Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ts Galatasaray ile puan fark?n? 2'ye Fenerbah?e ile 3'e indirdi

Yorum Yap

yar?n ma? berabere bitsin de 2 hafta sonra trabzon feneri ge?sin, gs'yi de ge?er bi ara kesin 3. olur

Yorum Yap

?u Ts ?ok iyi tak?m olma yolunda gidiyor, iki sar???ndan birinin ?st?nde de bitirir ligi bu sene.

Yorum Yap

Sergen istifa etmi?..

? A M P . . .

Yorum Yap

Kestane riza mac sonu konustu mu? Final maci degildi gerci konusmaz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

A spor haberi girdi kalecileri ceza yerse kim ge?ecek onlarda kaleye.. 3 . Kaleci herhalde

? A M P . . .

Yorum Yap

Ts seneye bizle kap???r. Fb ve Gs'den bi nane olaca?? yok yine.

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ne i?in gittiklerinin niyet okumas?n? yapamam ama bende senin gibi UEFA y? istiyorum
                  Ha gruplardan ??kacaksak minimum son 8 yapmal?y?z
                  yava? yava? ??ta y?kselmeli
                  ?nsanlar?n g?nah?n? almak diyebilirsin ama ak?l var mant?k var! Tamam, Brezilya ?nemli bir pazar ama bu i?in piri Portekizli scoutlar?n?n elinden kimi kapmay? bekliyorlar anlam veremiyorum. Bug?ne kadar G?ney Amerika piyasas?ndan kimi bulduk elle tutulur? 1 tane ?rnek versinler ben de kimseyi itham etmeyeyim.
                  Nas?l oldu anlamad?m ama ?u anda y?netimi savunucu konuma nas?l d??t?m ben
                  Abi ?ok pis katakulliye getirdin beni
                  Sizi seviyorum ya

Yorum Yap

Sergen yine istifa etmi?. Arka planda neler olmu?tur bilmiyorum ama kendisini ?ok savunmu? biri olarak Sergen'den hoca olmayacak diye d???nmeye ba?lad?m.

Futbol bilgisi ?st d?zey ama en ufak ?eyde b?rak?p gitmeyle hoca olunmaz Gitsin yorumculuk yaps?n. An?lar?n? anlats?n tv'de. Hocal?k ona g?re de?il gibi.

Yorum Yap

R?zaya ?akm??lar. Beter olsun hain herif.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Sergen yine istifa etmi?. Arka planda neler olmu?tur bilmiyorum ama kendisini ?ok savunmu? biri olarak Sergen'den hoca olmayacak diye d???nmeye ba?lad?m.

Futbol bilgisi ?st d?zey ama en ufak ?eyde b?rak?p gitmeyle hoca olunmaz Gitsin yorumculuk yaps?n. An?lar?n? anlats?n tv'de. Hocal?k ona g?re de?il gibi.
                        Cac?k olmaz. ?enol hoca ile falan k?yasl?yorlard?. Ba??na ge?ti?i tak?mlar gaz ile ?? be? hafta gidiyor i?te.

Yorum Yap

Asporda g?r?nt?leri izliyorum b?t?n olay emre b. tellere ??k?nca ba?lam??.
                          Yani t?m tak?m ve gazeteciler emrenin h?rs?n?n kurban? olmu?. Basaksehire ?z?ld?m m? tabii ki hay?r.😁

Gazetecilere ge?mi? olsun.

Yorum Yap

?u olaylarda polisler neden kar??m?yor olaya??u i?i yapanlar?n tutuklan?p karakola g?t?r?lmesi gerekmiyor mu?

Yorum Yap

Beyler a sporun olay? boyle sukse etmes?n?n b? sebeb? var. Ibb n?n topcular?n? normalde hakl? b?le gorurlerd? asl?nda. Fakat kupada fenerle oynayacak. Ceza ald?rmaya cal?s?yorlark? kupada fener rahat eles?n. Zaten verurlerse b? mac ceza ver?rler fenerr mac?nda oynamazlar b?z?m macta heps? oynar. Kume dussun f?lan d?yenler olmus. Ibb kume dussunde s?zde samp?onlar l?g? on elemes? oynay?n d?m? yavsaklar.
                              Ben?m gorusum ceza felan alan k?mse

Yorum Yap

Aslı Mert Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Cac?k olmaz. ?enol hoca ile falan k?yasl?yorlard?. Ba??na ge?ti?i tak?mlar gaz ile ?? be? hafta gidiyor i?te.
                                ?enol hoca ile k?yaslayan ciddiye al?nmaz zaten. Ancak potansiyeli olan biri bence. Hocal??? da futbolculu?u gibi i?te. Potansiyel fazlas? ile var ama disiplin s?f?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X