Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    S?rf benim damar?ma basmak i?in de?il mi ? C?x yemezler.
    Yok kanka ?yle de?il be Yine programdan sonra millet gaza gelmi?te ona binayen yazd?m

Yorum Yap

Ben asl?nda Felsefeyi daha ?ok severim, tavsiye edece?in kitaplar varsa b?y?k bir zevkle okurum. Ben senin Be?ikta?'?n iyiye gitmesi d???nda ba?ka bir d???nce i?inde de olmad???na eminim. ?nder Hoca'n?n da bu g?r??te oldu?unu d???n?yorum. ??nk? iyi bir profesyonel oldu?unu biliyorum.
      Bu arada bence ?nder Hoca'n?n i?i ?ok zor. Seni tenzi ederek s?yl?yorum, bizim ?lkemizde asl?nda baz? meslekleri hi? yapmadan o kadar ?ok konu?an var ki, ben kendimi ?nder ?zen'in yerine koyuyorum Allah yard?mc?s? olsun. Bir a?a? diksen, tutmas?, ye?ermesi, meyve vermesi en az 2 y?l s?rer. Meyve verene kadarda bir s?r? zahmet ?abas?, ama meyveyi yiyince ?ekti?in b?t?n ?ileyi unutursun, ben hocan?n bu felsefeyle hareket etti?ini d???n?yorum. Bakal?m b?rak?nca bir kitap yazacakm??, s?ylediklerinin ne kadar? do?ru, ne kadar? ger?ek d???, i?lerine camian?n i?inden d???ndan kimler kar??m?? o vakit ??reniriz.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bahsetti?im 25 Milyon Euro ?ampiyonlar Ligine ayak bast? paras?.Dany transferi ile birlikte bu 25 Milyon Euro yalan oldu.B?ylece biz de 25 Milyon Euroluk bir transfer yapm?? olduk.B?yle d???n?yorum.
        Bekleyip g?rece?iz.Kendisinin de s?yledi?i gibi 18 ay sonra bakal?m dedi.11 ay ge?ti elde var kocaman bir s?f?r.Kald? 7 ay.Bu 7 ayda da bir ?ey olmazsa ki bu gidi?le ?yle g?z?k?yor bakal?m ne diyecek Zat? muhterem.
        Bazen baz? ?eyleri ?ok abart?yoruz dostum.Bilmiyorum psikoloji ile aran nas?l ama insan psikloljisine dair bir ka? kitap okursan ?nder ?zen'in ?ok net yalanc? oldu?unu anlars?n.
        Senin mant???ndan yola ??k?p projelerinde ne kadar yol ald???n? g?rmezden gelecek olursak 7 ay sonra tak?m?n ?ampiyonlu?unu ilan etmesi laz?m. Buda matematiksel olarak zor.

Psikolojik dan??man?m. Ge?en yap??? konu?mada tek yalan s?yledi?i konu Dany transferi. T?m konu?mas? do?ru. Yalan s?ylemiyor.

Yorum Yap

Madem dediklerini yapmasina izin vermiyorlar

madem isine karisiyorlar

istifa etsin

Devam ettigi surece isine karisildigina degil de gorevinde basarisiz olduguna ve bahaneler urettigine inaniyorum

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Senin mant???ndan yola ??k?p projelerinde ne kadar yol ald???n? g?rmezden gelecek olursak 7 ay sonra tak?m?n ?ampiyonlu?unu ilan etmesi laz?m. Buda matematiksel olarak zor.

Psikolojik dan??man?m. Ge?en yap??? konu?mada tek yalan s?yledi?i konu Dany transferi. T?m konu?mas? do?ru. Yalan s?ylemiyor.
            7 ay k?sa bir sure de?il abi.Bug?nden itibaren 7 ay sonras?n? bir d???nelim.7 ay i?inde ?ampiyonlar Liginde olup olmayaca??m?z belli olacak mesela.Ayr?ca ben ?ampiyonlu?a giden yolun sezonun ilk 3-4 ay i?inde belli oldu?unu d???n?yorum.Genelde yan?lmaz baz? istisnalar hari?.Bursasporun ?ampiyonlu?u ve bizim 2009 sezonundaki ?ampiyonluklar son y?llardaki istisnalar mesela.Bu sezonu ele al?rsak, sezon ba?lad??? g?nden sonra 3 ay ge?ti?inde herkes bu sene Femerbah?enin ?ampiyon olaca??n? bilmiyor muydu?Bunu anlamamak i?in gercekten futboldan anlamamak laz?m.Son dakika gollerinden tutunda tak?m?n m?cadelesine kadar belliydi bu sene Fener'in ?ampiyonlu?u.

