Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

aaPcq0awm8EiGVIC.jpg

Yorum Yap

G?ntekin Onay'? bir azizi savunurken g?rmemi?tik o da oldu konya taraftar?na sall?yor ?ok yanl?? diye.

Yorum Yap

Bence haftaya fener kaybetsin, biz 2 ma??m?z?da al?rsak 6 puan fark? koyar?z ve fener lige havlu atar.Gs zaten illaki puan kaybetcek,bu dandik oyunlar?yla.

Yorum Yap

Haftaya ultravestileri delik desik ederler bu skordan sonra

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            beyler bu soplar 1 ma?l?k m? oluyor. bug?n izledi?imden yar?n hi? bi?i a??lm?yor. ? utan?yorum her ma? sop istemekten
            Abi genelde tek ma?l?k olur. Kimseden istemek istemiyorsan twitter dan @atacast takip et o yay?nl?yor
            twit?r kullanm?yorum. facebook hesaplar? var m? bunlarn?

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              beyler bu soplar 1 ma?l?k m? oluyor. bug?n izledi?imden yar?n hi? bi?i a??lm?yor. ? utan?yorum her ma? sop istemekten
              Abi genelde tek ma?l?k olur. Kimseden istemek istemiyorsan twitter dan @atacast takip et o yay?nl?yor
              fenerin ma?lar?n? vermiyor ama.. Atacast de?i?mi? KocamanCast olmu? yaln?z

Yorum Yap

G?ntekin Onay'? bir azizi savunurken g?rmemi?tik o da oldu konya taraftar?na sall?yor ?ok yanl?? diye.
                ayak yap?yor,sinsilik yap?yor ,fb puan kaybetti suan zevkten d?rt k??e

Yorum Yap

?imdi biz fb yensin istiyoruz ya,istermisiniz gs yensin fb'yi

Yorum Yap

Antu'dan:

"Torku firmas?n?n bisk?visini almayaca??m art?k. B?yle adamlar sponsorluk yapmayacakt?n?z"

Yorum Yap

Haftaya gs yense ( ?ok zor) bizim i?in daha iyi olur diye d???n?yorum.?ki rakiple m?cadele etmektense tek rakip daha makul olabilir.

Fener ma??na kadar 9 puan alabilirsek b?y?k bir i? ba?arm?? oluruz.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bence bu daha ?ok i?imize gelir, hem derbiye daha rahat ??kar?z beraberlik bile i?imize gelebilir o zaman bi de bu toto?lar?n medyas? cinconlar?n ?ampiyon olmas?n? istemez ordan da avantaj?m?z olabilir

Yorum Yap

Haftaya berabere biterse ?ampiyonluk ?ans?m?z ?ok ama ?ok artar. (2 hafta 6 puan al?rsak tabi)

Yorum Yap

fb gs yi her t?rl? yener.hele 2 ma?ta 5 puan b?rakt?ktan sonra imkans?z o ma??n ba?ka bir skor olmas?

Yorum Yap

Ben haftaya beraberlik istiyorum. Bizim fb derbisine kadar 3te 3 yapmam?z ?art o?lu ?art. Bi yandan da ayar oluyorum, ?u rezil gs lider ve nefretlik camias? gaza geliyor.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                abi ben ?ahsen gs yensin isterim fb tamamen kopar yar??tan. Gs puan mutlaka kaybeder fakat biz napar?z bilemiyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X