Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antep her sene 6 puan veriyor bunlara Antep Eski?eh?ir gibi tak?mlar?n k?me d??me vakti geldi art?k abi deli olcam yaa b?yle futbolmu oynan?r bize gelince it gibi oynuyolar

Yorum Yap

ma?? izlemek istiyorum ama

Yorum Yap

Antep k?t? oynamad? ama bu kadar beceriksiz olursan b?y?k tak?ma kar?? kazanmaya hakk?n yok demektir.

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Biz tak?m?m?za b?y?k haks?zl?k ediyoruz bunlar ?ampiyon olacaksa ?lkedeki futbol gercekten bitmi? avrupaya gidince her mac 6 yiyip gelirler t?pk? gs gibi
          katiliyorum,kendi capimizda egleniyoruz

Yorum Yap

En k?t? ma??m?zda bile ne bug?n fenerin nede bursaya kar?? gs nin verdi?i pozisyonlar? vermedik. ?u ma??n hakk? fb a??s?ndan 0 puan. ?nsan ?z?l?yor yeminle.

Yorum Yap

?lk yar? bitmeden yazacakt?n bi tane i?te.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Antep her sene 6 puan veriyor bunlara Antep Eski?eh?ir gibi tak?mlar?n k?me d??me vakti geldi art?k abi deli olcam yaa b?yle futbolmu oynan?r bize gelince it gibi oynuyolar
                Daha nasil oynasin antep bitane sol acikta mustafa durak diye biri var arkadas bu adamlar nasil futbolcu oluyor anlamiyorum 3 4 net pozisyon harcadi antep...

Emre okadar cirkef felan ama adam kalitesiyle gol attirdi bugunde emre sayesinde alacaklar maci..su egemende nerden donduyse insallah bian oncede sivok doner bizdede..

Yorum Yap

biz ?u rezil fb ve gs ye nas?l yenildik ??ld?rmamak elde de?il bili?i seviyorum ama tamamen onun derbi korkakl??? y?z?nden ?uan lig kopmad? yoksa 10 puan ?ndeydik.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Biz tak?m?m?za b?y?k haks?zl?k ediyoruz bunlar ?ampiyon olacaksa ?lkedeki futbol gercekten bitmi? avrupaya gidince her mac 6 yiyip gelirler t?pk? gs gibi
                    katiliyorum,kendi capimizda egleniyoruz
                    Burda cogu kisi biz top oynamiyoruz derken suan bizim oynadigimiz suana kadarki futbolu gs fb oynasa farkin 10 olmustu millet bu yuzden kiziyor bilic binderbiyi alsa fb yada gs farketmez fisi cekecekti ama adamlar berbat oynayarak fark 1 suan onuda gecen hafta yaptik isin kotu tarafi biz kotu oynamaya basladik boyle devam ederse farki 3 5 7 yapiyorlar bi anda cunku yillardir cok kirilgan bi yapimiz var

Yorum Yap

Beyler bu ma? kaza ile 1-1 olursa fb y? ?p?p g?nderirler hakem bile kurtaramaz ama muhtemelen fb yine t?m sezon oldugu gibi hi?bir?ey oynamadan 2. yi at?p ma?? bitirir

Yorum Yap

Beyler bu ma? kaza ile 1-1 olursa fb y? ?p?p g?nderirler hakem bile kurtaramaz ama muhtemelen fb yine t?m sezon oldugu gibi hi?bir?ey oynamadan 2. yi at?p ma?? bitirir
                        Abi bu antep gol filan atamaz

Yorum Yap

sop kop vlc hert?rl? hepsine a????z

Yorum Yap

Antep gol mol atamaz belli.

Yorum Yap

Gol atamazlar bunlar ya

Yorum Yap

Gol atamaz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X