Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Caner Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bunu s?yleyece?im akl?ma gelmezdi ama ?smail,Adriano'dan daha iyi durum da g?r?n?yor.

Ge?en sene ki ?smail ile k?yaslarsak daha da a??r bas?yor.

Abi bilmiyorum ben hi? bir ?ekilde memnun de?ilim Adriano'dan,adam hi? bir?ey yapm?yor ya !

Ne do?ru d?zg?n ileriye ??k?yor,ne adam ak?ll? savunma duru?u sergiliyor ve s?rekli sakatlan?yor.

Elimizde patlad? san?r?m,devre aras? iyi bir sol bek ?art o?lu ?art !
    Onlardaki 3 numara ismail de?il hasan ali yaln?z. Bu sene ismail 4 ya da 5kere oynad? fenerde. ?l? dedi?in adriano bu sene CLdeki tek galibiyette ilk gol?n? att?, art? olarak gitti denilen bi ma?ta 3 puan ald?. ?u ismail'in 7 sezonda 2 kez yapt??? gol i?ini 10 g?nde 2 kere yapt? yani. Adriano yetersiz evet ama fikret orman kovunca kapa?? fener'e atan bir oyuncuyla hele bu ci?erini bildi?imiz ismail olunca, bu k?yaslamay?p yap?p adriano'ya ay?p etmi?sin yorumda.

Yorum Yap

Lince gerek yok,ben bu sene stadda ma? ka??rmad?m,sadece belirtti?im tespittir.

@Ramazan Kurtulu? abinin s?yledi?i bi bak?? a??s? mant?kl? gelmedi de?il.

Ama genel olarak sol bek performans? Adriano'nun s?f?r,huc?ma ??km?yor dedi?imiz Beck daha ?ok huc?ma ??k?yor.

Yapt??? ekstra hi? bir?ey yok,sadece ge?en sene 7 senenin ard?ndan 1 sene katk? ald?k ?smail'den, fakat onunla bile k?yaslay?nca bu ortaya ??k?yor.

Ay?p ettiysek Adriano'nun Barcelona sonras? g?sterdi?i 'Sol bek' performans? ay?pt?r,benim ki sadece ele?tiri.

Yorum Yap

Yenersek fark 7
        Berabere kal?rsak fark 4
        yenilirsek fark 1
        ?ok b?y?k avantajimiz var..Bu defa olsun be bu defa olsun.
        3. y?ld?r kad?k?ye 4 puan ?nde gidiyoruz.?n?aallah bu defa olacak

Yorum Yap

Adriano'nun ?n?nde forvetten bozma cenk oynuyor, Cenkte kanattan ?ok i?eri girerek oynad??? i?in Adriano hep sol tarafta tek kal?yor.
          B?yle olunca s?rf savunma yap?yor ve h?cuma pek katk?s? olmuyor.

Yorum Yap

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hakem kim olacak acaba o da onemli.
            Huseyin gocek

Yorum Yap

?yi favori g?rs?nler kendilerini, uzun zaman sonra adam gibi dinlenip bir ma?a ??kacaz zaten. Daha avrupaya verdi?i kadrodan haberi olmayan dick isimli arkada? ta fazla havalanm??.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Huseyin gocek
                Aynen ben de oyle duydum demek ki dogru.

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fb liler ve bir?ok Be?ikta?l? karde?im haftaya ki ma??n sonucunu tayin etmi?ler bile..Bi arkada??n dedi?i gibi favori olmamamiz daha iyi..
                  G?rece?iz bakal?m sonu? ne olacak..Ben skoru ?imdiden yaziyim 1-2
                  Defans hatt? bizden daha iyi Fb'nin. Bizim orta saham?z da Fb'nin orta sahas?ndan iyi. Orta saha m?cadelesi ?eklinde olur. Biz daha ?st?n oluruz. Bir ?ekilde gol buluruz.(Bu sene gol atmad???m?z ma? yok)

Kontra ya da duran top ?eklinde belki 1 gol yeri belki yemeyiz. 0-1 1-1 gibi bir sonu?la bitebilir.
                  Fb ?nde basar.Top ?evirmemize adam adama oynuyarak ve pires yaparak engel olurlar..Topu uzun oynar?z defanstaki uzunlar? hepsini toplarlar ??nk? ilerde uzun adam?m?z yok..Orta saham?z a??r? formsuz..Tolgay Avrupa dan teklif ald???ndan beridir yok..?nler hi? oturmad? daha..Atiba hi? ama hi? bu kadar k?t? de?ildi..Ozi de varla yok aras?..Yine de hepsinin g?nl?m?zde kredisi var ama onlar?n formda orta sahalar?na kar?? san?r?m kredileri yok...Abubakar g?receksin kaybolup gidecek ma? i?inde..?lk gol? yersek o atmosferde ??karaca??m?z?da d???nm?yorum..Biliyorum ?ok umutsuzca oldu ama ne yaz?kki mant???m ?uan bunlar? diyor..

