Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fatih Sultan Bak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Mevcut d?zen ve gelinen noktada en son istifa edecek ?zen ve Bilic'tir.
    Aynen Fatih abi. Benim g?z?mde bir y?l daha kredileri vard?r ikisinin de. ?lk defa futboldan anlayan ve bo? konu?mayan biri yetkili konuma geldi, ben bu adamlar?n cezalar?n?n bu kadar ?abuk kesilmemesi gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Sene ba??ndaki planlamas?n?n yanl??larla oldu?u sezon sonuna do?ru g?r?ld?. Transfer etti?i ya da ettirdi?i bir ?ok oyuncudan verim al?namad?. Sezer ve Frei transferlerine kar?? olmas?na ra?men s?z?n? ge?iremedi. T?re olay?nda otoritesizli?i g?n y?z?ne ??kt?. Toraman ve Sezer'e koydu?u tavr? bir ?ok oyuncuya koyamad??? g?r?ld?. Valla ben sene ba??ndaki kadar hevesli de?ilim. Sorunun ?ok az bir k?sm? ?nder ?zen'de olabilir ama malesef ba?kan?n yk ekibi ger?ekten ?ok zay?f. AN? d???nda Be?ikta?'a faydal? olabilecek adam yok orada. Nerede Adnan Dalk?ranlar, Mesut Urganc?lar,?brahim Alt?nsay'lar nerede Deniz Atalay'lar, Ahmet Kavalc?lar...O kadar transfer fiyaskosu ya?ad?lar hala Etoo al?p g?z boyama derdindeler.?mitsizim..

Yorum Yap

?nder ?zen neye g?re basarisiz anlamiyorum

?nder ?zen ''scout'' olsa bazi transferler yuzunden basarisiz dense anlarim ki her transfer tutacak diye bir kural yok.
        Tolga,Atiba,Motta,Gokhan(bonservisinin alinmasini istedigimize gore) basarili transferler
        Pedro(yokluktan oynatilmaya baslamasina ragmen) ve Kerim'in transferlerini duydugumuzda sevindik heyecanlandik, Pedro'nun performansi umut verici ve daha iyi olacak Kerim'in suan yetersiz olmasi yetenegini ve potansiyelini degistirmez.
        gecen seneki performansina bakarak ?mer transferi yerindeydi keza onumuzdeki sezon icin Cenk transferi de bana gore olumlu Antep'te parladigi donem cogu Besiktasli alinmasini istiyordu.

patlayan transferler Serdar,Jones,Sezer,Eneramo ve Dany
        zaten Sezer ve Eneramo'nun gelis hikayeleri belli.
        sagbek icin 3 alternatif vardi Serdar,Sener ve Veysel uclusunden buyuk takim tecrubesi yasamis ve Besiktasi bilen Serdar tercih edildi.
        Jones'in Schalke performansi ortada ama Dany transferi skandal (?nder ?zen transferi mi yoksa Fikret Orman transferi mi bilmiyorum)

gelelim diger konulara sonucta bu adam ''futbol direktoru''
        ilk once basarili olur veya olmaz yillardir cogumuzun istedigi Slaven Bilic getirildi.
        Kaleci ve Atletik departmani kuruldu Saglik ekibine takviye geldi, Sambade zaten cilgin, Dolu Arslan ve Ertugrul Karanlik sayesinde yillardir sakatlananin geri donememesinden kurtulduk hatta tam tersi Ersan disinda sakatlanan butun futbolcular daha erken dondu ve fazla performans dusuklugu yasamadi.
        kulubumuz icin yararli proje fikirleri ortaya cikardi
        yillardir kas ve adele sakatliklarinin sebebi incelendi ve tesislerin zemini olarak belirlendi, (buyuk ihtimal maddi imkanlar yuzunden) gecici cozum dusunuldu ve basarisiz olundu.

sakatliklarin sebebi gercekten tesisin zemini ise acil degisiklige gitmesi gerekirdi, kondisyon calismalarindan Miljenko Rak sorumludur,
        baskanin renkli hayati magazin programlarinda konu olurken futbolcularin kendilerine bakmamasi ve disiplinsiz haraketlerinden dolayi ne Slaven Bilic nede ?nder ?zen bisey yapabilir zaten sezon oncesi Sezer-Ibrahim kavgasinda disiplini korumak icin ikisi kadrodisi kalmistir

hayalini kurdugumuz ve Besiktasin laik oldugu bir takim olabilmek icin daha zamana ihtiyacimiz var.. 2 senede bir Barcelona bir Dortmund olunmuyor.

