Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mhk: Hakemler artik kolay duduk calmayacak

Yorum Yap

yazd?m sildim. ne olup bitti?ini hepimiz biliyoruz.

Yorum Yap

Ohaa nas?ll penalt? o ya bence su penalt?dan sonra bosuna transfer yapmayal?m sonuc belli yani yaz?klar olsun b?le lige bu ?erefsiz lig i?in biz ?ok ?erefliyiz

Yorum Yap

?erefsizlerrrrr Allah belan?z? versin sizin hakem gibi .

Yorum Yap

Aslı Harun Erdem tarafından Gönderilmiş
            ?u penalt?y? g?rd?kten sonra n?beti b?rakt?m. Gerek yok. ?zmeyin kendini bo?una. Allah b?yle d?zenin belas?n? versin.
            Ma?? 38.dakkada a?t?m ?ncesinde bi?eymi oldu.

G?ntekin:2. Yar? ne olur?
            R?dvan:Hakem arkada? ne isterse o olur.

R?dvan bile rezaleti kabul etti

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Gidicez kad?k?yde eze eze yenicez bu seref yoksunlar?n? ba?ka ?are yok

Yorum Yap

artik sahada hakemleri yaptiklarina hic takilmiyorum, senaryo ve bunu oynayanlar hic degismiyor. ayni hareket fener ceza sahasinda olsa yerdeki adam top gectikten sonra ayagini kaldirdigi icin tehlikeli hareketten sari yerdi. bu duzen boyle, ne yapacaksin elden ne gelir.

bu yuzden izliyoruz bizde

Yorum Yap

NTV Yuzde Yuz futbol programinda ilginc bir sey yasandi: Ridvan hakeme salliyordu ki yayin birden reklama girdi. FB lobisi sampiyonluk icin cok kararli.

Yorum Yap

Ka? milyon insan beddua ediyor bi tanesi tutmuyor bu adileri onu anlam?yorum

Yorum Yap

Bu nas?l bir penalt?d?r, twitter'da g?rd?m pozisyonu. Penalt?y? alan futbolcunun vicdan? rahat m?d?r acaba?

Yorum Yap

Rezillik ya ... hi?bir?ey oynamadan hakem sayesinde gol att?lar .. bizde bi tarafim?z? y?rtal?m ?ampiyon olaca??z diye .. Eskidendi hakemi yenmeler . Hakemlerde ne ?eref kalm?? ne haysiyet .. G?z g?re g?re istedikleri gibi at ko?turuyolar bizde seyrediyoruz..

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          NTV Yuzde Yuz futbol programinda ilginc bir sey yasandi: Ridvan hakeme salliyordu ki yayin birden reklama girdi. FB lobisi sampiyonluk icin cok kararli.
                          Ntv devam edio

Yorum Yap

Aslı Bora K?ken tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Harun Erdem tarafından Gönderilmiş
                            ?u penalt?y? g?rd?kten sonra n?beti b?rakt?m. Gerek yok. ?zmeyin kendini bo?una. Allah b?yle d?zenin belas?n? versin.
                            Ma?? 38.dakkada a?t?m ?ncesinde bi?eymi oldu.

G?ntekin:2. Yar? ne olur?
                            R?dvan:Hakem arkada? ne isterse o olur.

R?dvan bile rezaleti kabul etti

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
                            hakem ?nce renklilerin net penalt?s?n? vermedi. onun etkisinin olaca??n? ima etmi?tir b?y?k ihtimalle.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Vallahi ?nceki pozisyona ke?ke penalt? verseydi dedim ??nk? 1 hafta uslu a?layacakt? sora hakem resmen penalt? uydurdu. Bir halt oynad?klar? yok ama Eses le? gibi tak?m umudum da yok.
                              Uslu cikip penalti pozisyonu penaltiydi dogru karar der sonra hakem 1 penaltimizida vermedi der hakeme giydirir oyle igrenc bir mahlukat kendisi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Vallahi ?nceki pozisyona ke?ke penalt? verseydi dedim ??nk? 1 hafta uslu a?layacakt? sora hakem resmen penalt? uydurdu. Bir halt oynad?klar? yok ama Eses le? gibi tak?m umudum da yok.
                                Uslu cikip penalti pozisyonu penaltiydi dogru karar der sonra hakem 1 penaltimizida vermedi der hakeme giydirir oyle igrenc bir mahlukat kendisi
                                Bu pozisyona en babas? bile ??k?p penalt? diyemez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X