Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - Letonya ( 1-1 )

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdem Bayram tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Milli Tak?m b?yle olur.

................................................To lga...........................................
    Serdar....................Ersan................... ........At?n?.................?smail
    .................................................. ................................................
    .................................................N ecip.........................................
    .................................................. ................................................
    Kerim.......................................O?uzha n..............................Olcay
    ..........................M.Pektemek.............. ............C.Tosun................

Pek yak?nda Tolgay'?n da T?rk Milli tak?m?nda oynamas? i?in gerekli giri?imler yap?l?r in?aallah. Hakk? var demi?lerdi.
    Yanl?? anla??lmas?n tabii ki milli tak?m?m?z?n (se?ilen oyuncular?n ?o?u renkli olsa da) destek?isiyiz. Avrupa ?ampiyonas?nda olmam?z gerekiyor art?k.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Tekin Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bu sezon gol? dahi olmayan Umut Bulut'un, 3 ma?ta 4 golle oynayarak muhte?em bir formu olan Cenk Tosun'a tercih edildi?i tak?m? desteklemiyorum...

Cenk'imizi ?zenin Allah bin belas?n? versin.

Forza BE??KTA?!
      Hadi Umut'u bir nebze anlar?m da, Batuhan nedir?!!!

Yorum Yap

Milli takim rantiye alani Fatih efendi kendi adamlarinin kariyerlerini kurguluyor...Adam gibi bir hoca gelene kadar desteklemiyorum milli takimi..

Yorum Yap

Allah evlatlar?m?z? sakatl?ktan korusun

Sald?r Letonya

Yorum Yap

Letonya'y? her t?rl? yeneriz hatta fark atar?z fakat Hollanda ma?? ayn? bizim Liverpool ma?? tad?nda olmal?.

Yorum Yap

2de 2 yapamazsak Euro 2016'ya elveda diyebiliriz, ben art?k milli tak?m?m?z? turnuvalarda g?rmek istiyorum, son kat?ld???m?z turnuva 2008, ondan ?nceki 2002, terim 2014'e g?t?remedi, 2 ma?? kazanamay?p 2016'ya da g?t?remezse onurlu davran?p istifa edecek mi bakal?m, ya da s?rt?n? t?p??ye dayay?p ?at?r ?at?r astronomik maa??n? yemeye devam eder mi?

Yorum Yap

Aslı Baris Akalin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                2de 2 yapamazsak Euro 2016'ya elveda diyebiliriz, ben art?k milli tak?m?m?z? turnuvalarda g?rmek istiyorum, son kat?ld???m?z turnuva 2008, ondan ?nceki 2002, terim 2014'e g?t?remedi, 2 ma?? kazanamay?p 2016'ya da g?t?remezse onurlu davran?p istifa edecek mi bakal?m, ya da s?rt?n? t?p??ye dayay?p ?at?r ?at?r astronomik maa??n? yemeye devam eder mi?
                Birak milli takimda kalsin. Gs ye falan gelirse her hafta onu cekecegiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yillarca adamciligin yapildigi, batuhan umut gibi adamlarin cagrilip cenkin cagrilmadigi milli takimi ben desteklemem.
                  Ama ulkemizin morale ihtiyaci oldug bu gunlerde basarilar yinede.
                  ?nsallah futbolcularimiz sakatlanmaz

Yorum Yap

Evimin iki sokak alt?nda oynanacak olmas?na ra?men zerre kadar ilgimi ?ekmiyor Milli tak?m.
                    Milli tak?mdan o kadar so?uttular ki, izlemek bile istemiyorum.

Yorum Yap

her iki ma?ta konya da oynanacak dimi ?

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        her iki ma?ta konya da oynanacak dimi ?
                        Evet abi Konya'da

Yorum Yap

Be?ikta?'a en b?y?k zarar? yine Be?ikta?l?lar veriyor, Fatih Terim Metin Tekin beyefendinin cevab?yla Cenk Tosun konusuna a??kl?k getirdi, neymi? milli tak?m haftan?n karmas? m?ym?? vs.

?u ma?ta eminim Cenk Tosun oynasa kesinlikle bo? ge?mezdi (hatta bizim Mersin ma??n?n kopyas? da olabilirdi), biliyorlar tabi, k?ymetli Burak'lar?n?n ilk 11'deki yerini tart??mal? hale getirmeye gerek yok.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ne ba??ndaki adam?,ne de kenardaki hocas?n? g?nah?m kadar sevmesemde.Milli tak?md?r,destek ?art.Umar?m kazan?r?z.

Ba?ar?lar T?RK?YEM!
                            +1903

Yorum Yap

Umutun bo? kaleye atamad??? top d?ner gol yeriz in?allah

Yorum Yap

Aslı Gokhan.Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Be?ikta?'a en b?y?k zarar? yine Be?ikta?l?lar veriyor, Fatih Terim Metin Tekin beyefendinin cevab?yla Cenk Tosun konusuna a??kl?k getirdi, neymi? milli tak?m haftan?n karmas? m?ym?? vs.

?u ma?ta eminim Cenk Tosun oynasa kesinlikle bo? ge?mezdi (hatta bizim Mersin ma??n?n kopyas? da olabilirdi), biliyorlar tabi, k?ymetli Burak'lar?n?n ilk 11'deki yerini tart??mal? hale getirmeye gerek yok.
                                MAF ??l?s?nden feyyaz u?ar ve metin tekin'in be?ikta? 'l? olduklar?na inanm?yorum duru? h?l ve tav?rlar?da zaten bunu a??k?a belli ediyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X