Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

F?rat g?revini tamamlad?. T?rk futbol tarihinin en sat?lm?? 2- 3 hakeminden biridir bu herif.

Yorum Yap

?imdi mi geldi lan akl?n ba??na geri zekal? gol yemeden ?nce alsaydinda topu ilerde tutmay? deneseydin ya aptal herif

Yorum Yap

Sevin firat sevin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

futbolun katili turk hakemleri besiktasin cocugu firat diye bagiriyolar doyumsuz sigir bunlar

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

F?rat Ayd?nus'a bu ma?tan sonra d?d???n? ast?r?rsak suyun y?n? de?i?ir T?rk futbolunda

Yorum Yap

?imdi burada 2 saattir ?.Ak?n ve Mehti yaz?yoruz.Ka? ki?i de yazd?.Teknik direkt?r olmak bu kadar kolay m??Bizim g?rd???m?z? nas?l g?remez ya?

Yorum Yap

Pozisyonu hala gostermiyorlar

Yorum Yap

adamlar hala futbolun katili t?rk hakemleri be?ikta??n ?ocu?u diye ba??r?yor, yok ama az?c?k haysiyet olsa ?u hakemde ulan bu kadar tuttum yine bana sall?yolar sizmisiniz sallayan derim do?rar?m ama nerde o y?rek.

Yorum Yap

Abi bu duzende sampiyon olmak gercekten cok zor bir hadise be

Yorum Yap

Besiktasin cocuguymus ondan olsa olsa o cocugu olur

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Pozisyonu hala gostermiyorlar
                        Ayar cekiolar su an

Yorum Yap

f?rat bizim ?ocu?umuzmu? ulan f?ratla in?n?de az derbi kazanmad?n?z it o?lu itler.

Yorum Yap

F?rat o kadar emek verdin y?llard?r adamlar hala sana Be?ikta??n ?ocu?u diyorlar.??k?p art?k a??klama yap,ben hasta fenerliyim de yaz?k sanada

Yorum Yap

?yi oldu , yoksa sivas son dakikaya kadar yaslanacak ve son dakikalarda yiyip 2-1 kaybedecekti , ?imdi biraz sald?r?r hi? de?ilse de 2-2 olur ma?.

Yorum Yap

Fener'in yatak arkada?? olan tak?mdan ne bekliyordunuz ki, gese-Akhisar ili?kisinin bir ba?ka versiyonu..

Bizin y?netim sessiz durdu?u s?rece, bu hakemler daha ?ok at ko?turur bu ligde. Tiyatrosuna t?k?rd???m?n ligi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X