Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

https://pbs.twimg.com/media/CVkA8KdXIAA8Or1.jpg:large Bu pozisyondan bahsedilmeyecek,Topal'?n att??? dirsek ve tekmelerden bahsedilmeyecek ama s?rekli q7 konu?ulacak.

Yorum Yap

Haftaya basaksehir bunlari yener

Yorum Yap

B?z on k?s? kald?km? dag?l?yoruz adamlar ?k? kere yen?k duruma dustuler yakalad?lar. Son dk da d?rekten dondu

Yorum Yap

Aslı Ozgur Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu hafta lideriz al?nt?m? yapar?m..
          Fark a??lmas?n bana yeter.
          Umar?m yan?l?r?m ve beni de dahil edip al?nt?n? yapar ve rezil edersin
          rezil etmek ne demek karde?im birlikte sevinelim ge?en hafta liderli?i b?rakaca??m?z? bu hafta lider olaca??m?z? s?ylemi?tim taa 2 hafta ?nce fener iyi falan de?il antepte iyi tak?m de?il ama antep puan alaca??n? biliyordum fenerden b?yle ac? ac? oldu gs ma?? kritik kazan?rsak ilk yar? lider bitirece?iz in?allah 41 puanla

Valla g?zel oldu.
          Haftaya 21:45'de de ayn? psikolojide oluruz umar?m.

Yorum Yap

caner abisi aya??na basm?? net penalt? (not : ben ayak operasyonu olmasa bile o ittirmeye bile gs ve fb nin ?ok penalt? ald???n? g?rd?m)

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              B?z on k?s? kald?km? dag?l?yoruz adamlar ?k? kere yen?k duruma dustuler yakalad?lar. Son dk da d?rekten dondu
              ?are set oyunu + kaliteli bekler

Yorum Yap

Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu penalt? de?il midir arkada??

https://vine.co/v/i7iipq1YwLE
                Bence Antepli oyuncu ?ok kolay birakti kendini yere, bende olsam vermezdim. Ama Fenerli Mehmet Topal kart g?rmeden nasil bitirdi ma?i hayret ettim, zaten hakem penaltidan sonra Fener leyhine ?alismaya basladi. Ama genel olarak hakemi begendim.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Haftaya Fb Ba?ak?ehir'le oynuyor,Ba?ak?ehir ma??n? izlemedim ama 2-0 iken 89'uncu dakikada Bekir kart g?rm?? cezal? duruma d??m??. ?zleyen arkada? var m?? kart hakl? m?yd? yoksa eyyam i?in mi g?rd?.
                  ?yi olmu? bekirin cezal? olmas? eyyam yapard?

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?are set oyunu + kaliteli bekler
                    Bizde 6-8 numaralar ile set oyunu oynayamazsin. Tolgay dahil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bence Antepli oyuncu ?ok kolay birakti kendini yere, bende olsam vermezdim. Ama Fenerli Mehmet Topal kart g?rmeden nasil bitirdi ma?i hayret ettim, zaten hakem penaltidan sonra Fener leyhine ?alismaya basladi. Ama genel olarak hakemi begendim.
                      Alttan aya?a da basma var gibi, ayn? pozisyon Fenere olsa ?alard? ama o g?zle bakmak laz?m. A??k?as? yemedi ?alamad?.

Yorum Yap

ayag?na bas?yor her t?rl? penalt?

Yorum Yap

Caner'in topla alakas? yok, 2 eliyle direk rakibini saf d??? b?rakm?ya ?al???yor, sonra kendini frenliyor ama i? i?den ge?mi? oluyor. Antep'li futbolunun kendini b?rakmas? ?nemli de?il. O geli? zaten penalt? hareketi, itme hareketinin ?iddeti ?nemli de?il.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Haftaya Fb Ba?ak?ehir'le oynuyor,Ba?ak?ehir ma??n? izlemedim ama 2-0 iken 89'uncu dakikada Bekir kart g?rm?? cezal? duruma d??m??. ?zleyen arkada? var m?? kart hakl? m?yd? yoksa eyyam i?in mi g?rd?.
                            ?yi olmu? bekirin cezal? olmas? eyyam yapard?
                            ?yi olmas?na olmu?ta son 2 sar? kart? arka arkaya Fener ma??ndan ?nce bana biraz garip geldi

Yorum Yap

Bunlar?n adam gibi deplasmanlar? 2.yar?da. Ahkisar, Bursa, trabzon, antalya, hatta eski?ehir(in? yar?n kazan?r da ?mitlenirir), konya. O y?zden 2.yar? daha da puan kaybedicekler. Uefa ma?lar? ve yorgunluk vs de olucak

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bunlar?n adam gibi deplasmanlar? 2.yar?da. Ahkisar, Bursa, trabzon, antalya, hatta eski?ehir(in? yar?n kazan?r da ?mitlenirir), konya. O y?zden 2.yar? daha da puan kaybedicekler. Uefa ma?lar? ve yorgunluk vs de olucak
                                Bence UEFA ya kalamayabilirler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X