Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kucuk eniste smokini buyuyunce de mi giyecekmis

Yorum Yap

GS TV, Galatasaray'?n ge?en sezon ?ampiyonlar Ligi'nde att??? golleri izleyicilerle payla??rken skorlar? sans?rledi.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Can Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        GS TV, Galatasaray'?n ge?en sezon ?ampiyonlar Ligi'nde att??? golleri izleyicilerle payla??rken skorlar? sans?rledi.

9 ma?t?r CL de galibiyet alam?yorlar. Gollere mi kalm??lar. Ah yaz?k. Beter olsun ?erefsizler.

Yorum Yap

Fenere koymak g?zel de, gese'ye koymay? iple ?ekiyorum. Bunlara ac?madan koymam?z laz?m. Nefret ediyorum ya nefret! Camiadan taraftar?ndan, heryerlerinden riya ak?yor pislik bir kul?p.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

att???n?n 4 kat? gol ye ... sonra ?s devler liginde onuda sans?rle, acizzz k?pekkler daha beter olucaks?n?z in??alaah

Yorum Yap

Bunlar?n kendine ait basket salonu yok de mi ? Ho? Toki olmasa stadlar? da olmayacakt?. Senelerdir maket ??kart?p durdular. Sonra Toki geldi stad yapt?da ?imdi oynuyorlar devletin stad?nda...

Yorum Yap

Yorum Yap

Alaman y?ld?z, Astana kar??s?nda hi?bir varl?k g?steremedi. S?rrrr Hamza Hamzao?lu da 68. dakikada Podolski'yi oyundan ald?. Bu karara olduk?a sinirlenen tecr?beli futbolcu; X'erlerr b?yle tak?m? naralar?yla kul?bede su ?i?elerini tekmeledi

Yorum Yap

Alin biraz neselenin

http://www.gscimbom.com/forum/f16-gh.../index118.html

Yorum Yap

Wesley Sneijder: "Ben ?ampiyonlar Ligi'nde oynamaya devam etmek istiyorum. Buras? T?rkiye Ligi'nden ?ok daha farkl?."

Yorum Yap

pislik cibiliyetsiz haysiyetsiz ?erefsizler

uyuz oluyorum ?unlara

Yorum Yap

Y?netim hamza dan rapor istemi?, hamza da y?netime tepki olarak rapor yollamam??.

Bu g?nler iyi g?nleriniz iyice kar???n birbirinizi yeyin.

Yorum Yap

Konuyla pek alakas? yok ama Ceyhun Y?lmaz Galatasarayl? imi?. Ben o adam? y?llard?r Be?ikta?l? san?yorum. Niye ?yle oldu acaba?

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Konuyla pek alakas? yok ama Ceyhun Y?lmaz Galatasarayl? imi?. Ben o adam? y?llard?r Be?ikta?l? san?yorum. Niye ?yle oldu acaba?
                              Bildim bileli gs li o. Hatta ilk g?rd???mde direkt bu kesin gs lidir demi?tim
                              21 program?nda hep gs lilere yalan?yor nerdeyse ayaklar?n? ?pecek gs de oynam?? top?ular?n programda.

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bildim bileli gs li o. Hatta ilk g?rd???mde direkt bu kesin gs lidir demi?tim
                                21 program?nda hep gs lilere yalan?yor nerdeyse ayaklar?n? ?pecek gs de oynam?? top?ular?n programda.
                                Hmm, oynad??? bir film ya da dizide Be?ikta?l? karakteri canland?rd? da benim akl?mda ?yle mi kald? acaba? Her neyse. Takip etti?im kadar?yla iyi bir insan. Fanatik bir a?z? ve Galatasarayl?larda g?r?len itici ?zellikleri yok. Tabi ekranda g?rd???m kadar?yla.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X