Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

sel?uk'a kart yok

Yorum Yap

eziklerin olay? bekler zaten ortada diego ?l? ilerde alper denyosuyla kuyt it gibi ko?uyo doldur bo?alt en k?t? karambolden at?yolar ?u canerle g?khanda sakatlanm?yo ki hi? a.

Yorum Yap

tiyatro..

Yorum Yap

allah kahretsin ya , zor zahmet a?t?k ma?? ?imdi de ba?ka bir yerden benim kullan?c? bilgilerimle biri giri? yapt?. Nefret ediyorum b?yle izin almadan habersiz girenlere.

Yorum Yap

iki tak?mda berbat Trabzon biraz cesur olsa gol? atabilir de c?kam?yorlar.

Yorum Yap

b?yle bitsin i?te

Yorum Yap

Alper emenike diego bir ara baya bir vites artirdi boyle giderse hakemlede golu bulur fb

Yorum Yap

?ho etkili olmu? bence.Tabi yinede kararlar fenerin taraf?nda.

Yorum Yap

?yle bir hava var ki ma?ta tam fb'ye penalt? ?almal?k

Yorum Yap

Play gene gitti ya ilk yarinin son dakikalarinda

Yorum Yap

Hakemlik bi pozisyon yok ama ben ?ifte standarttan b?kt?m art?k bunu dile getirmemiz laz?m
                        spor programlar?na yazacak olan varm? bilmiorum da bu ?erefsiz hakem
                        23. Dk ta sefaya, 28. Dkda erkana bizm ma?ta mottayd? galiba verdi ?ekmeden dolay? sar? kart?
                        1. Dk da canere neden veremiyor arkada?
                        ne fark? var
                        Bunu mutlaka g?ndeme getirmek laz?m art?k yeter

Yorum Yap

digit?rk playden izleyebilenler ma?? izlerken "i?eri?i izleyebilmeniz i?in kullan?c? giri?i yapman?z gereklidir" diye uyar? ??kt? m? size ?

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            digit?rk playden izleyebilenler ma?? izlerken "i?eri?i izleyebilmeniz i?in kullan?c? giri?i yapman?z gereklidir" diye uyar? ??kt? m? size ?
                            Aynen cikti sonrada gene giremedim

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ??kt? bende. sonra tekrar giri? yapt?m izliyorum. Mobilden tabi.

Yorum Yap

ts fb bast?r?rken kontradan at?p ?ne gecsede delirsek surda yar?na havaya gireriz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X