?nder ?zen kendisine 1,5 yil vermisti umarim diger 1,5 senesini tamamlar ondan sonra yapilan degerlendirmelere gore ya kontrat yenilenir yada yollar ayrilir

Besiktas'a sahip cikan ''Teknik Kadro'' Besikta'in sorunu da ''Y?netim''dir.

Slaven Bilic'in Maratona verdigi hakli ayar'dan sonra Bilic'e inat Maraton'un sunucusu Sansal Buyuka ve sike operasyonunda kadromuzu Fenerbahceye sizdirdigi tespit edilen Omer Guvenc ile roportaj yapan,
        ?nder ?zen'in sisteme isyani ile ilgili 1 soz soylemeyip Fenerbahce'nin sampiyonluk kutlamalarina kafa yoran Fikret Orman derhal istifa etmelidir.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?nder ?zen neye g?re basarisiz anlamiyorum

?nder ?zen ''scout'' olsa bazi transferler yuzunden basarisiz dense anlarim ki her transfer tutacak diye bir kural yok.
          Tolga,Atiba,Motta,Gokhan(bonservisinin alinmasini istedigimize gore) basarili transferler
          Pedro(yokluktan oynatilmaya baslamasina ragmen) ve Kerim'in transferlerini duydugumuzda sevindik heyecanlandik, Pedro'nun performansi umut verici ve daha iyi olacak Kerim'in suan yetersiz olmasi yetenegini ve potansiyelini degistirmez.
          gecen seneki performansina bakarak ?mer transferi yerindeydi keza onumuzdeki sezon icin Cenk transferi de bana gore olumlu Antep'te parladigi donem cogu Besiktasli alinmasini istiyordu.

patlayan transferler Serdar,Jones,Sezer,Eneramo ve Dany
          zaten Sezer ve Eneramo'nun gelis hikayeleri belli.
          sagbek icin 3 alternatif vardi Serdar,Sener ve Veysel uclusunden buyuk takim tecrubesi yasamis ve Besiktasi bilen Serdar tercih edildi.
          Jones'in Schalke performansi ortada ama Dany transferi skandal (?nder ?zen transferi mi yoksa Fikret Orman transferi mi bilmiyorum)

gelelim diger konulara sonucta bu adam ''futbol direktoru''
          ilk once basarili olur veya olmaz yillardir cogumuzun istedigi Slaven Bilic getirildi.
          Kaleci ve Atletik departmani kuruldu Saglik ekibine takviye geldi, Sambade zaten cilgin, Dolu Arslan ve Ertugrul Karanlik sayesinde yillardir sakatlananin geri donememesinden kurtulduk hatta tam tersi Ersan disinda sakatlanan butun futbolcular daha erken dondu ve fazla performans dusuklugu yasamadi.
          kulubumuz icin yararli proje fikirleri ortaya cikardi
          yillardir kas ve adele sakatliklarinin sebebi incelendi ve tesislerin zemini olarak belirlendi, (buyuk ihtimal maddi imkanlar yuzunden) gecici cozum dusunuldu ve basarisiz olundu.

sakatliklarin sebebi gercekten tesisin zemini ise acil degisiklige gitmesi gerekirdi, kondisyon calismalarindan Miljenko Rak sorumludur,
          baskanin renkli hayati magazin programlarinda konu olurken futbolcularin kendilerine bakmamasi ve disiplinsiz haraketlerinden dolayi ne Slaven Bilic nede ?nder ?zen bisey yapabilir zaten sezon oncesi Sezer-Ibrahim kavgasinda disiplini korumak icin ikisi kadrodisi kalmistir

hayalini kurdugumuz ve Besiktasin laik oldugu bir takim olabilmek icin daha zamana ihtiyacimiz var.. 2 senede bir Barcelona bir Dortmund olunmuyor.

?nder ?zen kendisine 1,5 yil vermisti umarim diger 1,5 senesini tamamlar ondan sonra yapilan degerlendirmelere gore ya kontrat yenilenir yada yollar ayrilir

Besiktas'a sahip cikan ''Teknik Kadro'' Besikta'in sorunu da ''Y?netim''dir.

Slaven Bilic'in Maratona verdigi hakli ayar'dan sonra Bilic'e inat Maraton'un sunucusu Sansal Buyuka ve sike operasyonunda kadromuzu Fenerbahceye sizdirdigi tespit edilen Omer Guvenc ile roportaj yapan,
          ?nder ?zen'in sisteme isyani ile ilgili 1 soz soylemeyip Fenerbahce'nin sampiyonluk kutlamalarina kafa yoran Fikret Orman derhal istifa etmelidir.

