Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cok komik gercekten. Baskanimiz butun gun sunnet belediye dugun dernek gezerken, isini yapmaya calisana sovuyolar.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      A?abey,
      Ne kadar merakl?s?n?z insanlar?n onuruna,haysiyetine laf s?ylemeye.
      ?stifa etmek baz? insanlar i?in,hatta ?o?u kesim i?in onurlu bir davran??t?r,kabul.
      Ama baz?lar? da m?cadeleyi sever,kolay pes etmez,elinden geleni yapar ve yapmaya ?al???r.
      Bu ?zellikler bu adam? onursuz mu yapar ?
      Ya da '' istifa '' y? prensipleri i?in yapanlar kadar, '' m?cadele etmeyi '' de prensipleri i?in yapanlar? haysiyetsiz,onursuz yapan ?ey nedir ?
      5 Parma??n 5 ' i bir olmad??? gibi,her insan?n ayn? prensiplere sahip olmas?n? m? bekliyorsunuz ?

B?yle sa?ma sapan ?eylerin i?ine m?cadele laf?n? koymak laf? ?arpt?rmakt?r Tufan karde?im.

2 hafta ?nce civar? ayn? ?eyi bana s?yledin .. ben sana o zaman da s?yledim olmuyorsa b?rakacaks?n ili?imiz kemi?imiz kurudu be karde?im deneme tahtas? m?y?z biz ?

Yukar?da yazm??s?n onuruna,haysiyetine diye de , as?l onuruna , haysiyetiyle oynamaya ?al???lan?n Be?ikta? oldu?unu g?r.

Ulan T?rkiye'nin g?ndemi gibi art?k haberleri de takip etmiyorum bizim hakk?m?zda yine bir rezillik ??kacak diye 1 g?n ge?medi yine sinirlerim alt?st oldu.

Yorum Yap

istifa etmi?.

Yorum Yap

Hepimize ge?mi? olsun

Yorum Yap

K?na.

Yorum Yap

Bizim Tak?mdan Bir ?ey Olmaz Demedi Demeyin Olan Bizlere Oluyor Yine

Yorum Yap

B?y?k Be?ikta?'?n b?y?k Ba?kan?.. Ba?kanl?k makam?n?n sahibi.. Fikret Orman.

Yorum Yap

Tamamen taraftar sayesinde. K?na yakal?m.

Yorum Yap

Bizden cidden cac?k olmaz

Yorum Yap

Yaz?k oldu, istifa haberleri do?ruysa.

Yorum Yap

Aslı Ugur Isen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Tamamen taraftar sayesinde. K?na yakal?m.
                        diyosun

Yorum Yap

?ok yaz?k olacak ?ok..y?netim komple istifa etsin

Yorum Yap

Y?netimin yapt??? nadir olumlu hareketlerden biriydi bakal?m ne olacak...

Yorum Yap

ahmet nur ?ebi ve yalakalar? bayram ediyordur ?u anda

Yorum Yap

Yeni bir ?nder ?zen laz?m.. yoksa fikret orman gider

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X