Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

herkesin hem fikir oldu?u dany konusu var di?er hamlelerini be?eniyorum

Yorum Yap

Lescott olmay?nca pani?e kap?l?p danyi ald?rd?.B?y?k hatayd?.ama bu hata ona b?y?k ders olmu?tur

Yorum Yap

Tak?m kurmadaki ba?ar?s?zl?klar?ndan bahsetmi? baz? arkada?lar,elindeki b?t?e ile bundan iyisinin kurulaca??n? d???nemiyorum.Yap?lan ?ok yerinde transferler var ?n?m?z a??k

Yorum Yap

Aslı Oguz Basaran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tak?m kurmadaki ba?ar?s?zl?klar?ndan bahsetmi? baz? arkada?lar,elindeki b?t?e ile bundan iyisinin kurulaca??n? d???nemiyorum.Yap?lan ?ok yerinde transferler var ?n?m?z a??k
          Kastedilen 25 ki?ilik kadro de?il, sahaya ??kan kadro.

Yorum Yap

Ben hala bir karara varabilmi? de?ilim.
            2 g?nde bir bunu yaz?yorum

Dany konusu evlere ?enlik ve tabi ki teknik heyetin sorgulanmas?na hele ki 6 parametrede Dany a??klamas?ndan sonra ?zen'e kar?? g?ven kayb?na sebep oldu.

Eneramo olay? bence paket program bir durumdu arkada?lar, Bili?'i alana yan?nda Eneramo ama hediye de?il Menajerleri ayn?d?r, ?zen'in ?ok dahil oldu?una inanm?yorum.

Sezer mevzusunda sorumlu kim hala bilinmiyor. Ba?kan ilk ?nce ben ald?m diyordu, son Divan toplant?s?nda ??kt? ben tek transfer dahi yapt?rmad?m bug?ne kadar dedi.

Pedro olay?nda 1M Euro kul?b?n kaz?klanmas?na g?z yumdu?u i?in k?zm??t?m, ama Pedro'nun performans? g?r?nce imza paras? hakk?d?r deyip sustum. Bu da misal bizim o g?n eksi hanesi yaz?p yan?ld???m?z olaylardan biri.

Serdar Kurtulu?'un d?n???nde kimin katk?s? varsa hepsini Allah'a havale etmekle birlikte T?re, Ramon, Atiba (zann?mca Atiba da Bili?'in transferi) yerinde. Ger?i T?re de Ramon da kiral?k. Frei'nin bir numaras?n? g?remedik ama gen? daha, ileride katk? yapar. Jones ya tutarsa transferiydi zaten. Tutarsa ne ala.

Kimse bana Tolga demesin, herhangi bir taraftara yetki verseler ta ge?en sene devre aras? al?r gelirdi. Trabzonlu kimle konu?ursan?z konu?un Tolga gider diyordu, ?enol Hoca ayr?ld??? g?n zaten Tolga ben kalmam demi? y?netime. Rahmetli annesinin de hastal??? art?p tedavi i?in ?stanbul'a gelinince tek se?enek biz kalm??t?k.

Liste bu unuttu?um varsa affola. Buna g?re de?erlendirirsek ?ok da ba?ar?l? diyemem, ama Bili?'le birlikte yaratt?klar? bir hava var, taraftar?n genelinden b?y?k bir sevgi ve tezah?rat g?r?yorlar. Bu havay? kullan?r, az?c?k da i? bilen adamlarla ?al???rlarsa iyi ?eyler olabilir diye de r?zgara kap?lm?yor de?ilim. "G?ndersen kim gelecek yerine, zaten kul?pte para yok" tatavas? ile bir y?l daha kals?n, bir ?ans daha verelim, arkalar?nda dural?m diyorum ?imdilik.
            En son düzenleyen Rasit Ceran; 14-04-2014, 19:15.

