi?tir.

Milli tak?mda ?mit ?zatl? h?seyin cim?irli tolga seyhanl? kadrolar?n? hala hat?rlar?m. Kendisi de en az Bilic kadar tak?nt?l? ve sabit fikirlidir.

5-) Dar kadro ile hi?bir zaman ba?ar?l? olamam??t?r. Ve bizim kadromuz dar'd?r.

6-) ?zel hayat? bizi ilgilendirmez ancak olduk?a ?alkant?l?d?r. Kendisini bir s?re sonra fikret orman , tu?rul yenido?an ile birlikte hatun kucaklarken g?rmemiz hi?te zor olmaz. Ve bunlar kulube zarar verir. Her ne kadar ?zel hayat olarak nitelendirilsede bas?nda herg?n birilerinin sex hayat?n?n yans?mas? bir s?re sonra camia'da s?k?nt?ya sebep olur.

7-) Taktiksel anlamda hi?bir zaman b plan? yada c plan? yoktur. Bilic zaten bu y?zden ele?tiriliyor bu anlamda bilic'in g?nderilip ersun yanal'?n gelmesinin ne anlam? vard?r ? 10-15 Y?ld?r ?al??t?rd??? hangi tak?mda taktiksel ba?ar?s? ile ma? ald???n? yada ?evirdi?ini g?rd?n?z ?

8-) B?y?k ma?larda tak?m?n? yeteri kadar iyi haz?rlayamamaktad?r. Bunu ge?en seneki derbilerde ?ok net g?stermi?tir.Ligi tan?yan biri olmas?na di?er 2 yabanc? hocaya ra?men lige daha hakim olmas?na ve kadrosunun daha kaliteli olmas?na ra?men derbilerde ge?en sezon ba?ar?s?z olmu?tur.

9-) Gitti?i hi?bir tak?mda 3. sezonunu g?rememi?tir ve 2.sezonlar?nda ba?ar?s?z oldu?u i?in istifa etmi? yada g?nderilmi?tir. Yani kendisi ile uzun vadeli plan yapamazs?n?z. Bu sene gelir tam iyi gidiyoruz diye d???n?rken bir bakars?n?z istifa eder yada gitmek ister. Trabzondan ayr?ld???nda ?ampiyon olsakta istifa edecektim a??klamas?n? yapm??t?r.
                          En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 29-09-2014, 12:35.

Yorum Yap

Trib?n bo?ken futbol futbol de?il. ?u ?artlar alt?nda Bilic gibi bir adam? iki ma?a harcayamam. Ersun Yanal filan ciddi ciddi konu?uluyor valla dolu dolu trib?nlerimiz olsun Bilic kafas?ndakini yans?ts?n sahaya, kendini yere atan top?umuz olmas?n, aslanlar gibi m?cadele etsin vars?n tak?m 20 y?l ?ampiyonluk g?rmesin. ?ampiyonluk filan da zaten zerre kadar umurumda de?il. Bilic'le gelecek ba?ar?s?zl??? karaktersiz bir adamla gelecek ba?ar?ya ye?lerim. Her t?rl? seviyorum.

Yorum Yap

Slaven Bilic .

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ersun gelsun harika olur. Tugrul abisiyle videolari redtuba duser.

zaaaaaaaaaaaa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X