Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kesinlikle uzun y?llar kalmal?.fener ve cincona g?re d???k b?t?elere ra?men onlardan daha yararl? transferler yapaca??na eminim.

17 ya??nda musa mohammed gibi bi transfer yap?lm??sa ?ok planl? i?ler yap?ld???n?n g?stergesidir. ?zen ve bili?'e herkes g?vensin. zaten her sene ?ampiyon

olan bir tak?m de?iliz.bari ?u adamlar? ka??r?p sa?ma sapan menajerlerin eline kalmayal?m.istikrar ba?ar?y? getirecektir.

Yorum Yap

bu sene ak koyun kara koyun belli olucak.

Yorum Yap

1- Transferleri sen y?netiyorsan Ba?ar?s?zs?n.

2-Transferlere herkesin kar??mas?na izin veriyorsan Yine ba?ar?s?zs?n.

?zetle: Bu sene ba?ar?s?zs?n.

1 Senelik kredin kald? nazar?mda, onuda g?rece?iz bakal?m neler olacak neler bitecek.

Ha Yetkin varsa, Bili?i de g?nder, Kurt bir adam getir.

Yorum Yap

?nder ?zenin yapt??? tespitleri ?ok ba?ar?l? lakin bu tespitlere yaz?lan re?etelerde s?k?nt? var.Bu seneyi ge?i?/al??ma d?nemi olarak g?r?p ?n?m?zdeki senelerde ?ok daha ba?ar?l? olaca??na inan?yorum.

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/entry/42652768

Yorum Yap

sni ba?ta ?ok isteyip sevmeme ra?men istifa !....

Yorum Yap

Aslı Erdinc Elevli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                sni ba?ta ?ok isteyip sevmeme ra?men istifa !....
                Sevdi?inden mi sosyal payla??m sitelerinde k?f?r ediyordun abi ?
                B?rak demogojiyi Allah?n? seversen.

Yorum Yap

Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ya hangi topi?e girsem bu mesaj hatip ettim valla

Yorum Yap

G?ncel bir ka? yere yazd?m Arada kaynamas?n diye. Malum ortal?k kar???k.

Yorum Yap

Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      G?ncel bir ka? yere yazd?m Arada kaynamas?n diye. Malum ortal?k kar???k.
                      Ben ?imdi olay? anlamad?m,sen Sinan Engin ' i mi istiyorsun ? Yoksa ibreti alem olsun diye mi o yaz?y? koyuyorsun ?

Yorum Yap

Sinan Engin'i istemiyorum elbette. Tak?ma disiplin verebilecek, zaman?nda onun verdi?i etkinin ayn?s?n? verebilecek birisini istiyorum. Tak?m resmen ba??bozuk bir hal ald?. Herkes ayr? bir alemde. Bunun d?zelmesini istiyorum.

Yorum Yap

?nder ?zen in teorisiyle, prati?inde baz? s?k?nt?lar mevcut. Y?netim tabanl? m?, yoksa kendinden mi kaynaklan?yor bilemiyorum. Ama 1 sene daha kesinlikle g?zlemlenmeli stadyum i?i bittikten sonra futbola dair as?l icraatleri g?rmeye ba?layaca??z ??nk?. ?yi veya k?t?.

Yorum Yap

S?z?ne g?veniyoruz hocam , Dany transferinde hatan? ??k?p kabullenece?ine de inan?yorum .

Bu transfer d?nemi ?ok ?nemli , beklemedeyiz.

Yorum Yap

Ge?en sene alt?nsay
                              Bu sene ?nder ?zen
                              Seneye ?

Hep bu adamlar m? suclu yani ?

?u y?netime hangi sportif direkt?r dayanabilir ki ?

Yorum Yap

vay arkada?. adam?n 6 parametrede savunmaya ?al??t??? ?eyde bile y?netimi su?lamaya ?al??anlar var. mesaj? atana bak?yorum. nedense ?a??rm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X