Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Kosova | 2018 D?nya Kupas? Elemeleri | 12 Kas?m Cumartesi - 20.00

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mehmet Erhan
    yanıtladı
    G.G?n?l 90 dakikay? iyi ??kard?. Daha da iyi olacak in?allah. Ayr?ca hi?bir adam?m?z sakatlanmad?, en ?ok buna sevindim.

Bir yorum yaz:

• Yusuf Efe Dulger
    yanıtladı
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Rezil Cenk ?u an gol kral? ligin.
    halil karde? cenk de k?t? burak da. bu g?zler forvet hatt?nda ilhan ahmet nouma pancu 4l?s?n? g?rd?. bize carew tipi adam laz?m. driplink , kafa , ?ut , ?al?m , s?rt? d?n?k top alma ve saklama , h?z

Bir yorum yaz:

• Omer Can Ozer
    yanıtladı
    Kosova bizden iyi oynadi . Kosova bile bizden daha cok takim.

Bir yorum yaz:

• Berkant Senturk
    yanıtladı
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

Hah Cengo giriyor atis serbest yuhalayin
    burak bizde oynarken cok tecrubesiz ve son vuruslarda cok kotu bitiriciligi olmayan biriydi ama bizden oynarken bile bir macta dunya posizyona girerdi, kimsenin giremedigi kadar cok posizyona girerdi atamazdi, simdi o ozelligini zamanla gelistirmis ve tecrube kazanmis. Ben Buragi seven biri degilim yada gelmesini isteyen biri degilim ama bu bizim elimizde ki forvetlerden daha iyi oldugu gercegini degistirmez

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    Gokhan gonul iyi oynadi. Formunu buluyor artik. Bizde de surekli oynamali

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Berkant Senturk
    yanıtladı
    Burak Cenk'in ya??ndayken ligin en kazma oyuncusuydu. Kosova'ya att??? golden sonra bizim forvetlerin hepsinin toplam?ndan iyi oyuncu olmu? Cenk ge?en y?l ?sve? ma??nda 2 gol atarken ikisi de bu golden daha ??kt?.
    yani dedigin gibi Cenk ?uan Besiktas in birinci forveti olabilecek tecrubeye ve yetenege sahip degil. Belki 28 29 yasindan sonra Burak gibi parlayabilir ama ben ?uan icin yeterli gormuyorum malasef. Kotu de?il ilerde iyi bir forvet olabilir ama ?uan Be?ikta?'?n 1. forveti olamaz

Bir yorum yaz:

• Alper Esen
    yanıtladı
    Onu bunu bilmem ama Batalla tam bizlik adam aslinda, keske devre arasi o ayarda birini alsak. Veya Sosa 6 ayligina kiralik gelse, orta saha kesinlikle ihtiya?.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

Hah Cengo giriyor atis serbest yuhalayin

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı

Rezil Cenk ?u an gol kral? ligin.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Polyannacilikla alakasi yok. Cenk'i gecen seneki gibi iyi kullanirsan cok onemli bir oyuncu olur. Buyuk bir takim icin mukemmel bir hamle Cenk.

Ama sen Gomez'i tutamayip yerine Aboubakar'i getirirsen elestirilen Cenk olur tabi. Ben bunu Abou'nun transfer edildigi gun de yazdim.

Cenk'in kotu bir oyuncu oldugunu hicbir zaman kabul etmem. Bu sene kotu durumda kabul ama itin bir tarafina sokmaya gerek yok. 11 oyuncusu olmadigini biz de goruyoruz.

Gerci bu forumda Oguzhan da begenilmiyor. O yuzden cok takilmiyorum Cenk'e sallanmasina

Bir yorum yaz:

• Mehmet Can Arpak
    yanıtladı
    Cenk son zamanlardaki haliyle 2.forvet bile olmaz omer varken

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak Cenk'in ya??ndayken ligin en kazma oyuncusuydu. Kosova'ya att??? golden sonra bizim forvetlerin hepsinin toplam?ndan iyi oyuncu olmu? Cenk ge?en y?l ?sve? ma??nda 2 gol atarken ikisi de bu golden daha ??kt?.
    Tesekkurler Sonunda gecmisi hatirlayan biri cikti. Cenk genc yasta geldi ve hala gelistirebilecegi ozellikleri var.

Ben de goruyorum Cenk'in bu sene iyi olmadigini ama oyuncularimizi surekli itin bir tarafina sokunca ne kazaniyoruz onu anlamiyorum. Bir sonraki hazirlik macinda da Cenk'i isliklariz artik.
    Siz polyanayi oynamaya devam edin o zaman. Bizim ard arda sampiyonluklara basarilara ihtiyacimiz var ve cenk bu takimin forveti asla degil benim gozumde. Sizin fikrinizede saygi duyarim

Cenk bu tak?m?n gayet iyi 2.Forvetidir tabiki 1 de?ildir topk? h?rs?z?n da olamayca?? gibi. Evet pollyannay? oynuyoruz iyi forumlar.
    1. Forvet olarak soyluyorum ben. Yedek forvet olarak ideal ona bisey demiyorum. Ben buragi istemiyorum zaten. Sadece cenkle buragi kiyasladim

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tesekkurler Sonunda gecmisi hatirlayan biri cikti. Cenk genc yasta geldi ve hala gelistirebilecegi ozellikleri var.

Ben de goruyorum Cenk'in bu sene iyi olmadigini ama oyuncularimizi surekli itin bir tarafina sokunca ne kazaniyoruz onu anlamiyorum. Bir sonraki hazirlik macinda da Cenk'i isliklariz artik.
    Siz polyanayi oynamaya devam edin o zaman. Bizim ard arda sampiyonluklara basarilara ihtiyacimiz var ve cenk bu takimin forveti asla degil benim gozumde. Sizin fikrinizede saygi duyarim

Cenk bu tak?m?n gayet iyi 2.Forvetidir tabiki 1 de?ildir topk? h?rs?z?n da olamayca?? gibi. Evet pollyannay? oynuyoruz iyi forumlar.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    ?ok de?il bir iki ma? kaybetsin Be?ikta? as?l o zaman forumu g?rece?im ben bazen ger?ekten ?ok s?k?c? oluyor buras?. Burak'a Benzema muammelesi yap?ld? ya ne diyim herkese iyi geceler.

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X