Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m ?sve? & Avusturya Ma?lar? Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?mer Toprak yaz?p durmay?n rica ediyorum ya, e?e?in ?nde gideni ?mer Toprak.NTVSpor'un kapat?lma laf?n? ben de duydum.Cehennemin dibine kadar youl var Fener TV 2'nin.

Yorum Yap

Boyko oynad?m? bug?n??

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

NTV Spor kapan?rsa iyi olur bizim i?in.Kendileri LigTV'den 10 kat daha etkili bir silaht?r koyunlar? g?tmek,Fener lehine kamuoyu olu?turmak i?in.Sokaktaki adam?n LigTV izleyebildi?i yok zaten.B?t?n taksi duraklar?nda,kahvelerde cartta curtta NTV Spor a??k ama.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Soner Gokturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          NTVSpor kapanacak diye uzun s?redir dedikodu var. Bu g?ne kadar k???lme ile yola devam ettiler. En son 30 ki?i daha i?ten ??kar?lm?? bunlardan birisi de ?zg?r buzba? deniyor
          Beter olsunlar
          Febe? tv ile birle?sinler farklar? yok zaten

Yorum Yap

Ntvspor niye kapan?yormu? ? Sebebini bilen var mi ? Kapanaca??na ihtimal vermiyorum. Do?u? grubu sonu?ta, hic olmazsa kanal? satarlar.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet Tosun Pa?a ?ok iyi forvet, ama bir iki haftad?r Gomez formsuz diye abartm??s?n?z siz de... D?nya ?zerinde tek vuru?u Gomez'den iyi olan ??-d?rt tane adam vard?r d?nyada...
              "Bazen" dedim ve tek vuru?tan bahsetmedim.

Ya?ad???m yer Bayern, Gomez'i ve Almanlar?n Gomez hakk?nda d???nd?klerini de iyi biliyorum, neyse..
              gomez hakk?nda ne d???n?yor almanlar? merak ettim
              ?o?unluk, Bayern taraftarlar? olmalar?na ra?men, nefret ediyor ve hi? be?enmiyor. Sa?ma sapan goller ka??rd???n? s?yleyip duruyorlar ve tek ?zelli?i sadece durmas? gereken yeri iyi bilmesiymi?.

Ben cevap olarak Gomez'den, tapt?klar? Schweinsteiger'in k?z arkada??yla yatt??? i?in nefret ettiklerini s?yl?yorum ama kabul ettiremiyorum.
              G?ren de son 10 y?lda Gomezden ba?ka bir s?r? santrafor ??karm??lar sanacak...

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                NTVSpor kapanacak diye uzun s?redir dedikodu var. Bu g?ne kadar k???lme ile yola devam ettiler. En son 30 ki?i daha i?ten ??kar?lm?? bunlardan birisi de ?zg?r buzba? deniyor
                Beter olsunlar
                Febe? tv ile birle?sinler farklar? yok zaten
                Isin ilginc yani fenerlilerde seviniyorlar gs yalakasiydi zaten falan diyorlar. Bunlar cok acayip kafa yasiyorlar ya

Yorum Yap

Lig maclarinin ozetlerini vermeyen,
                  Guntekin Onay gibi bir futbol duayeninin Ridvan karsisinda ezik gosterildigi, Fb tv'nin diger yuzu...
                  Fb'nin diger destekcisi Aspor aldigi mac ozetleriyle bitirdi heralde Ntv'yi.
                  Murat Kosova ile Guntekin'i cikar kanalda adam yok. Ercan Taner de yaslandi, bazen agir sacmaliyor.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet Tosun Pa?a ?ok iyi forvet, ama bir iki haftad?r Gomez formsuz diye abartm??s?n?z siz de... D?nya ?zerinde tek vuru?u Gomez'den iyi olan ??-d?rt tane adam vard?r d?nyada...
                    "Bazen" dedim ve tek vuru?tan bahsetmedim.

Ya?ad???m yer Bayern, Gomez'i ve Almanlar?n Gomez hakk?nda d???nd?klerini de iyi biliyorum, neyse..
                    gomez hakk?nda ne d???n?yor almanlar? merak ettim
                    ?o?unluk, Bayern taraftarlar? olmalar?na ra?men, nefret ediyor ve hi? be?enmiyor. Sa?ma sapan goller ka??rd???n? s?yleyip duruyorlar ve tek ?zelli?i sadece durmas? gereken yeri iyi bilmesiymi?.

Ben cevap olarak Gomez'den, tapt?klar? Schweinsteiger'in k?z arkada??yla yatt??? i?in nefret ettiklerini s?yl?yorum ama kabul ettiremiyorum.
                    Bir suru gol atti adam bayernde yaranamamis demekki gercekten baya gol kaciriyor ya ama yinede adam kalite

Yorum Yap

?zg?r buzba? haber m?d?r? galiba onu ??karmazlar bence ama Ali Ece ??kar?ld? dedikodusu var

Yorum Yap

2-3 Bayern'li taraftar soyledi diye genelleme mi yapal?m ?imdi. Nedir yani, adam M?nih'te kirmad??? rekor kalmad?. Hala gol ka??riyor diyorlarm??. Almanlar bize benzemis Ya da Bayern taraftar? diye Taha'nin cevresindeki Turkler yorum yapm??t?r kesin. Yoksa bana inan?lmaz sacma geldi konu?malar...

Yorum Yap

Talha, adamlar Lewandowski'yi izliyor, kim ipler Gomez'i

Yorum Yap

Aslı ?zg?r ?al?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?zg?r buzba? haber m?d?r? galiba onu ??karmazlar bence ama Ali Ece ??kar?ld? dedikodusu var
                            Gelsin hemen bizim kanala

Yorum Yap

Ntvspor kapansa Tv8 var fenerin medya g?c? bitmez. ?ok fazla yar??ma program? var ama Ntvspor kapan?rsa Acun bunu mutlaka f?rsata ?evirecektir. Bir ?nemi de yok asl?nda hepsi ayn? renkli yalay?c?s? izlememek en iyisi.

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                2-3 Bayern'li taraftar soyledi diye genelleme mi yapal?m ?imdi. Nedir yani, adam M?nih'te kirmad??? rekor kalmad?. Hala gol ka??riyor diyorlarm??. Almanlar bize benzemis Ya da Bayern taraftar? diye Taha'nin cevresindeki Turkler yorum yapm??t?r kesin. Yoksa bana inan?lmaz sacma geldi konu?malar...
                                Fark?ndaysan "Almanlardan" bahsettim ve iki milleti ay?rt edebiliyorum. "Gomez iyi olsa Bayern'de kal?rd?" diyorlar. Schweinsteiger olay? y?z?nden g?nderildi dememi kabul etmiyorlar. Milli tak?mda istemiyorlar.

Ronaldo'nun Real'de ?sl?klanmas? ?a??rtm?yor, ama Lewandowski'yi izleyen Bayern taraftar?n?n hantal Gomez'i be?enmemesi ?a??rt?yor?! Gomez gelmeden ?nce de burada ?ok kez konu?uldu, videolar? y?klendi. Guiza kadar olmasa da ka??rd?klar?n? s?rekli konu?uyor Almanlar, ?zellikle Avusturya ma??n?.

Neyse, inan?p inanmaman?z sizi ba?lar, umrumda da de?il a??kcas?, ama Fiorentina'ya gidip san?r?m 20-30 ma?ta 2 gol at?p oradan Katar ?ncesi son durak ooan T?rkiye'ye gelen eski forvetlerinin arkas?ndan a?lamayacaklar herhalde, ?stelik Lewandowski'yi izlerken.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X