Yorum Yap

Adam iyi kotu bir sistem olusturmaya calisiyor ve basarili, futbolcu kalitesi deki eksiklik para ile giderilebilecek birsey, 10 yildir yerlerde surunurken birden ucmamizi beklemeyin, dunyada oyle bir kulup yok, yere dusmussen biraz sabirla yeniden dogrulman lazim, bizde onu yapiyoruz, dogru yoldayiz, onder ozen basarisiz bilic basarisiz diyenler, okulda arkadaslariyla sidik yaristiramadigi icin bozulanlardir, biraz sabredin bir iki sene sonra gonul rahatlgiyla sdik yaristiracaksiniz acele etmeyin.:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Adam iyi kotu bir sistem olusturmaya calisiyor ve basarili, futbolcu kalitesi deki eksiklik para ile giderilebilecek birsey, 10 yildir yerlerde surunurken birden ucmamizi beklemeyin, dunyada oyle bir kulup yok, yere dusmussen biraz sabirla yeniden dogrulman lazim, bizde onu yapiyoruz, dogru yoldayiz, onder ozen basarisiz bilic basarisiz diyenler, okulda arkadaslariyla sidik yaristiramadigi icin bozulanlardir, biraz sabredin bir iki sene sonra gonul rahatlgiyla sdik yaristiracaksiniz acele etmeyin.:

heh ho?geldin eski forza, ho?geldin ayr??t?r?c?lar.

Yorum Yap

Hosbulduk yok kardesim ayiristirmak icin degil, bazi kardeslerimiz belki hakli olarak 10 yildir takimin iki renklinin hep arkasinda kalmis olmasindan bikmis kardeslerimiz biran once sampiyon olalim dagitalim ortaligi beklentisindeler, o yuzden onder ozeni basarisiz buluyorlar diye degistireyim o zaman yazdigimi, ekonomi duzeldikce onder ozende elbetteki dany many ile ugrasmayacaktir, birazcik daha sabredelim, onu diyorum.

Yorum Yap

Biri hayr?na ?u ?er?eve program?ndaki r?portaj? atsada bizde izlesek

Yorum Yap

16 ayda ( tamer k?ran'?n ba?latt??? tarama sistemi )

Binlerce ma? , binlerce oyuncu izlendi...

Art?k meyvesini toplama vakti geldi.

Bu tak?ma potansiyeli olan , yetenekli ve zeki oyuncular laz?m.

Her?ey para de?il ?ekil a = porto ..

2 senede b?t?emize uygun arad???m?z standartlara uygun oyuncular? bulmak ?ok zor olmamal?.

Bu transfer d?nemi sizin en ?nemli f?rsat?n?z , e?er yine eneramo , sezer gibi fiyasko yada dany ve di?er oyuncular gibi ortalama oyuncular alacaksan?z maalesef sizlede olmaz.

Art?k kendinizi g?stermeniz i?in bu transfer d?neminde bize umut verecek hamleler yapman?z gerekmektedir hocam.
                      En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 20-04-2014, 22:37.

Yorum Yap

?er?eve program? yok mudur ??ld?r?caz ya ?

Yorum Yap

hoca e?er bu top?ular ma? ?n? ve sonu gece kuluplerine gitmek i?in senden izin al?p veriyorsan Sana yaz?klar olsun.
                          e?er vermiyorsan da bunlar gidiyosa gene yaz?klar olsun.
                          bu kulub? dingonun a??r?na ?evirdiniz.
                          gerekirse hem ma?tan ?nce hem ma?tan sonra tak?m? kapma sokacaks?n tesislerden d??ar? ??kmayacaklar.

Yorum Yap

hoca etrafa felsefe yapaca??na g?revini yap g?revini.

Yorum Yap

Adamin sabah idman? var istanbulun en les yerinde sabahliyor.. hoca dikkatli olmal?sin

Yorum Yap

BE??KTASI tan?d? ortam? gordu hang? futbolcular?n yeterl? olup olmad???n? anlad?
                                bu sene hersey? netlest?r?r
                                az laf bol ?craat donem?
                                para b?ryere kadar ama para olduktan sonra Onder Ozene ne gerek var Forzadan 10 k??? ??kar ?y? transfer yapa
                                Onder Ozen?n bu donemde bu sartlarda b?rsey yapmas? laz?m
                                eneramoyla sezer al?naca??na b?l?nmed?k 1 tane sa?lam adam almas? gerekiyor
                                olmuyorsa olmuyordur o zaman...ba?ka turlusunu s?nan eng?nde yap?yordu ne yalan soyl?m...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X