Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Biz o tart??may? kapatmam?? m?yd?k ya

Bir yorum yaz:

• Tufan Tokadci
    yanıtladı
    Aslı Ferhat U?urlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    has golc? m??
    sen el fenomeno ya yeti?medin san?r?m
    ibraya k?t? demiyorum yanl?? anla??lmas?n sak?n. ibrada kral golc?d?r.
    ama benim g?r???m golc? deyince el fenomeno Ronaldo' nun yeri ayr?d?r
    Aynen,El Fenomeno ba?kad?r.
    O adam?n ya?ad??? sakatl?klar? bir ba?kas? ya?asa,hayat?n?n geri kalan?nda y?r?yemezdi san?r?m.
    ?zledik be ger?ek Ronaldo !

Bir yorum yaz:

• Fahri Capci
    yanıtladı
    ronaldenyo dan daha iyi .

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    Cr7 ile birlikte oynamas?n? hep istemi?imdir ama denk gelmedi. Zaman?nda Barcelona'ya gidince ?ok ?z?lm??t?m. Orada da d??lad?lar zaten adam? Messi sempatizanl??? y?z?nden.

Yaln?z Barcelona'ya gitti?i zaman iyi bir kaz?k atm??t? Mourinho, ard?ndan da ?ampiyonlar Ligi'ni kazanm??t? o kadroyla

ps: ?u adam CL kazanamad? ya, ?ok ?z?l?yorum be.

Bir yorum yaz:

• Bilal Pay
    yanıtladı
    Ronaldocuyumdur ama bu adam bi de?i?ik tarif edilemez bi egosu kendine has tarz? var canl? izledi?im i?in ?ansl? hissediyorum kendimi

Bir yorum yaz:

• Sergen Pervance
    yanıtladı
    ?brakadabra sevmeyen yoktur, herkesin sempati duydu?u bir oyuncudur.

Jag ?r Zlatan "ben Zlatan" kitab?n? okuman?z? tavsiye ederim m?thi? an?lar?n? anlat?yor, aile sorunlar?, d??lanma, vs.

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Ferhat U?urlu
    yanıtladı
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    has golc? m??

Abi ben tek has golc? Zlatan demedim ki. Has golc?lerden biridir dedim. B?ylesine gol ile i? i?e olan, inan?lmaz goller atan ?u d?nemde ba?ka forvet var m??
    El Fenomeno'yu da izledik. O da has golc?n?n dibidir zaten. Bir ?ey inkar etti?imiz yok. Sezar'?n hakk? Sezar'a. ?u d?nemde tart??mas?z ?bra iyidir. Ama ayn? d?nemde Ronaldo ve ?bra olsayd? o zaman belki de Ronaldo derdim.

ps: ?bra'n?n idol? Ronaldo idi. O y?zden konu kapan?r

tamam yahu k?zma yanl?? okumu?um
    ?bra'n?n idol? Ronaldo idi. O y?zden konu kapan?r

Bir yorum yaz:

• Erdal Yikit
    yanıtladı
    has golc? m??

Abi ben tek has golc? Zlatan demedim ki. Has golc?lerden biridir dedim. B?ylesine gol ile i? i?e olan, inan?lmaz goller atan ?u d?nemde ba?ka forvet var m??
    El Fenomeno'yu da izledik. O da has golc?n?n dibidir zaten. Bir ?ey inkar etti?imiz yok. Sezar'?n hakk? Sezar'a. ?u d?nemde tart??mas?z ?bra iyidir. Ama ayn? d?nemde Ronaldo ve ?bra olsayd? o zaman belki de Ronaldo derdim.

ps: ?bra'n?n idol? Ronaldo idi. O y?zden konu kapan?r

Bir yorum yaz:

• Berkay Tenteriz
    yanıtladı
    Kitab? "Jag ar Zlatan" ?ok be?enildi.Ek?ide birisi kitaptan al?nt?lar yapm?? ve ?ngilizce bilmeyenler i?in de T?rk?e'ye ?evirmeye ?al??m??.?urada var : https://eksisozluk.com/jag-ar-zlatan--3309806 Bir ?ok an?s?n? kendisi gibi anlatm??.?ok e?lenceli olaylar var.Ama en sevdi?im an?s? ger?ek Ronaldo ile ilgili olan.Direk kopyala yap??t?r yap?yorum.

"ronaldoyu tan?yordum. onun hareketlerini ve h?zlanmas?n? ??reniyordum. bunu tek yapan ben de?ildim o zamanlar, dedi?im gibi. yaln?z kimse benim kadar detayl? izlememi?tir onu. o olmasayd? tamamen farkl? bir tip oyuncu olabilirdim ve ben ?yle kolay etkilenen biri de de?ilimdir. her t?rl? tip insanla tan??t?m. isve? kral?yla ayn? masada yemek yedi?imiz oldu barcelona'da. tamam belki ?atal? yanl?? tutuyor muyum acaba veya 'ekselanslar?' demem gerekti?i yerde 'siz' mi diyorum diye d???nm???md?r. her ne olursa olsun yine de bendim o, kendim oluyordum. ama ronaldo ile farkl?yd?. ben inter'de oynarken o milan'da oynuyordu ve youtube'da benim sak?z ?i?neyerek uzun s?re onu kesti?im bir video var. onunla ayn? anda sahada oldu?umuza inanam?yordum."

Bahsi ge?en video da bu :
    <span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 19px; background-color: rgb(235, 235, 235);">

Bir yorum yaz:

• Erdem Özkan
    yanıtladı
    Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu adam? ?ok seviyorum ya 1 Ronaldo 2 Zlatan

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• ?brahim G?ng?r
    yanıtladı
    Ger?ek 1 numara ibrakadabra

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Ronaldo kendi d?neminin en b?y?k 9 numaras?yd?. Ibra da kendi d?neminin.
    ?kisini de ??kt?klar? d?nemlerden bu yana takip etmi? biri olarak (Zlatan'?n Ajax formas?na bile sahibim, o derece severim) Ronaldo daha b?y?k bir 9 numarayd? tart??mas?z.

Bir yorum yaz:

• Ferhat U?urlu
    yanıtladı
    has golc? m??

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X