Not: ?n?allah her harfinde yan?l?r?m bu yaz?n?n..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Biz ve genclerle icerde antalya ve ts ile deplasmanda oynayacaklar, bizim mac harici pek zor maclari yok

ts mac?n? yeni stadda oynayacaklar ne yap?p ne edip o mac? ts ye kazand?r?rlar en kotu berabere biter tsnin yenildigini dusunemiyorum hele bi de taraftar giderse akyaz?ya mutlaka iki tak?mda uc bes mac ceza al?r

Yorum Yap

bence fener ma??nda orta sahada necip atiba oynamal?. Necibi her ne kadar ?ok be?enmesekte fenerin sertli?ine kar??l?k verebilecek tek adam. Gokhan inler baya kotu durumda. Ilerde de tolgay oguzhandan birini secmek gerekiyor
                      En son düzenleyen Talha Karanfiler; 28-11-2016, 02:32.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        50 defa dedik ?u Fener kadro kalitesi olarak Gs'den misli misli ?nde bizden de ?ok geride de?il diye. Haftaya.muhtemelen yenilece?iz ve fark 1 e inecek. Yaz?k valla.
                        Yahu genc kardeslerimiz henuz olayin bilincinde degil. FB loser bir takim. Gelir gelir sonunda bize verir sampiyonlugu. GS oyle degil. Havaya girdiklerinde hakemler ve rakip takimlarda ki GS'li truvalar devreye giriyor ve bir sekilde aliyorlar sampiyonlugu.

FB'den korkmayin. FB'yle yarismak kolay hem de cok kolay. Rahat olun.
                        Kesinlikle kat?lm?yorum. Fener Gs'nin ?st?nde bi tak?m, Gs'nin o eski lobi g?c? de bu basiretsiz y?netimleriyle ortadan kalkt?.
                        Gs kazansaydi. Su an bu konusulan sorunlarin hicbiri konusulmuyordu ve kadikoyde banko dogranmistik.

Sanpion oldugu yillarda bole sorunsuz vs olduklarini dusunmuyorsun heralde. Ben knlarin kafada girip sampiyonluk verdigini cok az bilirim. Bi antep samsun antalya yili. Gs her turlu daha tehlikeli rakip. Cekisceksek fb ile cekiselim her turlu.
                        Genc kardeslerimiz Aziz Yildirim ve FB'nin basin lobisinden cok etkilenmis. FB loser bir camia. Onlarla yarismak GS'yle yarismaktan daha kolaydir her zaman. GS'nin 2 sene once kazandigi sampiyonlugu hatirlayin. Adamlar cop bir kadroyla sampiyon oldu. GS yarisa tutunursa ligin ikinci yarisinda puan kaybetmelerini beklemeyin. Zor dediginiz her maci gule oynaya kazanirlar. GS'yi tutan rakip takim oyunculari GS'ye yatarken FB ve BJK'ye karsi aslan kesilirler.

Fenerbahce'nin lig sonu fobisi var ve bu fobi onlari bitiriyor. Hep beraber gorecegiz insallah.

Yorum Yap

Bunu s?yleyece?im akl?ma gelmezdi ama ?smail,Adriano'dan daha iyi durum da g?r?n?yor.

Abi bilmiyorum ben hi? bir ?ekilde memnun de?ilim Adriano'dan,adam hi? bir?ey yapm?yor ya !

Ne do?ru d?zg?n ileriye ??k?yor,ne adam ak?ll? savunma duru?u sergiliyor ve s?rekli sakatlan?yor.

Sen maclari izliyor musun? Yazdiklarindan izlemedigin anlasiliyor.

Yorum Yap

Huseyin gocek
                            .
                            bencede H?seyin G??ek olacak. C?neyt ?ak?r ile Ali Palab?y?k'?n olma ihtimali kalmad?.?kisi de bu hafta bizim ve Fenerin ma?lar?n? y?nettiler. Mete Kalkavan'a ise 4-5 sene bizim ma?lar? vermezler.F?rat Ayd?nus gelirse ortal??? yang?n yerine ?evirir bizimkiler. Bana g?re favori H?seyin G??ek plase B?lent Y?ld?r?m olur.

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sen maclari izliyor musun? Yazdiklarindan izlemedigin anlasiliyor.

Adriano'nun genel olarak performans?ndan memnunsan problem yok Kutbettin Abi

Yorum Yap

Trabzonspor'un hali de i?ler ac?s?. Ligde ma? kazanam?yorlar, ligin en az gol atan tak?m? ve 14. s?raya kadar gerilediler. Ersun Yanal bile d?zeltemedi durumu.

Kadrolar? bana g?re ?ok zay?f ve eksik. Bir s?r? transfer yap?yorlar; ama hep hava civa. Bana bir 11 yap deseler, ortaya b?yle bir ?ey ??karabiliyorum:

Onur K?vrak

XXX - M.Yumlu - XXX - XXX
                                Okay - Onazi
                                XXX - M.Ekici - Yusuf Erdo?an
                                XXX

Yedek kaleci, Yedek sa? bek, Yedek stoper, Luis Ibanez, Yedek orta saha, Yedek kanat, Dame N'Doye...
                                En son düzenleyen Mehmet Erhan; 28-11-2016, 13:48.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X