Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Kosova | 2018 D?nya Kupas? Elemeleri | 12 Kas?m Cumartesi - 20.00

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ekrem Bozbey
    yanıtladı
    Kosova ma??n?n en g?zel taraf?, bir daha Mart ay?n?n sonuna kadar Milli ma? aras? verilmeyecek olmas?...

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Burak meselesinin ?ok b?y?t?ld???n? d???n?yorum.Bence bizim Burakla falan hi? bir ilgimiz yok.Eski hocas?yla ?ylesine bir resim payla?m??,eski g?nlere ?zlem olarak nitelendirilebilir bu sadece bencr

Bir yorum yaz:

• Muhammet Ya?ar
    yanıtladı
    Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

Hah Cengo giriyor atis serbest yuhalayin
    burak bizde oynarken cok tecrubesiz ve son vuruslarda cok kotu bitiriciligi olmayan biriydi ama bizden oynarken bile bir macta dunya posizyona girerdi, kimsenin giremedigi kadar cok posizyona girerdi atamazdi, simdi o ozelligini zamanla gelistirmis ve tecrube kazanmis. Ben Buragi seven biri degilim yada gelmesini isteyen biri degilim ama bu bizim elimizde ki forvetlerden daha iyi oldugu gercegini degistirmez
    Yani o kadar k?t? forvetlere sahibiz ki Burak embesili bile bunlardan iyi diyorsun. Ger?ekten halimiz i?ler ac?s?. ?ampiyonlu?a oynayan tak?m?z biz Burak Kim Aboubakar kim harbiden.
    Burak ?ok k?t? oldu?u zamanlarda bile ?ampiyonluk aday? tak?mlar?n kadrolar?nda oldu , tsye gitti?i tarihten itibaren kadrosunda bulundu?u tak?mlar hep ?ampiyonlu?a oynad? ve kendiside iyi bir gol ortalamas? tutturdu ..adam? sevmiyoruz tamam ama iyi futbolcu oldu?u ger?e?ini g?z ard? etmeyelim ..Burak T?rkiye'de ?ampiyonlu?a oynama niyeti olan her tak?m?n gol y?k?n? ?ekebilir ..

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    En son düzenleyen Muhammet Ya?ar; 13-11-2016, 10:55.

Bir yorum yaz:

• Berkant Senturk
    yanıtladı
    Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak bizdeyken yine ayni sekilde itin bir tarafina sokuldu simdi yere goge sigdiramiyoruz

Ben Burak'i da cok tutardim ama kufur etmeyen yoktu ne hikmetse. Genc oyuncu her zaman gelisime aciktir.

burak bizde oynarken cok tecrubesiz ve son vuruslarda cok kotu bitiriciligi olmayan biriydi ama bizden oynarken bile bir macta dunya posizyona girerdi, kimsenin giremedigi kadar cok posizyona girerdi atamazdi, simdi o ozelligini zamanla gelistirmis ve tecrube kazanmis. Ben Buragi seven biri degilim yada gelmesini isteyen biri degilim ama bu bizim elimizde ki forvetlerden daha iyi oldugu gercegini degistirmez
    Yani o kadar k?t? forvetlere sahibiz ki Burak embesili bile bunlardan iyi diyorsun. Ger?ekten halimiz i?ler ac?s?. ?ampiyonlu?a oynayan tak?m?z biz Burak Kim Aboubakar kim harbiden.
    kotu de?il, formsuz ve tecrubesiz diyelim. Gecen sene ki Cenk ile simdi ki Cenk ayni Cenk degil. Abuabakar ise tecrubesiz, ileride cok iyi bir forvet olabilecek yetenege sahip ama tecrubesi suan bize yeterli degil. Bitiriciligi cok kotu. Burak Abuabakar yasindayken ondan daha da kotuydu, sac bas yoldururdu bitiricik konusunda ama yasi artik kac oldu, tecrubesi var ve ceza sahasi icinde heyecana kali'ip sacmalamiyor.

Bir yorum yaz:

• Serhat Senel
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Mustafa Zeybek
    yanıtladı
    Oguzhan milli takimda agirligi olmayan bir oyuncu. Yani oyunun merkezinde degil. Yan eleman gibi bir sey. Mesela bugun dikine giderken normalde hic yapmayacagi seyi yapip kanada Ardaya pas verdi. Normalde orda araya salar Ozzy. Beklenmeyeni yapar. Ama kanatta Arda olunca vermesi gerektigini hissediyor. Basarisiz olmasini buna bagliyorum.