Yazd?klar?n?n ?o?unlu?una kat?lmakla beraber ;
          Hi? bir g?? Dany transferinin ?nder ?zen transferi oldu?una inand?ramaz beni.

Ek olarak 2 sezonda 100 ' e yak?n sakatl?k vermemizi sadece zeminle a??klayamay?z,bu belli.
          Ama zemininde illa ki etkisi var,zaten sezon sonu de?i?ecek.

Y?netim kald?ktan sonra,ayn? zihniyet devam ettikten sonra ?nder Hoca gitsene ne ? Slaven Bilic gitse ne ?
          Biz bunu anlatmaya ?al???yoruz.

Kald? ki 18 ay s?re istemi? bir adam?n kellesi istenirken daha 10.ay?n? bitirmedi?ini bile g?z ?n?ne alm?yoruz.
          Tahamm?ls?zl?k o kadar ?st seviyedeki ...

Bu tak?mdan ?nder Hoca'da gidebilir,Slaven Bilic ' te . Ancak bu adamlar?n sa?l?kl? bir y?netim ortam?nda ?al??mad??? a?ikar.
          En az?ndan ?ncelikli olarak gitmesi gereken hala nas?l bir kul?p politikas? izleyece?ine karar verememi? y?netim kurulu ve say?n ba?kan Fikret Orman'd?r.

?ok sevdi?im ?brahim Alt?nsay en ba??nda pes etti,hakl?d?r haks?zd?r ayr?.
          ?brahim Alt?nsay'?n gitmesi bir ?eyi de?i?tirmedi,keza ?nder Hoca ile de yollar? ay?rsak yine bir ?ey de?i?meyecek.
          Ama kalmas?,en az?ndan istedi?i s?re zarf?na kadar destek olunmas? bir ?eyleri de?i?tirebilir.

Ben futbol akl?na en az ?brahim Alt?nsay kadar g?veniyorum,transfer yapan ba?kan veya y?netici egosunu ne zaman minumuma indiririz,yahut yok ederiz o zaman bir ?eyler de?i?meye ba?lar.B?t?n ?abam?z bu ...

Yorum Yap

Tufan,
            Dany Bili? taraf?ndan istendi, ?nder ?zen de onay verdi.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Tufan,
              Dany Bili? taraf?ndan istendi, ?nder ?zen de onay verdi.
              Bilic ' in de istedi?ine inanm?yorum abi.
              ?stenilen transfer Lescott't?,onun alternatifide Kaboul'd?.
              ?ki transfer ??kmaza girdi?i i?in y?netim Dany'i ?nerdi,Bilic mecburen kabul etti.
              En ba??ndan beri istenilen adam Dany olamaz,m?mk?n de?il.
              Dany gelmese stoper transferi olmayacakt?,ki ke?ke olmasayd?.
              Ama s?rf ?nder Hoca Dany'i bilmem ka? madddede ?vd? diye, bu transferin g?nah?n? ?nder Hoca'ya mal etmem,edemem.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilic ' in de istedi?ine inanm?yorum abi.
                ?stenilen transfer Lescott't?,onun alternatifide Kaboul'd?.
                ?ki transfer ??kmaza girdi?i i?in y?netim Dany'i ?nerdi,Bilic mecburen kabul etti.
                En ba??ndan beri istenilen adam Dany olamaz,m?mk?n de?il.
                Dany gelmese stoper transferi olmayacakt?,ki ke?ke olmasayd?.
                Ama s?rf ?nder Hoca Dany'i bilmem ka? madddede ?vd? diye, bu transferin g?nah?n? ?nder Hoca'ya mal etmem,edemem.

Ben Bili?'in istedi?ini d???n?yorum demedim ki zaten, Bili? istedi dedim Bu sana bir fikir vermi? olmal?.
                As?l istedi?i Lescott veya Kaboul de?ildi, as?l istedi?i ismini ??renemedi?im bir h?rvat futbolcu idi, o olmad?, di?erlerini y?netim ?nerdi, Bili? olur dedi.
                Ama beceremediler, Bili?'de Dany'nin kiralanmas?n? istedi, alternatifsiz kalmak istemedi.

Yorum Yap

?nder ?zen'nin Be?ikta?ta oturtmaya ?al??t??? sistemi destekliyorum. Bu t?r i?ler uzun vadede kar??l?k g?r?r. Biz sab?rs?z oldu?umuz i?in maalesef ?zen ne yapt? diyoruz. Ben inan?yorum ki e?er y?netim destek verirse ve ?nder ?zen gitmezse ve bu projeler uyguland???nda bir ka? sene sonra bu lige damga vururuz.

