Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?emer de alemciymi?

Yorum Yap

Golc? transferi yapmayacaksan?z hi? a?mayal?m sezonu ...

?uana kadarki konu?malar?n?z ?n?m?zdeki sezonda 3.l?k i?in yar??ayaca??m?z? g?steriyor gibi.

Yorum Yap

Vucut kimyasini hic begenmedim, en fazla 2 ay veriyorum hocaya, not alin.

Yorum Yap

turgay abi ?ok g?zel sorul sordu
          bilicle ?nder ?zen naras?nda fikir ayr?l??? as?r? derecede var.
          ya bilic ya ?zen gidici.
          ?zen bilicle devam eddilirse bi?ey beklemeyin demek istiyor.

Yorum Yap

Aslı Mustafa ?a?atay Cans?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Vucut kimyasini hic begenmedim, en fazla 2 ay veriyorum hocaya, not alin.
            Aynen abi sana kat?lmamla birlikte ben ayn?s?n? Bili? i?inde d???n?yorum

Yorum Yap

?nder hoca y?lm?? gibi duruyor...Zorla konu?uyor sanki...

Yorum Yap

bizz bo?a luce demiyoruz abi kar? gibi birbirlerinin arkas?ndan dedikodu yapan stajerler malesef

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bizz bo?a luce demiyoruz abi kar? gibi birbirlerinin arkas?ndan dedikodu yapan stajerler malesef
                  Abi daha ka? sefer s?ylenecek ? Lucescu tak?m?nda kal?yor. T?rkiye'ye gelmek istemiyor.

Gelirsede gs'ye gelir bu y?netim getiremez zaten.

Yorum Yap

Y?netime dair son kale de y?k?lacak galiba...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi daha ka? sefer s?ylenecek ? Lucescu tak?m?nda kal?yor. T?rkiye'ye gelmek istemiyor.

Gelirsede gs'ye gelir bu y?netim getiremez zaten.
                      walla bugun rus kl?plerden birine gidecek diye haber vard?. gs manciniyle devam edecek bi gram sans?m?z varsa bile denenmeli.
                      bu programdan sonra teknik ekibe g?venim s?f?r malesef.

Yorum Yap

bahsetti mi bilmiyorum, yay?n? izleyemiyorum ?uan. bilicle aralar?ndaki g?r?? ayr?l?klar?n?n sebeplerinden biri antreman ile ilgili. ?nder ?zen sakatl?klar?n azalmas? i?in hocaya rapor vermi?: esnemenin daha uzun s?re yap?lmas? gibi(di?erlerini hat?rlam?yorum). ama anlad???m kadar?yla bilic uymuyormus bu rapora.

Yorum Yap

Aslı Muhammet Armutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bahsetti mi bilmiyorum, yay?n? izleyemiyorum ?uan. bilicle aralar?ndaki g?r?? ayr?l?klar?n?n sebeplerinden biri antreman ile ilgili. ?nder ?zen sakatl?klar?n azalmas? i?in hocaya rapor vermi?: esnemenin daha uzun s?re yap?lmas? gibi(di?erlerini hat?rlam?yorum). ama anlad???m kadar?yla bilic uymuyormus bu rapora.
                          bilice neler neler demi? ama hicbirini yapmam?? konu?mas?n?n ?zeti. art?k kime inan?rsan?z. turgay abi cok g?zel sorular sordu ?zzellikle. ?imdide serdar? savunmaya cal???yor.

Yorum Yap

?nder ?zen'i izleyip umutsuzlu?a kap?ld???m ilk g?n bug?n oldu. Seneye yine ?ile bizi bekler.

Yorum Yap

dany yi de ben almad?m diyo laf aras?nda.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                bilice neler neler demi? ama hicbirini yapmam?? konu?mas?n?n ?zeti. art?k kime inan?rsan?z. turgay abi cok g?zel sorular sordu ?zzellikle. ?imdide serdar? savunmaya cal???yor.
                                Abi benim bahsettigim olayi bizzat agzindan duydum tvden filan degil. Yalan soyledigini dusunmuyorum samimi bir ortamdi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X