Her neyse bunu da ge?elim...

Psikoloji konusunda profesyonel isen zaten bu konuda seninle yar??amam ve tart??amam.Benim sadece bir ilgim var karde?im Psikoloji okuyor.Bende bu sayede biraz bilgi edindim.
            Senin dedi?in gibi olsun varsayal?m...Sadece Dany konusunda bile yalan s?ylemesi (Kald? ki ben bir ?ok konuda yalan s?yledi?ini d???n?yorum) Be?ikta?'?n hat?r? say?l?r bir g?revindeki adama yak???r m??

Yorum Yap

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Madem dediklerini yapmasina izin vermiyorlar

madem isine karisiyorlar

istifa etsin

Devam ettigi surece isine karisildigina degil de gorevinde basarisiz olduguna ve bahaneler urettigine inaniyorum
              Belki edecektir. Belki etmeye ?al??m?? mani olunmu?tur. Ya da hi? istifay? d???nmemi? sonunda benim dedi?ime gelecekler, hayalimdeki sistemi kurup herkesi utand?raca??m d???ncesiyle g?reve devam ediyordur bence hepsi ihtimal dahilinde.
              ?nder ?zen gitse yine kazanaca??m?z bir ?ey olamayacak ki, kara d?zene geri d?n?lecek,?nder ?zen'den ?nce her?ey toz pembeydi de, o gelince mi b?t?n her?ey bozuldu.Gidince yerine daha iyisi gelmeyecek, menajerler oyuncu getirecek, futboldan anlayamanlar transferleri yapacak, kurumsalla?ma yap?lamayacak. ??te ben bunlar?n olmas?n? istemedi?im i?in en az?ndan 2 y?l daha devam etmesi gerekti?ini d???n?yorum.?u ortamda en az kusurlu bence kendisidir.

Yorum Yap

Mehmet yasar ,onder ozen gidince bu yonetim ile herhangi birseyin duzelecegine inanmiyorum

hatta onder ozen konustugu zaman etkileyici oldugunu dusunuyorum

Istifa etsin dememin nedeni gercekten isine karisiliyor mu yetkilerini kullanmasina izin verilmiyor mu onu anlayalim

hem kalip hem duzeni degistiremiyorsa o koltugu isgal etmenin anlami olmaz

Yorum Yap

Aslı Berk Dincturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Mehmet yasar ,onder ozen gidince bu yonetim ile herhangi birseyin duzelecegine inanmiyorum

hatta onder ozen konustugu zaman etkileyici oldugunu dusunuyorum

Istifa etsin dememin nedeni gercekten isine karisiliyor mu yetkilerini kullanmasina izin verilmiyor mu onu anlayalim

hem kalip hem duzeni degistiremiyorsa o koltugu isgal etmenin anlami olmaz
                  Bire bir kat?l?yorum say?n abim, ayn? fikirdeyiz.Sadece biraz daha zaman tan?nmal? bence.

Yorum Yap

Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    7 ay k?sa bir sure de?il abi.Bug?nden itibaren 7 ay sonras?n? bir d???nelim.7 ay i?inde ?ampiyonlar Liginde olup olmayaca??m?z belli olacak mesela.Ayr?ca ben ?ampiyonlu?a giden yolun sezonun ilk 3-4 ay i?inde belli oldu?unu d???n?yorum.Genelde yan?lmaz baz? istisnalar hari?.Bursasporun ?ampiyonlu?u ve bizim 2009 sezonundaki ?ampiyonluklar son y?llardaki istisnalar mesela.Bu sezonu ele al?rsak, sezon ba?lad??? g?nden sonra 3 ay ge?ti?inde herkes bu sene Femerbah?enin ?ampiyon olaca??n? bilmiyor muydu?Bunu anlamamak i?in gercekten futboldan anlamamak laz?m.Son dakika gollerinden tutunda tak?m?n m?cadelesine kadar belliydi bu sene Fener'in ?ampiyonlu?u.

Her neyse bunu da ge?elim...

