Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2022 Dünya Kupası

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Hasan Erdem Ozacar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ah aboubakar
    Yalan yok ben Abuşu yine isterim. Keşke alsak.

Yorum Yap

Aslı Cem Agirgol tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yalan yok ben Abuşu yine isterim. Keşke alsak.
      Yaptıklarını bilen ve şahit olan teknik heyet ve yöneticilerin alacaklarını sanmıyorum. Bu karakterde bir adamın para için şike yapmayacağının garantisi de yok

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yaptıklarını bilen ve şahit olan teknik heyet ve yöneticilerin alacaklarını sanmıyorum. Bu karakterde bir adamın para için şike yapmayacağının garantisi de yok
        Yaptığı şeyin para için şike yapmaktan en ufak farkı yok zaten

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Güneş tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yaptığı şeyin para için şike yapmaktan en ufak farkı yok zaten
          Koca dünyada bir o kalsa yine istemem sakat numarası yaptıktan sonra takılsın arabistan falan uzak dursun bizden yine aynı şeyi yapmıycagını kim garanti edebilir.

Yorum Yap

Hollanda'nın kalecisi Noppert iyi bir kaleci gibi duruyor. Transfermarktte değeri 2 milyon euro olarak gözüküyor ve Heerenveren'e bonservissiz transfer olmuş bu sene. Yabancı sınırı değişecekse yakından takip edilmeli

Yorum Yap

.
              En son düzenleyen Tolgay Tolga; 04-12-2022, 19:20. Sebep: .

Yorum Yap

Messi 4 maç 3 gol 1 assist, üstelik mükemmel top oynadı Arabistan maçı hariç.

Yorum Yap

Senaryo belli Arjantin max yarı finale kadar gidip elenecek maç sonu Messi göz yaşlarıyla milli takımı bırakacak

Yorum Yap

Aslı Tolgay Tolga tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sırf Real Madrid de oynadığı icin" Ronaldo Abe " diyen futbol cahilleri,Messinin karşısında hala daha cingeneyi savunuyorsa futboldan anlamıyor.Arjantini tek başına sırtlıyor. Ronaldocularda biliyor en iyi messi ama kibir yapıyorlar.
                    Sen kimsin ki insanları cahil, futboldan anlamıyor diye yaftalıyorsun. Kendiniz gibi düşünmeyen insanlara saygı duymayı öğren önce. Bana göre en iyisi messi de geç. Terbiyesizlik yapmaya gerek yok.

Yorum Yap

Aslı Tolgay Tolga tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sırf Real Madrid de oynadığı icin" Ronaldo Abe " diyen futbol cahilleri,Messinin karşısında hala daha cingeneyi savunuyorsa futboldan anlamıyor.Arjantini tek başına sırtlıyor. Ronaldocularda biliyor en iyi messi ama kibir yapıyorlar.
                      herkes istediğini savunabilir bundan neden rencide oluyorsun kimseye cahil vs yakıştırma yapma Beşiktaş hariç fanatiklik yapıcaksan git messi vs kimi destekliyorsan onun köşesinde yap.

Yorum Yap

Aslı Tolgay Tolga tarafından Gönderilmiş
                        Kaç yaşında adamsın,yazacağız şimdi olmayacak
                        Akıl yaşta değil başta diye boşuna demiyorlar

Yorum Yap

Ronaldo'cu ve diğer arkadaşları kırdığım ve haddimi aştığım için özür diliyorum..Maçın heyecanıyla birlikte Messi sevgimi muballağ ederek ifade etmek istedim.

Yorum Yap

Mbappe muhtemelen hiçbir zaman Ronaldo ve Messi kadar saygı göremeyecek ama inanılmaz bir seviyeye ulaştı ve işin komik tarafı bu hala top noktası değil daha sadece 23 yaşında

Yorum Yap

Eskiden tabiki dünya futboluyla daha iç içeydik, oynadığımız oyunlar izlediğimiz maçlar ile çoğu futbolcuyu tanırdık. Büyük takımların kadrosunun çoğu oyuncusunu bilirdik,hepsinin kadrosunu ezbere sayardık ama şimdi bakıyorum Arjantin'de Messi dışında tanıdığım oyuncu yok, Brezilyada Fransada bu sayısı daha fazla ama hala çoğu oyuncusunu bilmiyorum. Yıldız sayısı azaldı, hatta bitti evet ama oyuncuların popülerlik olayları da bitti artık. Ben eskisi kadar futbol takip edemiyorum ama eskiden aynı şu an benim durumumda olan babam bile en azından benim şuandaki bahsettiğim durumdaki kadar değildi. Yıldız futbolcularla büyümüş, çizgi film olarak Tsubasalar izlemiş bir nesildeki bizler bile bu hale geldiysek, şuanda çevremde gördüğüm kadarıyla futboldan uzaklaşan gençler ile futbol gelecekte nasıl ve nereye gidecek kestiremiyorum gerçekten. Arkadaşlarla evde Beşiktaş heyacanını az çok devam ettiriyoruz ama yine gördüğüm kadarıyla ne benim çocuğum nede onların çocukları hiç ilgilenmiyorlar ne Beşiktaş ile nede futbolla. Dünya kupasında da Güney Amerika takımları hariç taraftar ilgisi de azalmakta. Fifası uefası bu yaşananları gözardı edip önlem almazlarsa futbol gelecekte çok geri planda kalacak maalesef

Yorum Yap

Bu senegal taraftarı tribünde ne çalıyorsa izlerken maçı uykumu getiriyor, aynısı ingiltereyede olabilir uyutup 1 tane atarlarsa şaşırmam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X