Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Trabzonin aldigi penaltiya bakiyorumda uydurma resmen.
    Sesini cikartip masaya yumrugunu degil ustune cikip tepindindinmi ertesi gafta kararlar degisiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    He ya ?yle penalt? m? olur. . Resmen uyduruk. . Bir zamanlar Drogba da gen?ler kar??s?nda b?yle uyduruk penalt? alm??t? kendi bile inanmam??t? ama gel g?relim ikiside topu auta vurdu...

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Emrah Duro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ahaaa bu ne ya! Hikmet Bonapart...
      o bak??? ne ?yle haha

.... bizden korkun art?k demek istiyor

Yorum Yap

Bu arada bu pozisyona bana izah edebilen var m? Muslera lehine faul verdi halbuki dizinle kweuekenin beline vuran Muslera. . ?aka gibi

Yorum Yap

pozisyonu hareketli izlemedim. e?er kweuke arkay? g?rmeden geriye do?ru ilerlemi?se bir ka? ad?m atm??sa karar do?ru.e?er sabit dururken muslera o hareketi yapm??sa penalt?

Yorum Yap

Eren Albayrak'?n istatistikleri ger?ekten harika.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Rize-G.Saray ?zetine bakt?m da, ma? heyecan? kadar goller de s?permi?. ?ok kaliteli bir m?sabaka olmu?. Rize, 3-2'den sonra ma?? son d?d??e kadar domine etmi?. Galibiyeti dibine kadar hak etmi?ler.
              ?zetine bak?p da sak?n iyi ma? olmu? diye d???nme. Futbol falan yoktu. Sadece bireysel hatalar?n bireysel beceri ile birle?ti?i goller vard? ma?ta.
              Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Rize-G.Saray ?zetine bakt?m da, ma? heyecan? kadar goller de s?permi?. ?ok kaliteli bir m?sabaka olmu?. Rize, 3-2'den sonra ma?? son d?d??e kadar domine etmi?. Galibiyeti dibine kadar hak etmi?ler.
              Le? gibi mac oldu ,rizede galibiyeti hak etmedi ama kazanmasi iyi oldu
              ?zete bakarak yorum yapm??t?m; ama zannetti?im gibi de?ilmi?. Neyse, Rize kazand? ve sonu? bize yarad?. ?nemli olan da bu zaten.

Yorum Yap

Gs le? gibi oynam?? ama Podolski ve Sneijder'in golleri muazzam. Bize de b?yle sert ve isabetli ?ut ?eken futbolcular laz?m.

Yorum Yap

?u kolpa trabzona biz nas? puan verdik ya. d???nd?kce sinirimi bozuyo

Yorum Yap

Yemin ediyorum gs yendi diye b?rakm??t?m ma?? ?imdi sizden ??rendim yenilmi? dallamalar ahahahaha

[emoji768]

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu arada bu pozisyona bana izah edebilen var m? Muslera lehine faul verdi halbuki dizinle kweuekenin beline vuran Muslera. . ?aka gibi

?aka gibi ya dk 91 skor 2-3 bilmeyen birine bu ma? 4-3 bitti desen si..tir git len der

Yorum Yap

Fenerin macj ne zamab

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

kat?lm?yorum resim yan?lt?r. muslera topa ??karken kweuke adam?n dengesini bozuyor. kaleciye ?yle vuramazs?n.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Fenerin macj ne zamab

yar?m saat sonra abi.

Yorum Yap

U?ur ?nceman ve Ali Turan olmasa fena say?lmaz kadro

Yorum Yap

Fener'in c?kartt??? kadro ilgin? do?rusu, ligin ba??nda bir d?nya kanat adami ald?lar, simdi bir kanatta emek h?rs?z? Alper di?er kanatta Persi oynuyor. Gerizekal?lar...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X