Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Torenin oynad??? mevkide bide volkan sen

Yorum Yap

adamlar yard?r?yor top oynuyor bu adama bir de imparator diyorlar.
      bu arada sayg? duru?unda terbiyesizlik yapanlar?n allah belas?n? versin ahlaks?zlar.

Yorum Yap

Adamlar gercekten cok iyi alan paylasiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hahahaha bizim efsane beste soyleniyor suanda

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?imdi ben ?unu anlamad?m;

?zlanda ve ?ek Cumguriyeti'nin oldu?u grupta son ma?a play off oynama avantaj? ile girdik diye ba?ar?l? m?y?z ?

?u an bu ma?a ?u pozisyonda ??kmam?z ay?pt?r.
            Kat?ld??? her turnuvaya g?re Hollanda i?in de kafadan lider diyorduk. Futbol bu abi i?te.
            Kat?lamad???m?z b?y?k turnuvalar?n say?s?n? ben unuttum. Bu nas?l futbol be karde?im

Yorum Yap

Hakan Calhanoglu ile arapasina gol deniyoruz. Dahisin, buyuksun Adanali yumurta topuk!
              1-0 geriye dusersek komediyi gor.

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                Evet o kadar biliyor ki bu kolay gruptan can cekise cekise cikmaya calisiyoruz. Arkadasimiza gore hoca elestirilemez. Bence suan butun mahallesi bu kardesimizle gurur duyuyordur.
                Ele?tirilmesinden ziyade "?erefsiz" "namussuz" "allah belan? versin" "haysiyetsiz" "yav?ak" "fato?" s?zlerine itiraz ediyorum. Ben bu s?zleri ne s?yleyenlere ne de bu forumun kalitesine yak??t?ram?yorum
                ?u anda futbolcu olarak emre,volkan,melo neyse f.terim de ?yledir.Sadece bizim de?il bir ?ok tak?m taraftar?n?n antipatik buldu?u bir ki?iliktir.Futbolculuk d?nemine yeti?emedik ama emreden farks?z oldu?u s?ylenir hep b?y?klerimiz taraf?ndan.O y?zden normal bu tarz s?ylemlerin s?ylenmesi.F.Terimden daha ba?ar?s?z olan bir ?ok milli tak?m hocas? oldu ama senin dedi?in o kelimelerin ?o?u s?ylenmedi onlar i?in...

Yorum Yap

D??ar?da oynuyoruz gibi hale bak. Teknik direkt?rlerin en sevmedi?im y?n? tutucu olmalar?. Adam ?ek ma??na aldanm?? resmen. ??eride forvetsiz hele de Cenk gibi biri olmadan ma?a ??k?l?r m??

Yorum Yap

Ozan tufan bu formuyla bizde oynasa veli d?nd???nde b?y?k ihtimal kesik yerdi.
                    Tolgay ile k?yaslam?yorum bile..

Yorum Yap

Ozan'da ciddi s?k?nt? var san?r?m. Mental olarak. Topu gelir gelmez direkt aya??ndan ??kar?yor.

Yorum Yap

Akli s?ra Barcelona takti?iyle oynuyor k?sa paslasmalarka araya s?zacak antrenmanda ka? sefer ?al??t?n sen bu taktigi Bar?a 20-30 senedir bu sistemi oynamaya ?al???yor lan gerizekali ..

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                          Evet o kadar biliyor ki bu kolay gruptan can cekise cekise cikmaya calisiyoruz. Arkadasimiza gore hoca elestirilemez. Bence suan butun mahallesi bu kardesimizle gurur duyuyordur.
                          Ele?tirilmesinden ziyade "?erefsiz" "namussuz" "allah belan? versin" "haysiyetsiz" "yav?ak" "fato?" s?zlerine itiraz ediyorum. Ben bu s?zleri ne s?yleyenlere ne de bu forumun kalitesine yak??t?ram?yorum
                          Ada?s?niz diye "Fato?" dedi?imize mi k?z?yorsun :d

Bizim laf?m?z o haysiyetsize :d

Emin ol ?ok daha fazlas?n? hak ediyor da hem toplum i?inde yak???k almayaca??ndan hem de forum kurallar? izin vermedi?inden s?ylenmiyor.

Yorum Yap

Yapma be Ozzie,?u ?ut konusunda geli?tir kendini ya....

Yorum Yap

Birinin oguzhana oralardan plaseylede gol yapabilece?ini s?ylemesi laz?m abanicam diye k?t? vuruyor k??elere plaseyi koymas? laz?m...

Yorum Yap

Tipini e?ekler tepsin senin Fato?. .

Volkan kim ya... nerde t?re miz yav?ak herif

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X