Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Joseph faul yapiyor! Itiraz eden bile yok

Yorum Yap

faulden ?nce josef nas?l ald? topu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Net topun ustune yatti sakladi ona vermedi fenere verdi gitti gol oldu saka gibi

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hakem ?ok iyi ma? y?netiyordu ama 1 hata yapt? ma?? bitirdi.

Faulden ?nce Josef'in hereketi net faul.

Yorum Yap

Sow bi bize bi rize ye ?ans? tutuyor..Her ma? gol? var 2 tak?ma kar??da..Ma?tan ?nce yazacakt?m totem olsun diye ama erindim,ke?ke yazsaym???m..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

bu civcivlerde hafta i?i ma? oynad?,ama ne hikmetse biz yorgun oluyoruz,bence buda bas?n?n alg? oyunu

Yorum Yap

Ligin ta?lar? oturdu. Ba?ak?ehir tav?an olur 23. haftadan sonra fenerle k?yas?ya ?ampiyonluk yar??? ba?lar.
                Yine biz ?ampiyon olaca??z.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Deli gibi itiraz ettiler ama bana sorarsan temizdi.. Musa ?ok formda... Bu adam zaten bizim ma?larda hep gol at?yor.. ?n?allah ?nlemini al?r ?enol hocam?z

Yorum Yap

Aslı ?nal Denizku?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    faulden ?nce josef nas?l ald? topu
                    Smackdownla ald? g?re?te olabilir futbol de?il o kesinde

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ge?en hafta derbi ?ncesi rakibimiz gs-gs daha iyi fener kazans?n diyenleri hayretle okumu?tum hala ayn? fikirdeler mi acaba?

Gs daha da??lmaya m?sait bir tak?m feneri ge?en hafta 7-0 yense bu hafta bursaya yenilebilirdi evinde o derece dengesizler ve zorluk derecesi y?ksek ma? kazanmalar? ?ok zor bu sene. Fb ise Manu-gs galibiyeti derken hava yakalad? oyun olarak da ritim buldular en b?y?k avantaj? da devreye kadar fikst?rleri ?ok kolay. Yine zor bir ?ampiyonluk yar??? olacak bu sene fenerle.
                      Ayn? fikirdeyim ke?ke cincon kazansayd? o ma??.

Yorum Yap

50 defa dedik ?u Fener kadro kalitesi olarak Gs'den misli misli ?nde bizden de ?ok geride de?il diye. Haftaya.muhtemelen yenilece?iz ve fark 1 e inecek. Yaz?k valla.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ge?en hafta derbi ?ncesi rakibimiz gs-gs daha iyi fener kazans?n diyenleri hayretle okumu?tum hala ayn? fikirdeler mi acaba?

Gs daha da??lmaya m?sait bir tak?m feneri ge?en hafta 7-0 yense bu hafta bursaya yenilebilirdi evinde o derece dengesizler ve zorluk derecesi y?ksek ma? kazanmalar? ?ok zor bu sene. Fb ise Manu-gs galibiyeti derken hava yakalad? oyun olarak da ritim buldular en b?y?k avantaj? da devreye kadar fikst?rleri ?ok kolay. Yine zor bir ?ampiyonluk yar??? olacak bu sene fenerle.
                          Her turlu FB'yle yarismayi tercih ederim. Korkmayin FB'den. Loser bir camia. Ne yapar eder bize sampiyonlugu elleriyle teslim ederler.

GS kopsun yeter.

Yorum Yap

Sow at?l?r m? derken hattrcik yapt? adam.Fb'nin bu sene en nokta transferi oldu son dk da.

Yorum Yap

Adam s?rt?ndan ald? att? faul vermedi top gitti gol oldu. 2-1ken de sahada iki top var diye gereksiz yere pozisyonu durdurdu ve tehlikeyi engelledi. ?nce ince i?ler yap?yor hakem.

Yorum Yap

Sow guzel adam ben seviyorum, Ama bizi bu sefer bos gec lan serefsiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X