Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Allah'?m bizim hakk?m?z bu sene

Yorum Yap

Fb isi bitti ,sampiyon olamazlar imkansiza yakin

Yorum Yap

Arena'da cimbomu yen ?ampiyon ol. Fb daha ?ok puan kaybeder.

Yorum Yap

Vay babayun kemi?ine...Ben gs puan kaybedebilir, fener kesin al?r diyordum tam tersi oldu.
          Hayat ?ok garip, futbol daha da garip...

Yorum Yap

lig bug?n yeniden bizim elimizde
            sokarim ulan hakeme
            her ma?i 7-0 kazanip ?ampiyon olalim
            hadi ulan bozalim ?u ?erefsizlerin oyununu hadi artik
            comandanteler gelsin ulan!!!

Yorum Yap

Erciyesinki do?ru fenerin gol? ofsayt diegoda aya?? yere tak?yor bence tabi

Yorum Yap

Aslı Emrah Atak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ulan 3. Dk a?t?m 1-0 olmu?, dedim bu ma? izlenmez a?t?m survivor i 1-1 olmu?. A?ay?m m? acaba fener ma??n?
                zaaaaaaaaaaaaaaaa ulan vallahi izlemedim,tuttu be

keyfim yine yerine geldi. ALIN ulan ?u 4 ma??, gelsin ?AMPIYONLUK

Yorum Yap

Yarin yenersek hersey elimizde

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    forumdan takip ediyorum simdi son 10 dakikada erciyesin penaltisi ve golu verilmedi, fenerin penaltisi ve golu verilmedi .

dogru mu?
                    erciyesin penaltisi ve gol? verilmedi fenerin ise sadece 1 penaltisi verilmedi. Attiklari gol acik ofsaytti zaten

Yorum Yap

O kel yan hakemde buyuk sikinti vardi.. erciyes'in buz gibi golunu yedi.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        forumdan takip ediyorum simdi son 10 dakikada erciyesin penaltisi ve golu verilmedi, fenerin penaltisi ve golu verilmedi .

dogru mu?
                        erciyesin penalti gol verilmedi %100 du. fb iicn ise gol ofsayt penalti bence tartisilir gibiydi.

Yorum Yap

ercisyesin golu nizam? fenerin golu d?ye bi?i yok bar?z ofsayt fenerin penalt?da erciyes?n penalt?da tart???l?r bar?z bi?ey yok 2 poz?syonda da.

Yorum Yap

erciyes'in net penalt?s? ve gol? ofsaytla alakas? olmayan gol? verilmedi, fenerin kendini yere atmas?n? hakem yemedi ve sow'un yar?m metre ofsayt oldu?u gol verilmedi.

Yorum Yap

Ericyes'e helal olsun. Galibiyet haklar?yd? ama bize beraberlik de yar?yor. ?N?. haftasonu Gs de puan kaybeder

Yorum Yap

?ans yine aya??m?za geldi art?k sonuna kadar gidelim!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X