Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vallahi billahi adaletin bats?n futbol yaz?klar olsun vallahi yaz?k ya

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Saka gibi yeminle

Yorum Yap

O kadar yaz?ld? a?t?m 2 0 amk gazetesi .
        Bi fener eksikti tepede
        Ah ulan ah bizim kendimizden ba?ka rakibimizi yok

Yorum Yap

Vedat murik serdar gurler vs faydasiz adamlar. Irfan can da bir seyler yapiyor ama net icraat yok

Yorum Yap

Sorun bende yemin ediyorum bende,ilk yar? izledim ma??,sonra kapatt?m,?imdi a?t?m 2 oldu hay b?yle i?in ya....

Yorum Yap

iki isabetli sut iki gol adaletine sansina sokayimn

Yorum Yap

Ay? k?rk y?lda bir b?yle ma?lar ??kart?yor o da bu ak?ama denk geldi ama ?u bir ger?ek ben uzun y?llard?r evinde bu kadar ezilen b?y?k tak?m g?rmedim futbolun adaleti yok c?mlesinin canl? kanl? ?rne?ini g?rd?k bu ak?am

Yorum Yap

Vay arkada?. D?n biri fark yiyece?i ma?ta stoperiyle beraberlik kurtard?. Biri bug?n fark yiyece?i ma?? kazan?yor. Biz kalemize 1 kez gelen adamlardan 2 gol yiyoruz.

Yorum Yap

Bal mal degil adamlar buldugunu atiyorlar bizim beceriksilimiz o kadar pozisiyona giriyon atacan kardessss!

Yorum Yap

?syan etmemek elde de?il bu d?nyan?n adaleti vallahi yok ya. ?nan?l?r gibi de?il ?u skor

Yorum Yap

Fener buldugunu atiyor, bugun sansa yemediler kazandilar.

Biz buldugumuzu atamiyoruz, atsak bunlara gsye net fark atariz zaten

Yorum Yap

?u adam bile bizim forvetlerden daha iyidir.Aboubakar olsa ?zerine vururdu kalecinin

Yorum Yap

Bu sene fenere veya gs ye ge?ilirsek rezalet olur. ?kisi de berbat ?tesi.
                            Devre aras? do?ru hamlelerle ?ampiyonluk hi? uzak de?il.

Yorum Yap

Biz kazan?r?z di?erleri kaybeder diyen arkada? kimdi hafta i?inde

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?u adam bile bizim forvetlerden daha iyidir.Aboubakar olsa ?zerine vururdu kalecinin
                                Aboubakar topu zor gotururdu zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X