Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Son dakika sow golu yapsa bu seferde baska bisey konusulacakti kutayinda dedigi gibi egemeni atmadi ihoyu kimse iplemedi olacakti skora gore yorum yapiliyor burada iho aradi ayar verdi sozune katilmiyorum cunku fb neler kacirdi hele o emenikenin kacirdigi fb ezdi yenemedi bu olayin buyumesi hep o mahmut uslu denen herif yuzunden o yuzden yarin rizeyi yendigimizde lideri tebrik ederiz...

Yorum Yap

keske hamsi yalan dolan bi golle kazansaydi da, iyice karissaydi ortalik.

Yorum Yap

Niye bilmiyorum ama ?HO Do?ru olan? yapmasa da ?Y? yapt? diyorum.

Son dakikalarda bir pozisyon vard? Fb'li d??t?, kesin penalt? verirdi yoksa

Egemen'e k?rm?z? vermemi?, tokat atm??
        En son düzenleyen Yi?it Gelir; 08-02-2015, 03:26.

Yorum Yap

Aha yine sard? bizim Ba?kana

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ya arkada? karakter bu karakter,

Bug?n senin rakiplerinin aleyhine senin lehine olan davran?? yar?n tam tersi ?ekilde cereyan eder,

Neyin te?ekk?r? neyin tebri?i bu ?

Transferde de ayn? bok ma?larda da ayn? bok i?te.
            hakemi arama yolu etik de?il diyorsun, peki ortada bir adaletsizlik hatta katliam var ve bu ?ark i?lemeye devam ederken adaletsizli?e kar?? at?lan bu adalet aray???n?n do?rusu nas?l, ne yapmal?yd? bu adam da hakemin b?yle adil ma? y?netmesini sa?lamal?yd? ayn? ?ekilde ?
            Egemen'i niye atamad? peki ?

Bug?n biz Trabzon ile ?ampiyonluk m?cadelesi verseydik, son hafta olsayd?,

Aziz Y?ld?r?m Fener-Trabzon ma?? hakemini aray?p b?yle konu?sayd? ve o g?ne kadar da her hakem Trabzon lehine d?d?k ?alsayd?,

Aziz Y?ld?r?m'a m? te?ekk?r edecektiniz ?
            egemeni atamad??? gibi fenere ?nce ki ma?larda verdi?i penalt?lar? rakibe g?sterdi?i k?rm?z?lar?da es get?i hakem velhas?l egemene k?rm?z?y? veremesede trabzonuda tutmad? !
            arama meselesine gelince ts de bizim gibi bir ma?dur kul?p ve adam?n hak aray???ndan adalet istemesinden bahsediyorum ve hak veriyorum ,senin sordu?un soruda s?z konusu ki?i aziz y?ld?r?m adam zaten haks?z hak istiycek y?z? yok tabi ki ts ba?kan?na etti?im te?ekk?r? azize etmem !
            X ki?i olsun x kul?p olsun ,

Ne farkeder ya ?

Duygun Yarsuvat temiz mi g?z?n?zde ?

O yaps?n hadi, Eski?ehir ba?kan? yaps?n,

Al senin ba?kan?na laf ?ak?yor te?ekk?r etti?iniz ?ah?s,

Alk??la destek verin ?imdi de.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aha yine sard? bizim Ba?kana
              Yarasi var Tolgay'dan

Yorum Yap

az?c?k mant?kl? olal?m arkada?lar ?HO bu ??k??? yapmasayd? fb ts ma?? 0 0 bitermiydi bitmezmiydi tabiki bitmezdi unutmadan ?unu diyim ma?? 90 dakika izledim hakem kararlar?n? % 50 olarak kulland?.

aziz kudurdu

Yorum Yap

Helal ihooo varol ihooo yard?r ihooo.

Yorum Yap

?HO ?ok sert koydu Aziz'e "askerli?ini yapmayan? adam yerine koymuyorum"

Yorum Yap

aziz asker ka?a?? ?HO dedi

Yorum Yap

?ok farkl? bir adam bu.

Yorum Yap

Trabzom mafyasi istanbul mafyasina kafa tutuyor gokhan tore el atsada duruma ortalik sussa

Yorum Yap

Egemen'i niye atamad? peki ?

Bug?n biz Trabzon ile ?ampiyonluk m?cadelesi verseydik, son hafta olsayd?,

Aziz Y?ld?r?m Fener-Trabzon ma?? hakemini aray?p b?yle konu?sayd? ve o g?ne kadar da her hakem Trabzon lehine d?d?k ?alsayd?,

Aziz Y?ld?r?m'a m? te?ekk?r edecektiniz ?
                            egemeni atamad??? gibi fenere ?nce ki ma?larda verdi?i penalt?lar? rakibe g?sterdi?i k?rm?z?lar?da es get?i hakem velhas?l egemene k?rm?z?y? veremesede trabzonuda tutmad? !
                            arama meselesine gelince ts de bizim gibi bir ma?dur kul?p ve adam?n hak aray???ndan adalet istemesinden bahsediyorum ve hak veriyorum ,senin sordu?un soruda s?z konusu ki?i aziz y?ld?r?m adam zaten haks?z hak istiycek y?z? yok tabi ki ts ba?kan?na etti?im te?ekk?r? azize etmem !
                            X ki?i olsun x kul?p olsun ,

Ne farkeder ya ?

Duygun Yarsuvat temiz mi g?z?n?zde ?

O yaps?n hadi, Eski?ehir ba?kan? yaps?n,

Al senin ba?kan?na laf ?ak?yor te?ekk?r etti?iniz ?ah?s,

Alk??la destek verin ?imdi de.
                            arkada??m g?zel usl?ple konu?ucaksan konu?al?m, bahsetti?imiz olay yapt??? bir eylem,bu te?ekk?r? b?y?t?p ?arp?tan sanki bizle ?zde?le?tirmi?iz noktas?na getiren senin yorumlar?n bize ne hac?osmandan beni kendi tak?m?m ba?lar adam?n hakk?n? aramas?n? takdir ettik diye renkli yapmad???n kald? bizi nerdeyse.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              keske hamsi yalan dolan bi golle kazansaydi da, iyice karissaydi ortalik.
                              Abi ?yle olsayd? da fenerliler acayip eyyam yapard?, olmayan penalt?lar artarak devam ederdi, kartlar es ge?ilirdi vs. 0-0 en hay?rl?s? oldu bence bizim i?in.

Yorum Yap

?u a??klamalar? bizim ba?kan yapsa burada hepimiz ele?tirirdik bu adamlar?n yapt?klar? tak?mlar?n?n haklar?n? korumak falan de?il polemik yaratmak ortam? germek . Bir kl?p ba?kan? yada y?neticisi b?yle seviyesiz mafyatik a??klamalar yapmamal? Aziz de ?ho da T?rk futbolunun i?ine s??an Tiplerdir. Tebrik edilecek takdir edilecek bir yan? yoktur. Ki bu aziz de ?ho da yar?n ayn? davran??lar? Bize kar?? da sergileyecekler. O zaman bug?n tebrik etmenin pi?manl???n? ya?ayacaks?n?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X