Psikoloji konusunda profesyonel isen zaten bu konuda seninle yar??amam ve tart??amam.Benim sadece bir ilgim var karde?im Psikoloji okuyor.Bende bu sayede biraz bilgi edindim.
                    Senin dedi?in gibi olsun varsayal?m...Sadece Dany konusunda bile yalan s?ylemesi (Kald? ki ben bir ?ok konuda yalan s?yledi?ini d???n?yorum) Be?ikta?'?n hat?r? say?l?r bir g?revindeki adama yak???r m??
                    ?imdi di?er konularda uzla?amayaca??z zaten. Dany konusuna ge?eyim.

?nder ?zen kul?pte bir g?rev alm??. ?nemli bir g?rev. Camia i?inden gelmedi?i i?in baz? kesimler taraf?ndan kredisi yok ama y?zde 80-90 a varan destek de var. Bu destek ?ampiyonluk ya?atmad??? i?in kemikle?memi?, a?a??-yukar? oynayan bir destek. K?saca kredisi bu ve bu krediyi s?rekli olarak y?ksekte tutmas? laz?m.
                    Bunun i?in kul?p ad?na pozitif ?eyler yapmas? gerekiyor. Ama ??yle bir sorun var. Y?netim taraf?ndan g?reve bu i? i?in getirilen birisi olmas?na ra?men y?netiminde kendine g?re hesaplar? var. Bunlar kendi projeleri ve yapmak istedi?i ?eylerle ?eli?en ?eyler. Ge?mi?te Alt?nsay da ya?am??t? t?m bunlar?. Fakat Alt?nsay Be?ikta? l?. Ge?mi?inden gelen, camia i?inde kredisi var ve kul?pteki g?revinden ayr?lsa bile ba?ka bir konumda d?nme ?ans? var. Onun i?i g?n?l i?i. Oysa ?nder ?zen in bir kariyer plan? var. Onun i?i profesyonel i?i. Davran??lar? da b?yle olmak zorunda. ?n k?t? ihtimalle profesyonelli?e ?yk?nmek zorunda. Ba?ka t?rl? y?netimle ba? edemez. Neden?

??nk? kurumlarda profesyonellerin eylem bi?imi en temelde ?udur. Kendisi ba?ka birisinin alan?na girmez ama ba?kas?n?n da kendi alan?na girmesine izin vermez. Bunun nedenleri uzundur ama do?ru bir y?ntemdir. ?zen bu silah? kullan?yor. Ne Bili? in alan?na giriyor ve girmem diyor ne de y?netimin alan?na giriyor. Buradaki ama? y?netiminde kendi aln?na girmesini engellemek. Bu sayede i?ini d?zg?n yapabilmek.

Y?netimin yapt??? en b?y?k alan ihlali transfer. Burada e?er transferlerin %80-90 n?n? kendisi yap?yorsa ?u an i?in ses ??karmaz, ??karamaz. Fakat ??yle bir sorun var. Yapamad??? transferlerden de kendisi sorumlu. Bunlara rest ?ekerse de y?netimdeki kredisinde sorun ??kacak. O zaman taktik olarak y?netimin transferlerine okey demek ve bu transferler ba?ar?s?z oldu?unda hay?r demek do?rudur diye d???n?yor. ??te ?zen i?in bu k?sm?nda taraftara yalan s?yl?yor. Ben zaman?nda ?stlendi?im transfer i?in ba?kas?n? m? su?layaca??m, sorunluluk benimdir diyor. Oysa b?yle bir ?ey yok. Tam tersine bunlar? ben yapmad?m diyor.

?zen i dikkatle dinleyin. Yapt??? transferleri savunurken ayr?nt?ya giriyor. Ya futbolcunun teknik y?nden art?lar?ndan ya da s?recin ayr?nt?lar?ndan bahsediyor. Kendisi transfer etmedeyse etraf?ndan dolan?yor. Benzer ?eyi devre aras?nda Sezer-Eneramo transferinde de yapt?. Hay?r diyemedim dedi ve asl?nda kendisinin transfer etmedi?ini s?ylemi? oldu. Bunlar? direk s?yleyemez s?ylerse y?netici birebirde kula??n? ?ekecek. Yani y?netimdeki kredisi azalacak. Bu ?ekilde s?yleyerek y?z?ne kar?? neden bizi satt?n denmesini istemiyor. Bu sayede transferlerde ba?ar?s?z olundu?u i?in ?zen, y?netim ya da ba?kas? taraf?ndan da s?k??t?r?lmam?? oluyor. Sonraki transfer hamlelerinde de kendi alan?n? geni?letmi? ve transfer oran?nda y?zde y?ze yakla?m?? oluyor. Taraftar nezdindeki k?sa vadeli kredisini de y?ksekte tutmu? oluyor.

