Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

lideriz yine haftaya bu beyoglu yosmalar?n? evire ?evire yenemezsek yaz?klar olsun bize

Yorum Yap

Bu g?zel oldu, ?ok g?zel oldu

Yorum Yap

ne le? bir tak?ms?n antep ya..2 pas yap?p adamlar?n ?zerine gidemediniz..
        neyse ?yle ya da b?yle antep gibi le? bir tak?ma puan kaybetmeleri ?ok ekstra oldu..

Yorum Yap

adamlar?n penalt?s?n? yedi ?erefsiz

neyse buna da ??k?r

oh be

Yorum Yap

Lider Be?ikta? :-D

Yorum Yap

Bu hafta tanr? bizden yanayd?

Yorum Yap

Direkten d?nen top ve son dakikalar ?mr?m? ??r?tt? resmen

Yorum Yap

Penalt?yla ilgisi yok futboldan ?nce p.?li?i ??renen tipik T?rk futbolcusu, geriden gelen adama ??karsa bo? orta yapacak, d?nen top birde direkten d?nd? o ?akal?n y?z?nden bizim liderlik gidiyordu az kals?n...

Yorum Yap

Oh beee...
                    Ulan totem yapay?m dedim izlemedim, buradaki yorumlardan takip ettim stres manya?? oldum burda .. Bizim ma?larda bu kadar stres olmuyorum.. 😀

Yorum Yap

antep k?me d??er umar?m. b?yle rezil tak?m g?rmedim ben. antep 1 eses 2. yeminle ziyan tak?mlar.

Yorum Yap

Demek ki neymi?; umutsuzlu?a gerek yokmu?

Yorum Yap

Alper Potuk aya?a bast? sar? verdi Topal 10 kere at?lmal?yd? atamad?. Penalt?dan sonra bir tek Mrakovic pozisyonu hari? b?t?n haklar?n? fbden yana kulland?

Yorum Yap

Su fenerliler artik aglamasin ya hayatimda gordugum en net penaltilardan birini kasitli olarak vermedi hakem resmen korktu boyle birsey olamaz ya

Yorum Yap

Son dakikada Antep'in penaltisini bize karsi olsa calarlardi, eminim.

Yorum Yap

ulan o poziyon g?khan veya caner olsa 40 metreden ?alard? ?erefsiz ama antebe ?alamad????...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X