Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ek Cum. ve Letonya Ma?lar?n?n Aday Kadrosu A??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bana k?zmay?n ama Emre B.'yi arad?m ma?ta...

Yorum Yap

Yerli futbolcu kalitemiz yerlerde diyece?im iyimser olacak yerin dibinde resmen.

?u kadrodan yurtd???nda oynayabilecek 3-4 oyuncu ??kar en fazla 5 demez.

A?a?? ya?lara bak?yorsun gelen yok, hedef 2018 hedef 2020 yap?lanmaya gidiyoruz konusu da hikaye

?lkede futbol diye bir ?ey kalmad? i?ine ettiler her?eyin

Yorum Yap

Adamlarin aylik kazanci 500 ile 2000 avro arasi degisiyormus...Bizimkilerin primleri bile 10 binden asagi olmuyor...

Yorum Yap

''Onu ?ekme, bunu ?ek!''

Yorum Yap

Hakan ??k?r, ?lhan Mans?z hatta Oktay gibi adamlardan ne ara Burak Umut gibi forvetlere geldik biz ya

Yorum Yap

Yal??n'? yazmay? unutmu?um

Bizim bu seneki stoper alternatifimiz 30'luk yal??nd?...

At?n?'a g?venmiyoruz ,at?n?'a g?venmedi?imiz gibi gen? bir oyuncu aramak yerine 30'luk yal??n'? alal?m alternatif olur diyoruz

Ve bunu bizim en umut ba?lad???m?z adamlardan biri ?nder ?zen diyor.

B?yle bir ?lkede nas?l bir gelecek yeti?ebilir yada ba?ar? sa?lanabilir ki ?

Terim gitti van gaal geldi o gitti x geldi bir?ey de?i?mez. ?nce yabanc? s?n?r?z kalkmal? ve yerli oyuncular rekabete ba?lamal?.

Necip denen arkada? 2008 senesinde nas?lsa ?uanda da ayn?.?nsan birazc?k kendisini geli?tiremez mi ? Yabanc? s?n?r? oldu?u s?rece geli?tirmez. ??nk? biz necip'e muhtac?z. Oynatmak zorunday?z. Ve senelik trilyonlar vermek zorunday?z. Yada o?uzhan yada ?smail yada emre ?olak yada ba?ka birisi farketmez.

Biz kulupler olarak bu adamlara muhtac?z. ?nce bu muhta?l??? kald?ral?m o zaman yerlilerde g.t?n? kald?r?r belki ?lke olarak bir yere geliriz.

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yerli oyuncu kalitemiz ger?ekten ?ok d???k.

Bizim ?lkemizde y?ld?z yada s?per star gibi g?z?ksede g?khan t?re , olcay , umut , gibi hucumcular ile avrupada bir yere kadar gidersin sonra t?kan?rs?n.E?er mevcut kadro ile devam edeceksek X hoca da gelse de?i?meyecek.

Arda d???nda topun aya??na yak??t??? kimse yok sahada. Soldan caner'in ortalar? g?zel , sa?dan g?khan g?n?l iyi bindiriyor o kadar.

Her ne kadar be?enmesek ve ?ip olarak g?rsekte sahada Emre gibi o?uzhan gibi arda gibi topu ald???nda tak?m? rahatlatacak isimler olmal?. Olcay sahada yoktu. T?re dribling tamam ama zihinsel olarak s?k?nt?l? , Umut kazmalar?n kazmas? . Geriye kal?yor hucumda sadece Arda.

Bir zamanlar fark yaratan sergen , t?mer , ilhan , hakan ??k?r , y?ld?ray , nihat , hatta kalede r??t? gibi adamlar vard?. Defansta kap? gibi alpay vard?. ?imdi bak?yoruz tak?ma liderlik yapacak , s?r?kleyecek , rakibe a??rl???n? hissettirecek topu oynayacak ve oynatacak adam gibi kimse yok.

?lke olarak yerli s?k?nt?s? ya??yoruz adam gibi yerli yeti?tiremiyoruz. 30 ya??ndaki olcan galatasaray'?n 33 ya??ndaki yusuf ?im?ek bizim umudumuz oluyor. Bu ?ok net g?steriyor zaten baz? ?eyleri.
              En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 14-10-2014, 01:49.

Yorum Yap

G?kay ?ok do?ru yerden yakalad?n.

Kesinlikle bu ?lkenin aya??na tak?lm?? prangad?r yabanc? s?n?r?. Mutlaka kald?r?lmal?d?r. Ya da 8 9 gibi rakamlara ?ekilmelidir.

Ama benim yurdum insan? yabanc? s?n?r?yla ?lke futbolunun geli?ece?ini zannediyor. Yabanc? s?n?r?n?n tek getirisi anadolu kul?plerinin karaborsac?l?k yapmas?d?r.

Bi halta yaramayan topcular? b?y?klere 5'e 6'ya okutman?n derdindeler.

Yorum Yap

Sergen Yal??n: "Futbolu yeni b?rakan arkada?lar ??ksak, Letonya'y? yeneriz"

Yorum Yap

Sergen hoca olsa ?u milli tak?ma daha ?ok i? yapar. Ciddiyim

Yorum Yap

Terc?man ar?yorum

Yorum Yap

?yle bir duruma geldik ki dun ak?am milli ma??n oldu?unu unuttu?umdan ma?? izlemedim.??te Turk futbolunu bu duruma getirdiler,Be?ikta? d???nda hi? bir tak?m? takip etmiyorum(o da hastal?k oldu?u i?in).Bunun ger?ekle?mesinde eme?i ge?enlere yurekten tebrikler resmen dibe vurduk...

Yorum Yap

gs liler ba?lam?? gs yoksa milli tak?mda yok demeye. yahu cevap yazacam i?lerinde tan?d?klar?m var bu sefer i? ba?ka yerlere gidiyor cevap yazmasam g?n?l raz? de?il,sinirden t?rnak yiyorum.

Yorum Yap

Letonyan?n sahada olan 2 oyuncusunun klub? bile yok didi r?dvan yuh diyorum adamlar para bile kazanmadan i?ini yap?yor milyon euro alanlar? g?r?yoruz bir de

Yorum Yap

O?uzhan'a bi?ey olmas?nda

Yorum Yap

Jeepler mercedes olmaz ise oynamay?z diyenleri g?rd?kten sonra T?rk halk? zaten milli tak?mdan so?umu?tu.

Daha sonra tarafl? kadro se?imler kadrolardaki adaletsizlikler T?rk halk?n?n milli tak?madan iyice so?umas?na sebep oldu.

Digit?rk ihaleyi ald??? g?nden bug?ne kadar kademe kademe d??en kalitemiz ise bu sene dipe vurdu.

T?m zeminlerimiz k?t? ma?lar bo? trib?nlere oynan?yor(passo lig kadar bu duruma zevksiz tats?z tusszu ma?larda b?y?k etkendir ?ahs?m ad?na)

Tak?mlar?n alt yap?lar?nda yetenek yerine torpil konu?uyor.

T?m bunlar birle?ince ?lke futbolu olarak malesef bu g?nleri bile arar?z ilerleyen zamanlarda diyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X