Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Muhammet Armutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bugun bu konulardan da epey bahsetti ama maalesef statuko dedigi eski kafa yapisi engel oluyor kendisine. Mesela besiktasin yurt disindaki pilot takima verecegi 501bin eurosu yok ama ronaldinho icin 7m euro vermeyi goze alabiliyor.
    O vakit ?brahim Alt?nsay a g?sterilen tav?r?n bir benzeri de ?nder ?zen e g?steriliyor. Sadece yap?lanlara bir k?l?f ve kurbanl?k koyun olarak orada bulunuyor. Madem ?yle bizim de gereksiz yere umutlanmam?z i?in net ?izgiler koyup ?ltimatom vermeli. ?brahim Alt?nsay gibi hemen de pes etmesin tabi ki ama kesinlikle ?unlar ?unlar benim t?leranss?z yap?lmas?n? istediklerim diyip y?netime tavr?n? koymal?. Ba?ka t?rl? bu y?netim kendi bildi?inden ?a?mayacak zaten. Bak?n ?nder ?zen i Bilic i getirdik diye bizim g?z?m?z? boyay?p, alttan adamlar?n planlamalar?n? baltal?yorlarsa bunu bilmeliyiz.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      O vakit ?brahim Alt?nsay a g?sterilen tav?r?n bir benzeri de ?nder ?zen e g?steriliyor. Sadece yap?lanlara bir k?l?f ve kurbanl?k koyun olarak orada bulunuyor. Madem ?yle bizim de gereksiz yere umutlanmam?z i?in net ?izgiler koyup ?ltimatom vermeli. ?brahim Alt?nsay gibi hemen de pes etmesin tabi ki ama kesinlikle ?unlar ?unlar benim t?leranss?z yap?lmas?n? istediklerim diyip y?netime tavr?n? koymal?. Ba?ka t?rl? bu y?netim kendi bildi?inden ?a?mayacak zaten. Bak?n ?nder ?zen i Bilic i getirdik diye bizim g?z?m?z? boyay?p, alttan adamlar?n planlamalar?n? baltal?yorlarsa bunu bilmeliyiz.
      Abi buyuk ihtimalle soylediklerini denemistir. Besiktas bir tercih yapmak zorunda eger bu statukoyu yenmezse tanri parcacigi degil tanri olmak lazim basarinin gelmesi icin gibi bir cumle kurdu sakayla karisik. Bu gidisatin sonu iyi degil. Hic dusundugumuz gibi yurumuyor isler.

Yorum Yap

Abi istifa edecek bu gidisle zaten. Ama kendisi basarili olmayi cok istediginden ve bu statukoyu yenmeye calistigindan bu kadar sabretti. Ibrahim Altinsay gibi cekip gidecek ve biz arkasindan aglamaya devam edecegiz. Cunku daha iyisi olamayacak bu kafa yapisiyla.
        arkas?ndan a?layacak bir ?ey yok, yapabilece?i halde yapamadan gidemin arkas?ndan a?lars?n, asla izin vermeyecek bir y?netimle bari kendini y?pratmas?n.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          arkas?ndan a?layacak bir ?ey yok, yapabilece?i halde yapamadan gidemin arkas?ndan a?lars?n, asla izin vermeyecek bir y?netimle bari kendini y?pratmas?n.
          Altinsayin arkasindan aglamiyor muyuz? Hakan calhanoglunu, Salih ucani alacakti gibilerinden. Gittikten sonra yapmaya calistiklarini ama yapamadiklarini soyleyecek, biz de oturup bir firsatin daha nasil kactigini konusacagiz yillarca burada.

Yorum Yap

Altinsayin arkasindan aglamiyor muyuz? Hakan calhanoglunu, Salih ucani alacakti gibilerinden. Gittikten sonra yapmaya calistiklarini ama yapamadiklarini soyleyecek, biz de oturup bir firsatin daha nasil kactigini konusacagiz yillarca burada.
            valla ben a?lam?yorum, kalmamas? iyi oldu.
            kalsa herg?n kavga her g?n sorun olurdu, kendini y?prat?rd?, alt?nsay bize laz?m, in?allah kafas?na uygun bir y?netimle gelir.

Yorum Yap

?u kul?pte ?nder ?zen ve slaven bili? ikilisi kals?n giden herkes gitsin ?z?lmem .
              bi de tolga zengin

Yorum Yap

?ut ?ekebilen, pas yapabilen, orta a?abilen oyuncular bul Allah a?k?na ?ok sa?ma geliyo b?yle yaz?nca ama bizde bu ?zellikleri olmayan 15 oyuncu var izlerken di?lerimi s?kmak istemiyorum art?k. Holosko, Pektemek, Eneramo, Escude, Serdar, Dany akl?ma ilk gelenler hemen bavullar? ver ?unlar?n eline.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

bugun o.ozen'in bir kanalda roportaji vardi,ne oldu bilen var mi ?

Yorum Yap

Aslı Emre Seper Sonmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bugun o.ozen'in bir kanalda roportaji vardi,ne oldu bilen var mi ?
                    Saat 22:00 da BJK TV de

Yorum Yap

s?f?rdan futbolcu yeti?tirmek, gen? futbolcu ke?fedecek d?zeni kurmak uzun s?reli i?ler. ?nder ?zen'in ?u an i?in de?erlendirilmesi gereken k?stas, mevcut futbolcular?n verimini artt?rabilecek departmanlar?n kurulumu olmal?. kat?laca?? programda umar?m bu konuya daha ?ok a??rl?k verir.

Yorum Yap

Be?ikta? TV'yi canl? olarak http://bjktvbjktv.blogspot.com.tr/ adresinden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

eee,22.00 oldu saat hala gol g?steriyorlar

Yorum Yap

Golc?lerimiz iyi g?rd???n?z ?zere, forvete ihtiyac?m?z yok

Yorum Yap

Ba?lad?.

Yorum Yap

yay?n sizde de k?t? m?? adam gibi izleyemiyorum ben.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X