Yorum Yap

?nder ?zen ger?ekten kaliteli ,ne yapt???n? bilen bir isim.
                    Kalitesini anlamak i?in Pedro Franco transferi incelense bile yeterli olur. Be?ikta?'a bariz para kazand?rm?? nadir adamlardan olacak kendisi

Onun d???nda y?netim ve ?zen bili? ikilisi ?ok farkl? yerlerdeler. F. Orman bu b?t?nl??? sa?layam?yor kesinlikle ne taraftar ile ne de BEN SOSYAL?ST B?R TAKIM YARATACA?IM diyen Bili? ile. Zaten ?. ?zen'in seviyesine ula?mak bu ?lkede bi?ok y?netici i?in pek m?mk?n de?il

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?nder ?zen ger?ekten kaliteli ,ne yapt???n? bilen bir isim.
                      Kalitesini anlamak i?in Pedro Franco transferi incelense bile yeterli olur. Be?ikta?'a bariz para kazand?rm?? nadir adamlardan olacak kendisi

Onun d???nda y?netim ve ?zen bili? ikilisi ?ok farkl? yerlerdeler. F. Orman bu b?t?nl??? sa?layam?yor kesinlikle ne taraftar ile ne de BEN SOSYAL?ST B?R TAKIM YARATACA?IM diyen Bili? ile. Zaten ?. ?zen'in seviyesine ula?mak bu ?lkede bi?ok y?netici i?in pek m?mk?n de?il
                      Pedro'yu ?zen ald?rmad?.

Yorum Yap

?zen e tek sorum Be?ikta?'?n hatta g?khan g?n?l ile birlikte ligin en iyi performans g?steren ve y?llard?r tak?ma emek vermi? Hilberti nas?l gonderirsin.

Yorum Yap

Aslı Guray Deliormanli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Pedro'yu ?zen ald?rmad?.
                          Kim ald?rd? ?

Yorum Yap

ahmet dursun u izliyorum survivor da siyah-beyaz bilekli?i ,kartal d?vmesiyle
                            k?yt?r?k oyunlarda kazanma h?rs? tak?m? motive etmesiyle
                            sadece o mu daha i. mans?z ? var,sergen i var,nauma s? var,ali var, metin var,feyyaz var var o?lu var
                            g?zel yazm?? Alen sivas ta 3-3 diye ba?r?l?yor ve tak?m tepki g?stermiyorsa ?nderide, bili?ide,ba?kan?da o ruh tan bihaber gereksizlerdir.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben Bili?'in istedi?ini d???n?yorum demedim ki zaten, Bili? istedi dedim Bu sana bir fikir vermi? olmal?.
                              As?l istedi?i Lescott veya Kaboul de?ildi, as?l istedi?i ismini ??renemedi?im bir h?rvat futbolcu idi, o olmad?, di?erlerini y?netim ?nerdi, Bili? olur dedi.
                              Ama beceremediler, Bili?'de Dany'nin kiralanmas?n? istedi, alternatifsiz kalmak istemedi.
                              Turgut abi o zaman bili? istedi de?ilde mecbur b?rakl?d? diyelim

Yorum Yap

O.Ozen'inde Bilic'in de en b?y?k hatalar? ?u transfer mevzusunda seslerini ??karmamalar?d?r.O.Ozen'in belki 1-2 transferde s?z? ge?mi? olabilir ama Bilicin Atiba d???nda transfer yapt?rd???na inanm?yorum.Sezerinden,S.Kurtlu?una,Eneramosundan, Danysine.....bir ?ok transfer y?netimin bask?s? yada alternatif olarak sunduklar? isimler aras?ndan se?ilen transferlerdi.S.Kurtulu? transferi i?in O.Ozen o s?ralar akl?m kar???kt?,engel olamad?m gibi s?zler s?ylemi?ti.Bilic'te Eneramo i?in bana verilen listeden se?tim dedi.Ronaldinho transferini Bilic ve Ozeninde istedi?ini sanm?yorum,onu da bariz ?ekilde diretmi?ti y?netim.Ba?kan hala ??k?p tvden sabahlara kadar oyuncu izliyorum diyorsa,y?neticiler normalde susup transfer d?neminde g?nde 3 defa a??klama yap?yorsa ben o y?netimin teknik heyetini dinledi?ini sanm?yorum....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X