Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu rezalet ned?r b?yle daha ?lk mactan baslad?lar

Yorum Yap

b?yle durumlar? k?f?rs?z ifade edemem, o y?zden bi?ey yazm?yorum

Yorum Yap

D?nk? ma? ve bug?nk? ma? hakemlerin gs-fb lehine kuruldu?unu g?steriyor. ?lk iki yine bunlarda olsun isteyecekler.. ellerinde geleni de yapacaklar.. y?netimin a??klama yapmas? ve ortal??? aya?a kald?rmas? laz?m.

Yorum Yap

Yonetim cikip aciklama yapmalidir. Ayni durumda FB olsaydi gundemi bu hakemle mesgul ederlerdi. Fikret Orman susarak, sirin gorunerek bu isi cozecegini zannediyorsa agir bir sekilde yaniliyor.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Eski?ehir ba?kan? kukruyor ntvde
            Ne diyorr

Verdi yeti?tirdi hakeme, mhkye, federasyona sert bi sekilde ba??rarak ...
            Adam canli yayin da kalp krizi gecirecekti nerdeyse ama ne konusa bos bu eyyam en cok anadolu takimlarini eziyor

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Eski?ehir ba?kan? kukruyor ntvde
              Ne diyorr

Verdi yeti?tirdi hakeme, mhkye, federasyona sert bi sekilde ba??rarak ...
              Adam canli yayin da kalp krizi gecirecekti nerdeyse ama ne konusa bos bu eyyam en cok anadolu takimlarini eziyor

Yorum Yap

Bizim Osmanl? ma??nda bunu vermedi ?eref Yoksunu Alper Ulusoy

https://pbs.twimg.com/media/CZBWI_PWkAAggIc.jpg

Yorum Yap

biz en iyisi transfer falan yapmayal?m, hi? de?ilse param?z cebimizde kal?r!

Yorum Yap

Bu ?erefsiz ahlaks?z sikecikeri kadikoyde sevmedikce(!) benim icim sogumaz ..!!!
                    Kusura bakmayin sevdirmezler... FB'yi kendi sahasinda yenmek isteyen takim 3 hakemi de yenecek kalitede olmali ki bu tur bir guc dengesi de olamaz bizim lig de. Yabanci hakem olsaydi FB'ye kesinlikle puan vermeyiz derdim. Ama bence FB macina en iyi ihtimalle beraberlik yazin.

Yorum Yap

mehmet topal yaz?klar olsun. sana "efendi" dedi?im g?nler i?in kendimi keriz gibi hissediyorum...

Yorum Yap

Eski?ehir ba?kan? asporda opulmus s?pa gibi bakiyo etrafa

Yorum Yap

Aslı Kaan Karag?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          mehmet topal yaz?klar olsun. sana "efendi" dedi?im g?nler i?in kendimi keriz gibi hissediyorum...
                          ?zellikle bu sene ?ok sap?tt?.
                          para m? de?i?tirdi, forma m? ??zemedim

Yorum Yap

Aslı Kaan Karag?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            fenerde efendi top?u yok. G?khan g?n?le bile burda efendi falan dendi ama o da ?irkef sinsi biri futbolda

Yorum Yap

Mehmet topalla gokhanin bi pozisyonu vard? ge?en sene kadikoyde ondelerdi rakip bast?r?yor bunlar son dakikalarda vakit ge?irmek istiyor bi pozisyon oldu ikiside sahan?n disinda sakatl?k ge?iriyordu s?r?nerek sahan?n i?ine girdiler oyun ba?lamas?na diye o pozisyonda anlad?m bunlar?n karakterini...

Yorum Yap

yav ne efendisi ya..a'dan z'ye yav?ak, sinsi, kahpe alay?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X