Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kirmizi cikar demistim ama ters tarafa cikti galiba

Yorum Yap

1 puan? hakan ald? resmen bu arada trabzon top flan oylamadan puan ald? hadi bakal?m liderli?imizi geri alma zaman? simdi

Yorum Yap

k?rm?z? kime c?kt? yahu

Yorum Yap

hac? aleme akm??t?r ?imdi

Yorum Yap

Ma? bitti hala hakemle u?ra?yorlar her pozisyonda oldu?u gibi.Ne pislik bir tak?ms?n sen y?neticinden malzemecisine...

Yorum Yap

ohh be ?u berbat trabzon bu ma?tan puan ald?ysa oh be inan?lmaz ?nemli 2 puan kabetti ts.fener ciden haketti ma?? ama ??k?r kazanamad?,art?k yar?n kazanmak ?arto?lu ?art oldu

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Kim aldi kirmizi ?

Yorum Yap

Bu canerin sar?s? yokmuydu sar?y? g?r?nce ben dedim ahan k?rm?z? oldu diye ama olmad?

Yorum Yap

Fenere 70 tl bast?m totemim tuttu

Yorum Yap

Biz 3-0 yendi?imiz ma?ta bile bu kadar ezememi?tik. Fener fazlas?yla hak etti. Trabzon ilk 4'e giremez.

Yorum Yap

Allah?m sana ??k?rler olsun hayebden penalt?lar?n diyetini ?detiyorsun..Tek kale oynad? fener hele son saniyede topun d??ar? gitmesi mucizeydi,vallahi titriyorum son saniye at?yolard?.

Yorum Yap

Kirmizi kart gostermedi hakem. Kirmizi karti gosterdi volkana bak veririm der gibi ama vermedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

kime ??kt? anlayamad?m eliyle g?sterdide hakem

Yorum Yap

Trabzon berbat oynad?.. ama yenilmedi.. hakan ar?kan'? ald?klar?nda anlam verememi?tim ama ger?ekten fatihti san?r?m o ?ocuk olsa bug?n 4 tane yerdi rahat.. g?zel oldu bu.. yar?n kazanmak ?art.

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kim aldi kirmizi ?
                                volkan veya alves olabilir ama hakem kartini eline aldi sonra geri cebine soktu.. azizden korkarak gostermemis olabilir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X