Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bence penalti de?il.
    Bu arada ekmek ??kmad?, kendi ma??m?za bakacaz art?k.

Yorum Yap

Abdullah avci ve puan kayip etme ?Hic bakmayin degmez gs yalakasi hoca orda

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Dalga ge?ilen Sabri'nin att?rd??? gole bak. Burda Serdar'a tap?l?yo bir tane o ?ekil ortas? yok.
        serdar 3 kisi arasindaki demba baya orta yapiyor icerde baska oyuncumuz olmuyor serdarin problemi degil bu

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Orta a?mak farkl?, iyi orta a?mak farkl?
        iyi orta acsada bir olay olacagi yok bence

Yorum Yap

?u ?s .. hoca ve ba?kan de?i?mi? ?.lginde kovaya d?nm??.. melosu bura?? semihi baltas? yok.. ama ?o?kulu oynuyor.. liderler bu ne yaman ?eli?ki..

Yorum Yap

Dalga ge?ilen Sabri'nin att?rd??? gole bak. Burda Serdar'a tap?l?yo bir tane o ?ekil ortas? yok.
            serdar 3 kisi arasindaki demba baya orta yapiyor icerde baska oyuncumuz olmuyor serdarin problemi degil bu

Orta a?mak farkl?, iyi orta a?mak farkl?
            iyi orta acsada bir olay olacagi yok bence

1 olmaz 2 olur. Kanka tehlike yaratsada yeterli. Gol att?rmas?n? ge?tim ben.

Yorum Yap

Arkada?lar nas?l onlarla bizim top?ular? koyasl?yorsunuz anlamad?m?
              Bizim bel?ika d?n??? u?rayca??m?z bi evini bile yok!direk ankaraya gecerek yollarda s?r?n?yor bu ?ocuklar. Ailelerini bile g?remiyorlar.
              Bizim dolays?yla bi ambians?m?z,atmosferimiz bile olu?muyo.
              Sel?uk un att??? goldeki forseyi olcay ?nceden ingilterede yapt?..benim top?ular?m hepsindende iyidir nazar?mda..

Yorum Yap

hangi akla hizmet bu ma?tan puan kayb? bekliyordunuz anlamad?m.
                adamlar fenere kaybetmi? bu ma?ta evinde puan kaybetse d??arda kalacak kaybettirirler mi. hemde rakip hoca apoyken.
                b?lent daha ilk 10 dakikada rakibe 2 sar? vererek niyetini zaten belli etmi?ti. e penalt?y? da ?almad? g?revini tamamlad? daha ne yapacak.
                penalt? de?il diyenler var ne olmas? laz?m penalt? olmas? i?in. ceza sahas?nda olmasa o harekete faul vermeyecek miydi. ceza sahas? i?inde diye veremedi i?te yemedi.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben ?ahsen ?ampiyonlu?a inanm?yorum .. sen git Bal?kesire puan kaybet sonra ?ampiyon olmak iste.. Bu kadar kritik haftalarda art?k her puan ?nemli.. ne kadar puan fark? olursa o kadar iyi bizim i?in. . Bunlar ne yap?p ne ediyor ma?lar? al?yorlar. .Derbi ma?larda zaten 3 puana yak?nlar..

?stemeyerek diyorum kaliteli oyuncumuz 3. . Tore ba sosa ..

Necip serdar veli Olcay ve hala umut ba?lad?m?z O?uzhanla olmaz.. elin o?lu 18 19 la ?ampiyonlar ligi ma??na ??k?yor tak?r tak?r oynuyor.

Biz hala g?ya pi?cek filan felan bekliyoruz.. inler kaboul gibi oyuncular? al?rsan ozaman kaliteli olur. .
                  Bal?kesir gs yi yendi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Simdi bu mac satilmadi mi ? Ulan onunden geciyor top resmen birakti adam ayip ayip
                    Ma?tan ?nce yazm??t?m Abdullah Avc? , B?lent Korkmaz , Okan Buruk , Arif Erdem, Kesinlikle G.Saray'dan Puan alamaz bunu herkez b?yle bilsin bu Adamlar Real Madrid'i Barcelona'y? ?al??t?rsa yine G.Saray Yener ..

Yorum Yap

Arkama bakmadan iddiada Galatasaray'a verdim. Abdullah Avc? Gs'den ne zaman puan alm??.

Yorum Yap

Aslı Abdullah Eymen Yesiltepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Arkama bakmadan iddiada Galatasaray'a verdim. Abdullah Avc? Gs'den ne zaman puan alm??.
                        Ilk yarida 4-0 yendi

Yorum Yap

Dakka 69, Mossoronun penalt? pozisyonundan ?ok daha hafif bir temasa GS lehine faul verdi.

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Arkada?lar nas?l onlarla bizim top?ular? koyasl?yorsunuz anlamad?m?
                            Bizim bel?ika d?n??? u?rayca??m?z bi evini bile yok!direk ankaraya gecerek yollarda s?r?n?yor bu ?ocuklar. Ailelerini bile g?remiyorlar.
                            Bizim dolays?yla bi ambians?m?z,atmosferimiz bile olu?muyo.
                            Sel?uk un att??? goldeki forseyi olcay ?nceden ingilterede yapt?..benim top?ular?m hepsindende iyidir nazar?mda..
                            Y?ld?ray kardesim
                            bende senin yorumunu anlayamad?m
                            20 y?ld?r ayn? laflar edilir
                            fb ve gs bile kendilerini bu kadar abartm?yor
                            kendi futbolcusunu bizim kadar k?t?leyen yoktur
                            gel gor ki y?llard?r ?s? o abart?lan tak?mlar g?t?r?yor demek m? abart?lm?yor
                            stad atmosfer eyvallahta bunlar bizim ger?eklerimizi de?i?tirmiyor
                            demba ba t?re oynad??? zaman ki sosa bunlar d???nda kac tane Cok kaliteli oyuncu var
                            defansimiz Serdar Franco ersan opare biz hala stad atmosfer diyoruz
                            stadsizliga paras?zl??a ragmen iyi geldik ama kadromuz yetersiz digerlerinden iyi demek filan ger?ek?i degil

Yorum Yap

aman sert vurmay?n sak?n o?lan gibi vurun. gol falan olur.

Yorum Yap

Aslı Abdullah Eymen Yesiltepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

aynen bende. zerre ?midim yoktu ??nk? ba?ak?ehirin puan alaca??ndan. gs ye niye b?yle oran a?m??lar onu da anlamad?m da neyse.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X