Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Herkes benitez degilki. Su manunun basinda benitez olsa 10 olurdu bu mac

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Nermin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      OSMANLIn?n k?rm?z? kart? do?ru muydu sizce ?
      Gole giden adama arkadan net faul vard?. Kart?n rengi turuncu bence. Sar? hafif k?rm?z? a??r bi karar
      1-son adam de?ildi
      2-yeni kurala g?re son adam olsa bile sakatlay?c? bir m?dehale olsa k?rm?z? olabiliyor.

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ismailin burda asist yapmisligi var lol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ugur Sinan Gokduman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gole giden adama arkadan net faul vard?. Kart?n rengi turuncu bence. Sar? hafif k?rm?z? a??r bi karar
          1-son adam de?ildi
          2-yeni kurala g?re son adam olsa bile sakatlay?c? bir m?dehale olsa k?rm?z? olabiliyor.

?yide adam direk vuru? yapacakt?. Yani bi mesafe yok ba?kas?n?n yeti?ebilmesi i?in. O dedi?in 1. kural burada i?lemiyor. Dedi?im gibi k?rm?z? biraz a??r oldu, vermeyebilirdi.

Yorum Yap

M utd nin zor fikst?r? var diye 2. yar? hep r?lantide oynad?lar. Yedekten bile gen?leri ald? hep oyuna. ?brahimovic Fellaini s?per genc Rashford falan gireydi daha a??l?rd? fark dua etsin fenerliler 4 golle y?rtt?lar

Yorum Yap

Aslı Ugur Sinan Gokduman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              1-son adam de?ildi

?yide adam direk vuru? yapacakt?. Yani bi mesafe yok ba?kas?n?n yeti?ebilmesi i?in. O dedi?in 1. kural burada i?lemiyor. Dedi?im gibi k?rm?z? biraz a??r oldu, vermeyebilirdi.
              Yeni kural? hakem bilmiyor san?r?m. FIFA de?i?ikli?i Arap yar?madas?na ula?t?r?lmam?? san?r?m.

Yorum Yap

Ya su uzaktan vuruslari bizde yapabiliriz aslinda abou da gomezde bunlar icin iyi adamlar servis acisindan. Vuracakta var talisca q7 ozzy inler

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Dick'in son ma?? olabilir bu gece. Zaten bug?n olmasa bile ya gs ya da Be?ikta? ma?lar?n?n birinde kaybederse o g?n postalan?r kesin.
                  aziz hi?bir hocay? devre aras? g?ndermiyor. sene sonuna kadar nolursa olsun kalacakt?r bence.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya su uzaktan vuruslari bizde yapabiliriz aslinda abou da gomezde bunlar icin iyi adamlar servis acisindan. Vuracakta var talisca q7 ozzy inler
                    Gomez derken? duyum mu var [emoji3]

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Su kjaeri ba??m?za maldini yapanlar nerde ? Bu adam kazmanin en onde gideni marcelo bunu top diye oynar yeminle...?ok iyi oynuyor denilen zamanda da ayn? dusuncedeydim tam bir kazma stoper ?rne?i kendisi...
                      Ben de ?u alg?y? yarataca??m. Kjaer a??r ,tekni?i 0 hava toplar?nda vasat bi adamd?r. Wolfsburg'da rezil olmu?tue. Marcelo'den kesinlikle ?stte bi oyuncu olmad??? gibi bana g?re Marcelo kesinlikle daha iyi top?udur ama bu forumda Marcelo vasat Kjaer ?ber stoper alg?s? yarat?ld?. Bunu bizim taraftar?m?z yapt? valla ?z?l?yorum.

Yorum Yap

Aslı O?uz Ayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Gomez derken? duyum mu var [emoji3]

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..
                        Yok gecen seneyi kastettim boyle az gol atiyoruz diye niye donsun mu ?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Ula? ?ktem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Gs ?lse umrumda olmaz ama fener yensin avrupada, hep b?yle oldu?u i?in ?L'ye anca 1 tak?m yolluyoruz..Bi?eyler de?i?meli art?k ?lke futbolunda...Grup kuralar? ?ekilirken mesela, Bar?a-City gelmesin diye dua etmek yerine, in?allah onlar gelirde g?zel ma?lar izlemeliyiz diye d???nmeliyiz..
                          fenerle cimbomun kuralar? ?ekilirken ben de hep ?yle d???n?yorum abi, in?allah city manu allah ne verdiyse gelsin de g?zel ma?lar izleyelim istiyorum.
                          Ahaha ?yide karde?im i?te 2. olanda ?L ye gitse fenam? olur? ?n elemeyi ge?emiyoruz zaten...

Yorum Yap

Van Persie: 3-0'dan sonra 5-6 olmamas? i?in ?al??t?k!

Beyler i?te bu dramd?r

Yorum Yap

Fb'den o kadar nefret etmezdim benim as?l nefretim yosmalard? ama ge?en sene S?leyman Seba'ya o k?f?rleri ettiler ya in?allah bunlar daha iyi g?nleri olur. Cehennemin dibine kadar yollar? var

Yorum Yap

van persienin jubile ma?? gibiydi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X