Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Veysel Yava? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ya sizi bilmiyorum da tam b?yle g?l?cem bal?kesir ma?? akl?ma geliyo [emoji3]
    gs ile 4 fb ile 6 puan olacakt?...

Yorum Yap

El kabirin foto?raf nedir ?yle ya?

Abi alsak ya la fiyat? uygunsa? Nas?lsa yabanc? s?n?r?da yalan oluyor. Y?rekten oynar valla. Gelsin tak?ls?n.

Yorum Yap

biz koyarsak diego'da gider ismail'de gider emenike'de gider

Yorum Yap

Nihahahahaaaaaaa diye pis pis g?lmek istiyorum ?ok g?zel oldu ?ok

Yorum Yap

fenerliler s?y?rd? galiba

Yorum Yap

Bu hafta baya?? bread exit oldu.
              Doyduk resmen.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Mustafa abi son ?ampiyonlukta da isabetli tahminler yap?yordu ben al??t?gim o y?zden 2 hafta ?nce puan kaybetti?imizde ?ampiyonluktan bahsediyorum diye bana kizanlar vard?. H?l? daha ?ok yolumuz var derbiyi de kimse ?l?m kal?m ma?? gibi g?rmemeli

ba?kan senin ge?irzinhonun gif halini koyar m?s?n, bulamad?m ben =)
                Cepten girmeseydim bulurdum

Yorum Yap

Aslı Turgay Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  El kabirin foto?raf nedir ?yle ya?

Abi alsak ya la fiyat? uygunsa? Nas?lsa yabanc? s?n?r?da yalan oluyor. Y?rekten oynar valla. Gelsin tak?ls?n.
                  Bana holosko muhabbetini hat?rlatt?, bunu alsak gol at?nca kapal?ya geldi?ini d???n?n derdik

Yorum Yap

Aslı Ersan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    biz koyarsak diego'da gider ismail'de gider emenike'de gider
                    2 stoperler 32 yasinda. Emre meireles yasli. Topal 30 oluyor. Webo kuyt yasli. Diego yasli. Gokhan yasli. Sow kontrattan sikintili. Bi canerleri bi alper leri var 3-5 senelik adam.
                    Kadro revize edecekler. Biz bunlara koyarsak; dagilirlar ve toparlanmalari cok zor olur. Ki bizim koymamiz demek, gs nin ikinciligi forse etmesi demek. Cl den de olucaklarki sicak paralari yok. Baksana acun macun yalaniyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      fenerliler s?y?rd? galiba

Ne de olsa 2010 y?l?nda be?ikta? be?ikta? diye ba??ran bir taraftar grubu.
                      Ayr?ca arkada?a kat?l?yorum. ?erefsizsiniz.

Yorum Yap

haftaya yenilirsek puan tablosu yine alt ?st olur...s?yle eziklere koysak,pasa da evinde saibelere koysa....offf... sampiyonluk sansimiz %70 olur

BESIKTAS 57
                        gs 52
                        fb 50

Yorum Yap

yaln?z antudakiler hakkatan sap?tm??lar , sadece 3-5 ki?i de?il hep bir a??zdan ?n?m?zdeki hafta be?ikta?a yenilelim diyor. yahu bunlar nas?l taraftar b?yle. aram?zda b?yle insanlar? d???nemiyorum bile.

?rne?in haftaya fenere yenilelim galatasaray olaca??na fenerbah?e olsun diyen bir ki?i ??kmaz aram?zda.

Yorum Yap

libertad - 15.03.2015 22:03

haftaya be?ikta?tan 1 puan dahi al?rsan?z burada o azizeyede futbolcu bozuntular?nada ana avrat d?md?z gidecem allah belan?z? versin ?erefsizler.

Yorum Yap

Simdi kadikoyde bizi bicmeye cikacak hakem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

adamlar gs olmas?n diye yenmek istemiyor. ama ben fb nin 2. gs nin 3 olmas?n? istiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X