Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2022 Dünya Kupası

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2022 Dünya Kupası

2022 Dünya Kupası önümüzdeki pazar günü başlıyor Katar'ın maçıyla.

Messi ve Ronaldo da futbolu bırakmadan önce bu kupayı almak isteyeceklerdir tabi ki.

Ben hep Almanya'yı desteklerdim ancak Messi için bu defa Arjantin diyorum.

İnşallah bol gollü, çok tempolu güzel bi turnuva olur.

Oynanan ülke kötü olsa da hikayesi çok olan bir turnuva güzel geçeceğini düşünüyorum 2-3 takım dışında neredeyse her takımda artık iyi liglerde oynayan iyi oyuncular var bol sürpriz görebiliriz

Yorum Yap

Eskiden Dünya kupası maçlarında bir sürü yıldız izlerdik, şimdi bir elin parmağını geçmiyor yıldız futbolcular. Maçlar sıkıcı oluyor genelde. Eskiden her şey çok daha güzeldi be

Bakalım Messi dünya kupasına ulaşabilecek mi bu sefer..

Yorum Yap

İngiltere almanya yada ispanyadan birisinin kazanacağını düşünüyorum

Bu arada tarihin en berbat dünya kupası olacak bence hem takvimden hemde katar olması sebebiyle, katar'da otelde çalışan bir arkadaşım var sadece ingiliz ve birazda alman taraftarlar rezervasyon yaptırmış istek sıfırmış kısaca. Zaten pakistandan bangladeşten taraftar kiralamış ülkeler komik ama gerçek

Yorum Yap

Kiralık taraftar olayı dev rezalet, turnuvanın büyük keyif vereceğini düşünmüyorum, DK ülke seçimi için kriter futbol ülkesi olmalı, garip bir zamanda garip ülkede turnuva olacak.

Yorum Yap

Dünyanın en iyi iki futbolcusunun jübilesi Katar'da olacak, insan utanırda vermez yahu. Neyse, Messi alırsa tartışmasız GOAT olacak, umarım Arjantin alır ama zor gibi. Şu ülkeye İtalya'dan koç ithal edin, en son Zanetti, Samuel falan hatırlıyorum başka da adam gelmedi savunmaya herhal.

Yorum Yap

Dunya tarihinin en dandik dunya kupasi olacak organizasyon olarak muhtemelen, bu adamlara sirf para icin dunya kupasi yaptirirsan sonuclari belli zaten.

Yorum Yap

Janssen 11 Weghorst yedek yatacak yerin yok van gaal

Yorum Yap

Şanlı İngilteremiz güzel başladı..

Yorum Yap

Taraftarın futbolun tüm dinamiden daha büyük bir temaşa olduğunu hepimiz her seferinde görüyoruz. Yine tribünlerde boşluklar ve oluşmayan iyi atmosferden dolayı aslında hiç de fena başlamayan turnuva çok daha alt seviyede gözüküyor

Yorum Yap

DK 56 ve Arabistan 1-0 dan 10 dkda 2-1 yaptı. Messi rezalet oynuyor hatta oynamıyor bile, şimdi 30 dk onun için aşırı önemli.

Yorum Yap

Messi hayatının en büyük imaj sarsıntısını yaşayacak sanırım. Rezalet top oynadı, resmen sahada yetenekli bi oyuncu izlenimi vermedi. Ne adam geçebildi, ne özel bir hareket yapabildi ne de takımı zordayken sorumluluk alabildi. Di Maria kadar dahi oynayamadı.

İyi bi Messi'ci olarak hayatımda ilk defa Messi'yi bu halde gördüm.

Yorum Yap

Maradona ile kıyaslanan adamın haline bakın HAHAHAHAHAHA

Yorum Yap

Tunus danimarka maçına bakıyorum tunus tribünleri muhteşem gerçekten fena akmışlar katara

Yorum Yap

Herve Renard hocam Arjantin'e futbol dersi verdi çok iyi analiz etmiş bitirdi resmen Arjantin'i

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X