Gokhan cok iyiydi bugun. Oynamasi cok iyi oldu. Cenk keske daha fazla sure alsaydi. Gol falan atip moral bulurdu belki.

Bir yorum yaz:

• Ahmet Tugrul Yarali
    yanıtladı
    Milli tak?m kural?.Bir Be?ikta?l? y? en formda zaman?nda bile ?a??rma,?a??r?yosan m?mk?nse oynatma,oynatmak zorundaysan tak?m da berbatsa kurban olarak se? oyundan ??kar taraftar?n ?n?ne at.En yak?n iki ?rnek Ersan,O?uzhan.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Ben de onu diyorum abi Cenk muazzam bi hamle adam?d?r ?ok iyi bi 2. santrafordur e?er Abou iyi performans?n? genele yaysayd? veyahut ge?en seneki Gomez olsayd? Cenk bu sene iyice m?thi? bi adam olacakt? ama ?imdi b?t?n y?k ona bindi o da gen? daha ya?? 28-30 olmad? hala kat edece?i yol ?ok bi destek olal?m .

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak bizde bitirici forvet miydi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sa? a??kt? abi.
    Yepp bende onu diyorum.

Biz taraftar olarak elimizdeki iyi oyuncuyu tu kaka yapmalta ustumuze yok. Cope tezahurat yapariz. Iyiyi yereriz. Halbuki genc adamin sikintisi olur. Iyi bi hocada duzelir bu.

Cenk vs elestirilirde. Gitsin etsin falan sacma olur. Ki is ona gidiyor.
    Laxim adam bize cenk.

Sunuda solim. Bize gecen yil gunes yerine lesh bi hoca gelseydi belki oziyi baska bi klube cakmaya calisan adam dolacakti bura. Ki bi dubyada vardi o yil nobette.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sa? a??kt? abi.

Bir yorum yaz:

• Yavuz Selim Cetin
    yanıtladı
    Ya bu fatih terimin bas?n toplant?lar?n? bir ben mi anlam?yorum? Bas?n toplant?lar?nda ne diyor ne anlat?yor yada anlatmaya ?al???yor hi? anlam?yorum.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    Bnm hatirladigim bizde ikinci forvet gibiydi burak.

Bir donemde gayet iyiydi. Bizim taraftarin sacma tutumuna kurban gitti.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Berkant Senturk
    yanıtladı

Katiliyorum. Ben de kesinlikle gelmesini istemiyorum ama soylemek istedigim Cenk'i elestirelim ama dozunu kacirmayalim. Evet as olacak duzeyde degil ama asiri tepki gerektirecek de bir durum yok. Oyle veya boyle en cok gol atan oyuncumuz.

Ve unutmamak lazim ki bu seneki takimda golcu oyuncu yok. Bir Cenk bir Talisca. Talisca sakat. E o topu kim sokacak kaleye ? Cenk de lazim yani bize. Lince gerek yok. Devre arasinda cok cok iyi bir santrafor sart.
    linc etmez kimse ama tepki gostermek ?nemlidir. Boyle ufak tepkiler, isliklamadan yada yuhalamadan yapilmali tabi, futbolcuyu hirslandirir ve daha azim gostermesini saglat, birda yonetim icknde lazim, ever tepki gostermeyi birakirsak yonetim yeterli gorup malasef forvet transferi yapmaya gerek gormeyebilir. Ozellikle abubakar afrika kupasina gittiginde ocakta elimizde Cenk ve Omer kalacak ve 3 kulvarda ilerlemek icin cidden yetersiz

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı

Katiliyorum. Ben de kesinlikle gelmesini istemiyorum ama soylemek istedigim Cenk'i elestirelim ama dozunu kacirmayalim. Evet as olacak duzeyde degil ama asiri tepki gerektirecek de bir durum yok. Oyle veya boyle en cok gol atan oyuncumuz.

Ve unutmamak lazim ki bu seneki takimda golcu oyuncu yok. Bir Cenk bir Talisca. Talisca sakat. E o topu kim sokacak kaleye ? Cenk de lazim yani bize. Lince gerek yok. Devre arasinda cok cok iyi bir santrafor sart.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X