Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Oh bee, strese girmi?tim lan! Neyse ki kaybetmedi Antep.

Kalk?n bakal?m baban?z?n koltu?undan!
    Liderli?i ??yle ayak ucumuza koyun bakim

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ozgur Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu hafta lideriz al?nt?m? yapar?m..
      Fark a??lmas?n bana yeter.
      Umar?m yan?l?r?m ve beni de dahil edip al?nt?n? yapar ve rezil edersin
      rezil etmek ne demek karde?im birlikte sevinelim ge?en hafta liderli?i b?rakaca??m?z? bu hafta lider olaca??m?z? s?ylemi?tim taa 2 hafta ?nce fener iyi falan de?il antepte iyi tak?m de?il ama antep puan alaca??n? biliyordum fenerden b?yle ac? ac? oldu gs ma?? kritik kazan?rsak ilk yar? lider bitirece?iz in?allah 41 puanla

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        antep k?me d??er umar?m. b?yle rezil tak?m g?rmedim ben. antep 1 eses 2. yeminle ziyan tak?mlar.
        valla rezil mezil gs yede fb ye de ?elme takt? adamlar,kaliteli olupta ne kalitesizlikler g?rd?k biz bu ligde ben memnunum antepten helal olsun mutlu hoca.
        2-1 yenildiler gs ye.
        1-1 bitti diye akl?mda kalm??, evet ?yleymi?.

Yorum Yap

Bu arada Hac? Osman?n o?lu se?imi kaybetti

Yorum Yap

Antep ?ok le? bir tak?m ama FB'nin ilk haftalardaki k?t? futbolundan uzakla?t??? ortada, ?ok ?etin bir ?ampiyonluk m?cadelesi olacak.

Yorum Yap

topal hakemin akraba falan heralde diegonun penalt?da komediydi iyiki almam???z

Yorum Yap

Antep rezil oynad? ba?ka tak?m olsa fb kaybetmi?ti b?y?k ihtimal b?yle le? futbol yok.K?me d??ebilirler bence bu futbolsuzlukla.

Yorum Yap

Antep les diyorsunuzda antepte oguzhan frikikten yazmasa puan kaybediyorduk ve baya kotu oynamistik o mac. Fenerden puan aldilar ama cesaretli oynasalar yenebilecekleri macti. Korktular resmen

Yorum Yap

Aslı Ozgur Ortak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    topal hakemin akraba falan heralde diegonun penalt?da komediydi iyiki almam???z
                    Ben de anlamad?m adam k?rm?z?y? hak etti faul bile vermedi.
                    ma? boyu adam lehine s?rekli ?ald? faulu.

Yorum Yap

mehmet topal,g?khan g?n?l,sel?uk inan gibi oyuncular gerek kabiliyetleriyle gerek oyun bilgisiyle gerek kurnazl?klar? ve sinsilikleriyle ligi domine ediyorlar ger?ekten ma? i?inde ?ok etkililer ve bunu t?m sezona homojen yayabiliyorlar her y?l ilk ikiyi payla?malar?n?n nedeni bu oyuncular.

Yorum Yap

Bu penalt? de?il midir arkada??

https://vine.co/v/i7iipq1YwLE

Yorum Yap

Kadikoy endeksli takim olduklari icin, Turkiye'nin en rahat deplasmaninda en kotu takima karsi bile kazanamiyorlar, son dakikada hakem verse penaltiyi yine maglup olacaklar buyuk ihtimal.
                          Turkiye'de hakemler kimi isterse ona maca kazandirir, Antep'in penaltisindan sonra hakem, Fb lehine alip topu kendi vurmadigi kaldi.
                          Haftaya Belediye bunlari 0-0 a kitleyebilir.
                          Haftaya ne yapip ne edip Gs'ye yenilmemek lazim. Bir de Gs'yi yenip Kadikoyspor berabere kalirsa 3 puana cikardik mi farki mukemmel olur.

Yorum Yap

Antepli futbolcu r?portaja ayakkab?s? elinde ??kt?[emoji3]

Yorum Yap

Haftaya Fb Ba?ak?ehir'le oynuyor,Ba?ak?ehir ma??n? izlemedim ama 2-0 iken 89'uncu dakikada Bekir kart g?rm?? cezal? duruma d??m??. ?zleyen arkada? var m?? kart hakl? m?yd? yoksa eyyam i?in mi g?rd?.

Yorum Yap

Valla Antep son 3-4 senedir cok kotu hatta ligin en zayif takimlarindan birini kuruyorlarlar ama bir sekilde ligde kaliyorlar..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X