Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dursun ?zbek bizim rakibimiz rize osmanl? her ma? 4 5 at?yorlar derken bo?a dememi?. Bir bildi?i varm?? adam?n

Yorum Yap

Bunlara bi koyuyolar yemin ediyorum hava hafifliyo bole renkler canlanio..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hikmet Ba?gan!

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  hk.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  27.7 KB

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen valla benim de..

Yorum Yap

Yorum Yap

?u ma?a ?ok sevindik ama canl? izleyenler g?rm??t?r, ikinci yar? Rize ma?? kazanmamak i?in ?ok u?ra?t?, ?stelik rakibinin oyuncular? sakatlan?p ??km??ken ve kar??s?nda diren?siz bir orta saha varken.Do?ru d?zg?n kontra atak bile yapamad?lar.Umut'un k?rm?z? kart? ile biraz olsun kendilerine geldiler ve bireysel hata sayesinde gol? buldular.Ne olursa olsun Anadolu tak?mlar? bunlara kar?? bir garip oynuyor, sa?ma sapan i?ler yap?yorlar; bize kar?? ise tam tersi.Hasan ?a? bile bu durumu dile getirdi ge?en hafta.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen valla benim de..
                Bole bi love oluyo insan. Hahaha

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Rize-G.Saray ?zetine bakt?m da, ma? heyecan? kadar goller de s?permi?. ?ok kaliteli bir m?sabaka olmu?. Rize, 3-2'den sonra ma?? son d?d??e kadar domine etmi?. Galibiyeti dibine kadar hak etmi?ler.
                  ?zetine bak?p da sak?n iyi ma? olmu? diye d???nme. Futbol falan yoktu. Sadece bireysel hatalar?n bireysel beceri ile birle?ti?i goller vard? ma?ta.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?ayet yenemesek bursay? bu skor benim i?in ?nemsiz. . Akl?m hala kasimpa?a da kald?...[emoji22]
                    bizim pa?a ma??n?n son iki dakikas?na girerken elimizde hi? puan yoktu,gs nin ise elinde 3 puan? vard?,2 dakika sonra ma? bitince bizim elimize bir puan geldi,cimbom ise salakl???na yanmas?n 3 ?n?de verdi gitti,4 puan ?n?ne ge?mi? olduk bu son dakikalarla, b?yle d???n akl?n kalsa bile moral olur

Yorum Yap

Evlilik program?n? trolleyen cocuk gibi hamzada galatasar? trolluyor o nas?l kadro lan ?yle rize deplasman?na ?yle c?k?l?rm? hi? t?rkiyede 70 milyona kadromyap desen b?yle troll?k yapamaz zuhahahahaaaa

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Rize-G.Saray ?zetine bakt?m da, ma? heyecan? kadar goller de s?permi?. ?ok kaliteli bir m?sabaka olmu?. Rize, 3-2'den sonra ma?? son d?d??e kadar domine etmi?. Galibiyeti dibine kadar hak etmi?ler.
                        Le? gibi mac oldu ,rizede galibiyeti hak etmedi ama kazanmasi iyi oldu

Yorum Yap

Aslı Emrah Duro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ahaaa bu ne ya! Hikmet Bonapart...

Yorum Yap

Gs zaten buralar? haketmiyordu. Ts ma??nda ve bir sonraki ma?ta hakemler hayata d?nd?rm?st?. Oynad??? 1-2 mac var ve onuda 45 dakika oynad?lar. Gen?ler ma??n?n 2. yar?s? mesela. Fener ma??nda bala 1 puan ald?lar. Ligteki yerini asla haketmiyordu zaten...

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Emrah Duro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ahaaa bu ne ya! Hikmet Bonapart...
                              Fatih Terim mi ?akma Hikmet Karaman, Hikmet Karaman mi ?akma Terim ??karamad?m oldum olas?.😀 Ama ikiside fazlas?yla itici,bu bir ger?ek.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Trabzonin aldigi penaltiya bakiyorumda uydurma resmen.
                                Sesini cikartip masaya yumrugunu degil ustune cikip tepindindinmi ertesi gafta kararlar degisiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X