Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

D Grubu: T?rkiye - H?rvatistan | ( 0-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arda reklam filmlerinde oynamaktan futbolu unutmu?. El freni resmen

Yorum Yap

Volkan
      Gokhan semih balta caner
      Oguzhan topal
      Volkan hakan arda
      Cenk

YA - PA - MAZ

FT gider topali, hakani ve oguzhani mevkisinin disinda oynatir

Yorum Yap

Aslı Muslum Fincan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        arda her pozisyonda yere yat?yor
        Ayakta duram?yor ki.

Yorum Yap

O?uzhan ozan?n yerine cekilip calhanoglu ortaya gecsin saga da volkan ?en veya olcay

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fatih Terim Be?ikta?'?n 1 tane ma??n? izlememi? bu sene buna karar verdim.

O?uzhan'? forvet arkas?nda yok etti resmen. Yahu bu adam bu sene oyun kurucu olarak oynad? ortasahan?n iki adam?ndan biri olarak.

O?uzhan ma?ta aya??na 30-35 top gelerek ba?ar?l? O LA MAZ! Oyundan ?ok uzakla??yor. O?uzhan defans?n ?n?nde oyunun merkezi olarak oynayacak. Aya??na 100-110 defa top gelecek. Bunu bu sene Be?ikta?'?n 10 tane ma??n? izleyen herkes s?yler. Fatih Terim g?rm?yor. Pes!
            aylard?r Diego Alves diyorum bir allah?n kulu destek atmad?. Yeri de?il ama acayip sevindim profiline Ryan ve Domenech yar???nda al?nabilir bi oyuncu. Allah kahretsin ki ilgilenilmiyor....

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ozan komedi,Arda bitmi?, ?are Emre Mor. ?ocuk debelensin bari kendini g?stermek i?in.
              Futboldan anlamayan adam bile bu tak?m?n sistemsiz,karambole,kaos futbolu oynad???n? anlar. Ne ?st ?ste pasla?ma var, ne kanada inme var, ne gol denemesi vs.. ?mer ?r?nd?l'?n de deyimiyle modern futbol nam?na hi? bir ?ey yok. 😁
              Terim ?imdi soyunma odas?nda iki tokat atar. Aslans?n?z,kaplans?n?z,sald?r?n,Allaha emanetsiniz der. O gazla ne olursa art?k. 😀

Yer siyah,g?k beyaz!
              Bende diyorum ma?ta ?nemli bir ?ey eksik. ?mer ?r?nd?l yok la [emoji16] [emoji16] ne anlad?m ben bu ma?tan

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
              Ne 'kompakt oyun var, ne 'modern'futbol, ne de kaliteli 'varyasyonlar' ???yoruz ?mer reis 😀

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Aslı Enes Delebe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                O top havadan Modrice gelirken ?n?nde mal gibi izleyip de adam?n ?st?ne gitmeyen ki?i Ozan de?il mi ? Arkada? Ozan ve Arda'n?n ??kmas? laz?m ikinci yar? i?in kanat oyuncumuz yok ulan bu nas?l bir dizili?tir
                Hakan ?. Zaten ma? ba??ndan beri yok hakan serbest vuru? olurda atar m? diye duruyor ?uan sahada

C6903 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Enes Delebe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  O top havadan Modrice gelirken ?n?nde mal gibi izleyip de adam?n ?st?ne gitmeyen ki?i Ozan de?il mi ? Arkada? Ozan ve Arda'n?n ??kmas? laz?m ikinci yar? i?in kanat oyuncumuz yok ulan bu nas?l bir dizili?tir
                  G?be?ini kald?ram?yor ki, nas?l gitsin dobi?...

Yorum Yap

Bak?n k?me d??en Mersin bile bir tane s?ratli adam tutuyor sahada. Ben ?mr?mde b?yle ?z?rl? bir sistem g?rmedim. Hakan,O?uzhan,Arda,b?t?n adamlar top yapan adamlar,kime atacak bunlar pas??

Yorum Yap

D?n konu?uyorlardu tv'de Terim kanat oyununu sevmiyormu? ulan kar??daki g?bek ta? de?il kaya sol bekleri balona benziyor az ?st?ne gidince hata yapt? 1 pozisyonda ama ne hikmetse g?bekten gitmeye ?al???yoruz Ozan ileri ??k?yor Ozi geride duruyor Arda dikine hi? yok zaten ?yle g?t olmu? ki ko?am?yor bile 0 ?ekeriz grupta bana g?re

Yorum Yap

hakan ??kmal? volkan sen girsin.

LG-E612 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ozan komedi,Arda bitmi?, ?are Emre Mor. ?ocuk debelensin bari kendini g?stermek i?in.
                          Futboldan anlamayan adam bile bu tak?m?n sistemsiz,karambole,kaos futbolu oynad???n? anlar. Ne ?st ?ste pasla?ma var, ne kanada inme var, ne gol denemesi vs.. ?mer ?r?nd?l'?n de deyimiyle modern futbol nam?na hi? bir ?ey yok. ????
                          Terim ?imdi soyunma odas?nda iki tokat atar. Aslans?n?z,kaplans?n?z,sald?r?n,Allaha emanetsiniz der. O gazla ne olursa art?k. ????

Yer siyah,g?k beyaz!
                          Bende diyorum ma?ta ?nemli bir ?ey eksik. ?mer ?r?nd?l yok la [emoji16] [emoji16] ne anlad?m ben bu ma?tan

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          Ne 'kompakt oyun var, ne 'modern'futbol, ne de kaliteli 'varyasyonlar' ???yoruz ?mer reis ????

Yer siyah,g?k beyaz!
                          Bloklar arasi uyum da onemli

Yorum Yap

caner iki ay olmu? top oynam?yor, fizi?i yetersiz, neredeyse arda bir senedir top oynam?yor bu durumda srna ile beraber solumuzu otoban yapt?lar.

terim daima ortada tempolu oyuncuyla oynar bu y?zden ozandan asla vazge?mez. ozan ko?uyor bozuyor ama teknik kapasitesi bu tip tak?mlara yetmez.

ayr?ca ben iddia ediyorum o?uzhan, ardal? hi? bir sistemde oynayamaz. ??nk? ozi pas al?p verip y?z?n? kaleye d?nd??? zaman etkili olabilen bir oyuncu, toplar ?n b?lgede maradonarda ile bulu?tu?unda zaten y?z?m?z? kaleye d?nme ?ans?m?z hi? yok.

Yorum Yap

Aslı Harun Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Izledigim son 20 ma?ta bu Hakan ?alhanoglu nun bir numarasini gormedim. G?ren var m??
                              Bende hicbir numarasini gormedim. Koca macta 1 tane frikik olacakta kullanacakta bla bla bla. Rakip sahanim ortasindaki frikikten kaleyemi vurulur bokunu cikartmakta ustumuze yok.

Yorum Yap

Arda Hakan ozan ??kmas? laz?m ama o?uzhan cenk sel?uk ??kar izleyin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X