K?sacas? bu yalanlar? beyaz yalanlar ve uzun vadede dilerim yarar?m?za olabilecek yalanlar.

Konu?mas?nda di?er bahsetti?i ?eylerin ?o?u somut ?eyler zaten. ?stesede yalan s?yleyemez. Soyut ve gelece?e y?nelik ?eylerde ucu a??k konu?uyor ki buda normal.
                    En son düzenleyen Devrim Sur; 25-05-2014, 04:15.

Yorum Yap

konustugumuz sey eger profesyonellik ise ,
                      profesyonel bir kisinin ,bir ara dagildim deme hakki yoktur,
                      profesyonel bir kisinin ,amerika kitasini ve avrupayi gezdikten sonra sacma sapan transfer yapma hakki yoktur ,
                      profesyonel bir kisi gorevini yapamiyorsa bu nedenlerle gorevimi yapamiyorum diyerek istifa etmesi gerekir !
                      ucuz kahramanliklarin sonunda kaybeden hep besiktas olmustur .

Yorum Yap

Hala gge?en g?nk? program? ar?yorum, izleyebilece?im bir yer var m?

Yorum Yap

Tam kendisinin aktif olaca?? d?nemde ni?in ekranda kendisinden fazla y?netimden ki?ileri,ba?kan? ve a??klamalar?n? g?r?yoruz?

Yorum Yap

besiktasta gorev alabilmek icin febeli geseli olmak sarti araniyor !! besiktasa febegeseli yonetici sokmak serefsizliktir !
                            serpil hamdi tuzun ve yaninda yardimcilari sari firtina ve sifoya futbolu teslim etmemek besiktasa yapilmis hainliktir !!!
                            En son düzenleyen Orhan Baladin; 25-05-2014, 18:27.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              besiktasta gorev alabilmek icin febeli geseli olmak sarti araniyor !! besiktasa febegeseli yonetici sokmak serefsizliktir !
                              serpil hamdi tuzun ve yaninda yardimcilari sari firtina ve sifoya futbolu teslim etmemek besiktasa yapilmis hainliktir !!!
                              Abi b?rak Allah?n? seversen.
                              Y?llard?r nice Be?ikta?'l?lar geldi ge?ti ne oldu ?
                              Hala '' Be?ikta? a??klar? varken,ger?ek Be?ikta?l?lar varken '' gibi kli?ele?mi? arg?manlar? kullan?yorsunuz.
                              Y?llard?r bu '' Ger?ek Be?ikta?l?lar '' y?z?nden bu hallere d??t???m?z?n aksini ispatlayacak bir ?eyler s?ylede inanal?m.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Abi b?rak Allah?n? seversen.
                                Y?llard?r nice Be?ikta?'l?lar geldi ge?ti ne oldu ?
                                Hala '' Be?ikta? a??klar? varken,ger?ek Be?ikta?l?lar varken '' gibi kli?ele?mi? arg?manlar? kullan?yorsunuz.
                                Y?llard?r bu '' Ger?ek Be?ikta?l?lar '' y?z?nden bu hallere d??t???m?z?n aksini ispatlayacak bir ?eyler s?ylede inanal?m.
                                olur birakayim !
                                ne zararini gordun hocalar hocasi serpil hamdi tuzunun ? bugun turkiyenin futboldan anlayan tek degeri , ne YD illetinin isine geldi nede ormanin !
                                besiktasta hic denedinmi , sahsiyeti onurlu dusruslariyla besiktasi her ortamda temsil eden sifosu ve metinini ?
                                bana eger birak demendeki kastin sinan engin gibi aziz yalaklarinin gorev aldigi besiktasli gorunen hainlerden bahsediyorsan evet birakayim !
                                gercek besiktasli yazdiginda kendin once dusuneceksin kim bunlar diye !!
                                evet gercek besiktaslilar serpil hamdi tuzun sifo metin ali sergenlerdir !
                                guzel okuyalim guzel yorum yapalim..
                                ustune basa basa yazayim ,besiktasa febegeseli yonetici sokmak serefsizliktir !
                                gercek besiktaslilar yuzunden bu durumlara dusmedik , futboldan anlamayan fener yalakalarini besiktasa baskan secen kongre uyeleri yuzunden dustuk !
                                dunyanin neresinde gorulmus 10 yilda 100e yakin transfer , 2 yilda 30a yakin transfer ve sonuc sifir !!!!!
                                En son düzenleyen Orhan Baladin; 25-05-2014, 19:15.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X