Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sefik kardes gs ve fb hayrani ama bizi gomuyor durmadan. Biz gs ve fb den kat kat iyi oynuyoruz ama bitiricilik cok kotu.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Skora g?re yorum yap?yorsunuz ?u gs nas?l bizden iyi bruma ve muslera d???nda hangi oyuncusunu direk bizde oynat?s?n?z
      Valla Bruma'y? da oynatmam.
      ?u an ki sistemde g?z? kapal? koyar?m sola Bruma'y?. Quaresma'y?da kul?beye.
      Art?k topu al?p sa?a sola ?eken adamlar? g?rmek istemiyorum ben ya. Bo?lu?u g?rd??? anda ok gibi ?izgiye inip sert orta a?an adamlar? g?rmek istiyorum. Bruma Kerim Frei'?n biraz evrilmi?i bence.
      T?re o zaman (:

Yorum Yap

Bak kardes trolluk yapma. Sabri mi bizde oynar? Carol mu? Selcuk mu? Yasin mi?

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Eser Asan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Le? futbol gs ??yle b?yle diyosunuzda
          Sanki biz ?ok iyiyiz
          Adamlar?n bir ?ekilde at?yor kazan?yor kaybediyor
          Bug?n kazan?rlarsa bizle ayn? puanda olacaklar
          Ayr?ca kadrolar? bizdende iyi
          Kat?l?yorum. Sezon ba??nda beri bizim tak?ma methiyeler d?z?l?rken galatasaray i?in hep vasat dendi. ?yi de?iller kabul ederim ancak kazanma al??kanl?klar? var. Ayr?ca Quaresma, Atiba ve Marcelo hari? ?u anki gs kadrosunda yer alan futbolcular?n hepsi bizde 11 oynar.
          GG,Caner,Marcelo,Tosic,Quareama,Ozzie,Atiba bunlar Gs'de direkt 11 oynar. Eren'in oynad??? yerde Cenk de oynar hatta. Gs kadrosu bizden iyi, evet.
          Bazi arkadaslar forumu trolluyor.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Cem Konuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Mustafa Re?it Ak?ay, ?enol Hoca'dan sonra neden olmas?n?
            Olmasin

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bizim taraftarda o sab?r yok d?nki kas?mpa?a yenilgisinden sonra ?enol gitsin diyenlerle dolu forum
              Genel tabloya bakarsak; eskisi gibi bilin?siz de?iliz. Ma? s?ras? ve hemen sonras?nda ?yle fevri tepkiler olabilir. Lakin ?enol G?ne?'i ?ok sevdik b?y?k b?l?m?m?z. Bize o g?veni, iyi niyeti g?sterecek insan laz?m. Mustafa Hoca da bu anlamda bizi ta??yabilecek nitelikte bence.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ma?allah Osmanl?spora....
                Yani ?u ma?ta ger?ekten Gs nin bal? devreye girmezse kazanmamalari s?priz olur..
                Osmanl?sporlu top?u h?cuma ??karken apaciler gibi sald?roylar.Bu kadar h?zl? ve ?ok adamla h?cuma ??kan ba?ka bir T?rk tak?m? yok.
                Ilk defa kat?ld??? uefa avrupa liginde lider ??kmalar? tesad?f de?il.

Napoli'nin kopyas? gibi bi?ey osmanlispor
                Napoli'ye benziyorlar hakikaten. Tartismasiz ligin en iyi top oynayan takimi diye dusunuyordum sezon basindan beri ama bizim macta Basaksehir de cok iyi oynadi sasirdim.

Osmanli ve Basaksehir'in basarilari beni mutlu ediyor. Buyuk takimlar kac yildir ornek olamadi. Belki su 2 takim sistemin onemini herkese gosterir. Iki takimi da takdir ediyorum. Basaksehir biraz antipatik bir takim ama olsun

Bu arada ikinci yari gs bali tekrar devreye girebilir. Bir sey oynadiklari yok ama Osmanli sik sik kaptirdigi toplarla sikintiya dusen bir takim. Gs bir tane yakalarsa oyle atabilir.

Yorum Yap

Ndiaye neler yapiyon lann

Yorum Yap

Ah be vuramad?. Jeneriklik olurdu oturtsa aya??na.

Yorum Yap

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Olmasin

Niye olmuyormu?? Gayet yak???r bence, ?enol Hocamdan sonra b?yle hocalar isterim ben, ucuz populizm pe?inde ko?anlar? de?il.

Yorum Yap

Puan tablosuna bak?p bak?p deliriyorum.

Galip gelsek an itibariyle fbye 10 gsye 6 puan koyacakt?k.

Yorum Yap

Osmanl? tak?m k???k oyuncular?n mantalitesi b?y?k bizim tak?m b?y?k mantalite k???k..kendi sahanda bu kadar ezemedin bu rezil tak?m? sadece kaleci ve brumadan olu?an tak?m?

Yorum Yap

Aslı Sinan Durgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bunlar chedjeu yu neden oynatm?yor
                            Maliyetinden dolayi gondermek istiyolar diye biliyorum abi

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                            Te?ekk?r ederim karde?im..g?ndermek i?in oynatmamakta ilgin?

Yorum Yap

?u Numan iyi stoperde ya?? 32.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Olmasin

Niye olmuyormu?? Gayet yak???r bence, ?enol Hocamdan sonra b?yle hocalar isterim ben, ucuz populizm pe?inde ko?anlar? de?il.
                                Niye oluyomus ya osmanlida iyi isler yapiyo diye bizde de ayni basariyi gosterebilecekmi saniyonuz buyuk takimda hocalik yapmak kolaymi o zaman abdullah avcida gelsin oda iyi gidiyo

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X