Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yazik oldu hirvatlara 😞
    Ellerindeki malzeme harika ,ba?lar?nda a??? yok .

Yorum Yap

Spiker ata??n ba?lang?c? olarak topu kapan isme Pepe dedi. Topu kap?p ata?? ba?latan da , bitiren de bizim ?ocuktu.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Gol guzel miydi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gol guzel miydi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Bos kale [emoji2]

Yorum Yap

Nani'de ?ok i? yap?yor bu turnuvada. ?n?allah gider Nani,bu sezonun en etkili adam? Fb'de. Fitor k?st?rd? sadece.

Yorum Yap

Ayr?ca ?akma burak y?lmaz'?n orda direk pas vermesi gerekirdi Quaresma'ya. Bir de golden sonra hi? ko?mad? bizim o?lana elini kald?r?yor gol? sahiplenmeye ?al???yor sinir oluyorum bu adama ya.

Yorum Yap

Quaresmaaaaaaaaa ! Bitti demeden bitmez ! Topu kapti, pozisyonu baslatti ve bitirdi !

Yorum Yap

Ronaldo acayip bencil gol pozisyonunda kaleci ac?y? kapamis hala kaleye vuruyor orada quaresma ya pas verse bo? kaleye atacak ,sansina top kaleciden sekti ?oparin ?n?ne d??t?.

Yorum Yap

#al?n kuarejmay? ba??n?za ?al?n... olm ?ok seviyom bu ?ocu?u ben yaaa; milli ma?ta bu kadar sevinmedim o kadar Atat?rk milliyet?iyisiyim o kadar cumhuriyet?iyim

Yorum Yap

Yaln?z 4 ma?ta Quaresmas?z kaleye bile gidemiyor portekiz. Bu turnuvada Quaresma>Ronaldo. Ronaldo kendini tak?mdan b?y?k g?r?yor ama tak?mdan daha b?y?k biri varsa o da bug?n topu kaleye yuvarlayan o kavruk ?ocuk. Bizim o?lan
                      Koyduk mu?

Yorum Yap

Queresma defans yapmiyor diyoruz ama defansi pepe gibi mubarek trt spor da az once topu calan ronaldo diyor nerenizle izliyorsunuz..

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Yazik oldu hirvatlara ???ž
                          Ellerindeki malzeme harika ,ba?lar?nda a??? yok .
                          Federasyonda torpilli gelmi? o herif. H?rvat gazeteciler gruplarda eleneceklerini d???n?yorlard?,Terim sa?olsun cesaret verdi.

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Nani'nin pas? ?ok g?zeldi ama hakk?n? yemeyelim
                              Pas atmad? ki, ?ut vurdu top bal?na gitti oraya
                              ?ok net pas att?,?a??rd?m bende normalde beceremez o i?i ama Quaresma ??retmi? demekki
                              abi pas m? ?ut mu ?nemli de?il ?ok fazla ama pozisyonda nani'nin iki aya??da yerden kesiliyor muhtemelen k??eye burun bir ?ut denedi ama ronaldoya gitti

Yorum Yap

Aslı Enis Pusat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ayr?ca ?akma burak y?lmaz'?n orda direk pas vermesi gerekirdi Quaresma'ya. Bir de golden sonra hi? ko?mad? bizim o?lana elini kald?r?yor gol? sahiplenmeye ?al???yor sinir oluyorum bu adama ya.
                                Ronaldoyu severdim ama artik sevmiyorum bende. Antipatik geliyor artk bana.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X