Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ger?ekten taraftar profili ?ok de?i?ti bu tak?m?n anlamak ?ok g?? bu takimin ge?en y?l ya?ad??? hakem hatalar?n? gs ve fb ya?asa idi ilk 3 de ligi bitiremezlerdi ?stelik bu tak?m ge?en y?l stadsiz oynad? ?u feyenord ma?? biran ?nce gelsede bu taraftar ?st?nde ki karamsarl?k da??lsa ben feyenord u rahatlikla eleyecegimizi d???n?yorum bilic o kadar bo? bi adam deil ben ge?en y?l bunu fazlas? ile g?rd?m en b?y?k s?k?nt?s? kadronun tamamindan yararlanamamasi bu y?l cl yaparsak mecburen rotasyon uygulayacak bu da bence takima bi hayli olumlu yans?r ve acil olarak bi sa? bek ama g?z?n? seviyim motta gibi bi sey bulun vyntra ne yaa

Yorum Yap

Hem yonetim hem bilic istifa. Ne adamligini gordunuz her gitar calan sosyalist gorunumlu insan adam mi oluyor. Ne basarisi var 2 senede? Bize aglak adam degil sifo gibi taraftara mac sonu merhem olacak, liderlik yapacak adam lazim. Bize kendi manavindan adam cakmaya calisan adam lazim degil, o duzene comak sokacak adam lazim. Su sitedeki sacma takintilar bitmedi gitti. Bilic gidince onun nobetini de tutan olur burada.

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bana kal?rsa gidici

Yorum Yap

?nder ?zen'i harcayan y?netimin s?radaki hedefi sensin art?k hoca, bakal?m y?llar sonra ilk defa bir hoca dolu dolu iki sene g?rev alabilecek mi?

iPod?umdan g?nderildi

Yorum Yap

Ne yap?p edip haz?r ?lke kar???kken Lucescu'yu getireceksin, en net ?are budur.

Yorum Yap

Ben hocanin 1 sene daha kalmasindan yanayim. Ancak gecen yilki gibi formsuz oyuncular uzerinde israr edip diger oyunculari kaybedip kusturme aliskanligini birakmasi lazim. Takim oyununu iyi oynattigini dusunuyorum. Ama oyun ici mudahaleleri yetersizdi. Eger bu konuda kendini gelistirirse gecen sene alamadigimiz puanlari bu sene alabiliriz.

GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Bilic bu ara baya?? sert, neden acaba...

Yorum Yap

Bug?n gelece?i hakk?nda ipu?lar?n? al?r?z.. Yenilgi halinde ne s?yleyece?ini hatta galibiyet halinde ne s?yleyece?ini ?ok merak ediyorum.. Kazan?rsak tak?m yeterli minvalinde bir?ey s?yler mi, kaybedersek transferler gecikti der mi falan filan..

Yorum Yap

Bence bilic kesinlikle gonderilmemeli. Bug?ne kadar ?ok a??r ele?tirilmeyen bir tek teknikdirekt?r olmad?. Kim geldiyse ele?tirdik, adaml???na kadar sorgulad?k, be?enmedik. Bilic gitsin yerine kim gelirse gelsin yine be?enilmeyecek, yine gitsin denecek. S?rekli teknik direkt?r kovacag?m?za bir kez olsun istikrar ? deneyelim. Belki suc s?rekli ele?tiren, ?stikrar isteyen ama bu kural? ilk kendi bozan bizdedir. (iyi bir adam gelse ele?tirmeyiz diyenler. Bu tak?ma tigana geldi, del bosque geldi bunlar?da gorduk. sen ele?tirmesen de ba?kalar? 'gitsin' diye bas bas ba??racak.)

Yorum Yap

Futbolcu da istikrar ve sab?r imkans?z bizim i?in ama bari teknik direkt?rde istikrarl? davranal?m.
                      Ki bence Slaven Bilic reis de bunu sonuna kadar hak ediyor.
                      Ge?en sene atan?m?z sa?lam olsayd?, bug?n bu ba?l?kta " gitmeli " gibi yorumlar i?itmiyorduk.
                      Bu adama haks?zl?k yapmay?n.

Yorum Yap

bilic bitkin.... gayet normal asl?nda ; bu y?netim varken bu strese kimse kald?ramaz. vermi?ler eline necipleri pektemekleri ?ampiyon ol derbi al, avrupada ba?ar? getir... elindeki kadro ( tolga, demba hari? ) akhisar bld formas? ge?ir, k?meye oynar

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bilic bitkin.... gayet normal asl?nda ; bu y?netim varken bu strese kimse kald?ramaz. vermi?ler eline necipleri pektemekleri ?ampiyon ol derbi al, avrupada ba?ar? getir... elindeki kadro ( tolga, demba hari? ) akhisar bld formas? ge?ir, k?meye oynar
                          ?smail a?abey ?ok keskin konu?uyorsun.
                          Ge?en sene en az gol yiyen iki tak?mdan biriyiz.
                          Bir tek Tolga var ge?en seneden(belirtti?in).
                          Haks?zl?k de?il mi sence bu?
                          Onca s?k?nt?n?n alt?nda bu istatisti?i yakalam?? bir tak?mdan bahsediyoruz.
                          Bence biraz daha olumlu bakal?m.
                          Polyanna olal?m demiyorum kesinlikle ama, bu kadar da pesimist olmayal?m diyorum.
                          Zira Be?ikta?, son y?llardaki ?ampiyonlu?unda ( eskileri bilmedi?im i?in, belkide eskiden de b?yleydi ) rakiplerinden daha iyi bir kadroya sahip de?ildi.
                          Be?ikta? inan?t?r.

Tepkimizi verelim, muhalif olarak daha iyisini sa?lamaya ?al??al?m fakat bunu tak?m ?zerinden yapmayal?m.

Yorum Yap

Bide bilic sosyalist oldu?u i?in seviliyor , gitar ?al?yor yada k?pe tak?yor diye seviliyor gibi enteresan bir dedikodu var :

Bilic'in sosyalist olmas? bize ne kazand?r?yor ? Fa?ist olsa ne de?i?ir ki ? Siyasi bir parti y?netmiyor sonu?ta.

Bilic'in gitar ?almas? ile savunulmas? ne alaka ? Bu adam konser mi veriyor ? O i?ten para m? kazan?yor ? Yada o gelirleri BE??KTA?'a m? aktar?yor ? Neden bi insan gitar ?al?yor diye bilic'i savunsun ?

K?pe konusuna de?inmiyorum bile.

?ok enteresan arg?manlar ?retiliyor.

Ele?tirilecek noktalar? yok mu ?

Bir s?r? var ama bu ?ekilde ele?tirilmesi harbiden komik oluyor.

Yorum Yap

Bu ma?ta yap?lmas? gereken ne varsa yapt?n.

Yorum Yap

Helal olsun.
                                En son ne zaman b?yle cesurca bir hamle izledim, en son ne zaman bir spiker " Be?ikta? cesur oynuyor " dedi?ini ne zaman duydum inan ki hat?rlam?yorum.
                                Sana olan inanc?m hi? bitmemi?ti ama bu ma?? senin i?in test ma?? g?renler, bir nebze hakk?n? teslim eder diye d???n?yorum.
                                Umutlar?m?, umduklar?m? bo?a ??karmad?n.
                                Harbiden eyvallah reis, harbiden eyvallah.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X