Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Enver Eren
    yanıtladı
    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Futbolun ya?ayan efsanesi.
    Bana g?re aktif futbol oynayanlar i?inde b?rakt??? an "legend" olup "hall of fame"e kafadan girecek 4 oyuncudan biri.

amin.

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Futbolun ya?ayan efsanesi.
    Bana g?re aktif futbol oynayanlar i?inde b?rakt??? an "legend" olup "hall of fame"e kafadan girecek 4 oyuncudan biri.

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı

Hahaha Zlatan

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı

hahaha Zlatan

Zlatan reklam panosu kiralam?? ve "Manchester, Zlatan'a ho? geldin" yazd?rm??

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...tana-hosgeldin

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı
    Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Zlatan ?brahimovic ge?ti?imiz g?nlerde Manchester United'a transfer olaca?? iddialar?n? reddetmi? ve bu y?l UEFA Avrupa Ligi'e kat?lacak olan Manchester United'? k???mseyerek "Per?embe g?nleri ma? yapmay? sevmiyorum" ifadelerini kullanm??t?.
    Avrupa ?ampiyonas?nda Per?embe ma? yapt?ysa demek ki sevmeye ba?lam??t?r ( YAPMADI )

Bir yorum yaz:

• Tuncay Özata
    yanıtladı

Zlatan ?brahimovic ge?ti?imiz g?nlerde Manchester United'a transfer olaca?? iddialar?n? reddetmi? ve bu y?l UEFA Avrupa Ligi'e kat?lacak olan Manchester United'? k???mseyerek "Per?embe g?nleri ma? yapmay? sevmiyorum" ifadelerini kullanm??t?.

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ibra ManU'ya gitmi?. Mou ile yeniden bi destan yazabilir. Belki y?llard?r alamad??? CL'yi bile alabilir.

[ATTACH]10550[/ATTACH]
    CL'yi alabilmesi i?in 2 sene beklemesi gerekiyor.?n?m?zdeki sene Manu EL'de oynayacak ??nk?
    Ben bu sene alacak diye bi?ey mi dedim abi seneye al?r i?te

Sent from my iPhone using Tapatalk
    En son düzenleyen Erdal Yikit; 01-07-2016, 02:13.

Bir yorum yaz:

• Ramazan Tülen
    yanıtladı
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ibra ManU'ya gitmi?. Mou ile yeniden bi destan yazabilir. Belki y?llard?r alamad??? CL'yi bile alabilir.

[ATTACH]10550[/ATTACH]
    CL'yi alabilmesi i?in 2 sene beklemesi gerekiyor.?n?m?zdeki sene Manu EL'de oynayacak ??nk?

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  ?bo.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  63.9 KB

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Hangi tak?ma transfer olaca?? merak konusu olan Zlatan Ibrahimovic, Almanya 4. Lig ekiplerinden Rot Weiss Oberhausen'den olduk?a ilgin? bir teklif ald?.
    Alman ekibi, Ibrahimovic'in kendilerine transfer olmas? halinde Oberhausen kentinde Monar?iye ge?ilip, ?sve?li golc?y? kral ilan edece?ini a??klad?.

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı
    Aslı Adem Ate?ci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adam gene sallad? ??l???. ?arap gibi adam her ge?en sezon daha ba?ar?l? oluyor .

Sorma

Top da Zlatan ile birlikte gidiyor Ayr?nt?ya dikkat, Emniyet Kemerini de takm??

Bir yorum yaz:

• Adem Ateşci
    yanıtladı
    Adam gene sallad? ??l???. ?arap gibi adam her ge?en sezon daha ba?ar?l? oluyor .

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    Zlatan Ibrahimovic: "Eyfel'in yerine heykelimi dikerlerse kalaca??m? s?ylemi?tim. PSG yetkilileri ?l??m yap?yor. Eyfel'den y?ksek bir heykel olabilir."

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Adam bu sefer de u?an g???sle gol atm??

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X